• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@dada2007 KUK str. 2909 :frowning2:
18. máj 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu od témy, ale jen malounko, pekla sem dneska štrůdl a normálně mi v troubě shořel pečící papír, no chápete to? On byl odsad´ ze sámošky, nějakej no-name, ale to by snad neměl udělat žádnej pečící, koukala sem jak blázen :frowning2:
18. máj 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Lucka, nádherná tortička, kvietky úžasné a mašličky sa ti tiež krásne podarili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 tak to nezávidím, jestli jsi měla žaludeční problémy, tak to je nepříjemné a člověk je slabý jako moucha. Snad to bylo něco jednodenního a dort nějak zvládneš.
Kdyby jsi pracovala někde v provoze, tak tě s jídlem ani nenechají dělat :unamused:

@mizulienka dort je nádherný, takový do detailu vypracovaný. Tu mašli jsi udělala jak??? Nějak jsi to sešívala, slepovala??? Moc se mi to líbí a ještě jsem to nedělala.
18. máj 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a red velvet se peče, uvidím, jak se podaří :astonished:
18. máj 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akúútna pomoc babeny :frowning2: nedrží mi jedlá oblátka na torte :frowning2: nemám to lepidlo tak som lepila medom..no nedržíí :( čo mám robiiiiiť?? pomoooooc prosíím :( :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. máj 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@jakelina no mna skor skolila horucka , na staru babu dost velka :grinning: :grinning: :grinning: na wc som bola len 2 x , nic hrozne , len som nevedela vobec spat , som bola ako mucha a oci dokoran ....tortu uz mam aj naplnenu aj zahladenu zvrchu , tuhne v chladnicke ,....nastava najkomplikovanejsia etapa ....potah :unamused: :unamused: :unamused:
uz teraz vidim ,, skusenym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: okom ,, ze potiahnem mozno do polovice :angry:
18. máj 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 tak držím palečky, schrupni si a pak se na to vrhni, alespoň se ti pořádně vychladí dort :wink:
18. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 ráda bych poradila, ale ještě jsem s tím nedělala. Nech to chvilku zatuhnout, až ten med nasaje do toho oplatku a to by mělo držet.
18. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina už som to zavažila troška a dala do chladničky..ale sa bojím žeby mi to nenasiaklo velmi :(
18. máj 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 ja lepila oplatku na mmf maslom , ale mala som tu hrubsiu opltku, byvaju aj take tenulinke tie sa zvyknu zvlnit
18. máj 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 Asi si dala vela medu, tam by malo ist len trolinku, alebo si mala zarosenu potahovku :wink:
18. máj 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tá moja je dosť tenka...
@mamina1978 práveže ani nie..fakt som len kraje jemučko prešla štetcom s medom..a tortu som mala už dlhšie vonku..takže zarosená nebola..
18. máj 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina si zlataaaaaaa :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a co urobim s mojim 9 mesacnym predatorom :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak red velvet už je celý vrch popraskanýýý, ach jo...ještě 1/4 hodiny v troubě... čím to?
18. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka no čím ? aby si ho mohla zrezať a to pak celé sežrať :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava napis pak ako vypadal a chutil, sa nan chystam aj ja :sweat_smile:
18. máj 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lifinka aj ja si prosim info o chuti, mam v plane skusit :slight_smile:
18. máj 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka :slight_smile:))) , je nadhernáááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teď jsem do praskliny zajela špejlí a vypadá to na praskliny až ke dnu, to je pech....no líto je mi jen gelovky :grinning: večer musím zkusit ještě jednou, dělám synovi k svátku na zítřek dortík, tak jsem to chtěla už koonečně vyzkoušet.
jaký máš recept ty?
já tento
http://dorty.artmama.cz/red-velvet
má se nechat vychladit ve formě aspoň 10min, než se vyndá korpus
18. máj 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lacny zilkovac
Ja snad natrafim na vselico, len nie na to co hladam :frowning2:
18. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@aduskatt :grinning: jasně, jsem zvědavá zda aspoň povrch odkrojím a něco by mohlo zůstat jako slabší korpus
:confused: :sweat_smile: zda to vůbec bude použitelný korpus....nevím zda to nebylo málo vyžlehané, neměl se šlehat na velké otáčky, jen pozvolna a přidávát další ingredience...
18. máj 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 a co hledáš?nečtu víš, jaksi nemám čas
18. máj 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este nieco :wink:
18. máj 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@mima1311 tak to neporadím, já mám doma taky malého trapitele a už nespí po obědě, tak jsem fáááááááááákt hodně ráda, když jde večer v 19 hodin spát :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris to je on :dizzy_face: .... dakujeeeem...... , je sice z latky , no ale skusim, po najhorsom skonci v kosi :wink: :grinning:
18. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ak bude cely dopraskany, nevyhadzuuuuj !!!urob puncovinove gulicky, daj na spajdle a ponamácaj do cokolad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam toto, robil podla neho tusin vecernici : http://www.mamincinyrecepty.cz/kremove-a-slehackove/cerveny-samet-red-velvet
18. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 oo idem si ho urobit z latky na babuluuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby do dobošky môžem použiť aj hladkú múku miesto polohrubej? či mám utekať do obchodu?
18. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok