• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela tak a je vychladlý, takže jsem ho odkrojila od boků formy a normálně vypadá, že bude použitelný :sweat_smile: jak byl vyskočený a poraskaný tak se splasknul do rovinky :grinning: tak snad nebude sražený?Uvidíme, jinak díky za radu.Za chvíli odkrojím ty praskliny a uvidím, co se bude pod tím skrývat :wink: Ten recept jsem si taky našla, je tam o 7g méně másla, a zase více cukru o 150g?To je dost....Jinak na chlup stejný
18. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krááásna torta :slight_smile: máš prosím aj návod na tie kvetinky??? ďakujem.
18. máj 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, radte pls..mam tekutu zlatu a potrebujem ju zriedit.....pisu, ze alkoholom, ale ked ho tam pridam, zgelovatie to, ci zgumovatie a hotovo:frowning2:(
18. máj 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@aduskatt
tak holky, odřízla jsem praskliny a teda i ochutnala, s jistotou říkám, že pro mě nee, je spíše do slana a hutný, takže jsem vyzkoušela:unamused: myslela jsem, že bude teda lepší chuťově, možná ten další recept je lepší je tam totiž o půlku více cukru, tak třebas ten vyzkouším ještě někdy, měl by být více sladší v mém bylo jen 150g cukru tam je 300g.
18. máj 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 tak tohle znám, dělala jsem jeden dort v rukavicích gumovejch a už nikdy víc - taky jsem byla po tý viróze střevní jednodenní, ale mudra říkala, že je člověk nakažlivej ještě 3-5 dní po, tak sem nechtěla skolit všechny oslavence na oslavě výročí svatby :-d
18. máj 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka luci musím komentovať... je nááááááááááádhernáááááááá... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka v mojom recepte je 300 g cukru........ja som teda ocakavala ovacie na ten korpus
18. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela das potom foto ? :wink: :grinning:
18. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja uz som po sestonedeli :grinning: :slight_smile:
@janula.h kraaasna. ten akoze stencils sa mne osobne ovela viac paci :wink:
@mizulienka uuuzas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 dva dny ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj holky, zase obdivuju všechny krásné nové dorty a přidávám taky jeden, vypadá celkem jednoduše, ale jen to "vyšívání" na něm jsem dělala skoro hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , všechno mi moc trvá :sweat_smile:
18. máj 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@aduskatt vím, v tom druhém, co mám je rěch 300g, tak třebas z toho tvého receptu bude lepší...také jsem čekala větší ohlas :frowning2:
18. máj 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: no tak nejako. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to riadny stres pri dvoch detoch robit torty. nechapem,ako to vy robite :confused: :confused: a ty,co mas 4? sice mas uz 3 velkych,ale aj tak :confused: ja mam nervy v kybli,ked idem konecne spat :grinning:
18. máj 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 já mám dá se říct jedno, ti tři už jsou velcí a samostatní. :wink:
18. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka čauky, jsem na netu až teď, dopolko jsem nebyla doma, dávám 30 dkg cukru, 2 velká vejce, 113 g másla, půl čl soli, 240 ml kefíru a 25 dkg mouky půl napůl hl. s pol. a 1 čl octa a 1 soli, snad je to všechno jo a barvivo :wink:
18. máj 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 já ale pro změnu pořád vařím a nic k jídlu není už za hodinu. Dnes jsem dělala kuřecí vývar, řízky a smažený sýr s novými brambory, upekla jsem dva velké štrůdly, jeden plech tvarohových kynutých koláčů s posypkou a druhý plech s broskvemi a jsem teda hodně zvědavá, jestli zůstane kousek na manžela, který chodí z práce v 17 hodin. :grinning: :grinning: :grinning: Oni všichni obědvají ve škole, jenom nejstarší dnes přijel po dvou týdnech z kolejí, tak ten má nárok, ale stejně ještě jednou obědvají doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já to vůbec nejím, chci zhubnout, tak dnes jím kuskus se zeleninou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci soli jednu a půl lžičky??? Není to slané???
18. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to nespaní po obědě ti nezávidím, náš prcek spí ještě teď 3 hodiny, když je doma a ne ve školce :wink: to je baladaaaa :grinning:
18. máj 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina změna, omlouvám se za mystifikaci, je tam jen 1/2 LŽIČKY soli, abych někoho nezmátla, já jsem ale karkulka :grinning:
18. máj 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje dvojtyzdnove konecne stiahnute z fotaku :slight_smile:
18. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@vecernicci on by taky někdy usnul, ale pak večer nechtěl usnout a ráno chrněl do 10. Měl úplně nemožný režim. Takhle vstane kolem 7-8, po obědě si chvilku hraje v postýlce a odpočine si a večer jde v 19 hodin spát. Někdy teda i usne, ale to je tak jednou za dva týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jé to je jak u nás přes kopírák :slight_smile: , u nás se taky přes den nesmí spát, protože pak nechce večer usnout, tím pádem nemůže spát ani starší a ta musí ráno v šest vstávat do školky ................ ale tak jednou tejdně si stejně chvilku odpoledne dá, minule mi vytuhnul v pokojíčku na zemi :slight_smile: a to se pak rozhodí a druhej den máme nesmírně protivný odpoledne
18. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 hezké dortíky, ten traktorový si s dovolením ukládám, prcek traktory miluje :slight_smile:
18. máj 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jinak tady jsou moje dnešní výtvory, ta kachna má divnou hlavu, ale já lepší neumím, jsem zvědavá, co na ní řekne baba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@jakelina tak my spíme v pohodě i večer, mladej je ochrapka :grinning: a ráno vstává o půl sedmý s Víťou do školy
18. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf je nadherna :wink:
18. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tam ma byt asi 1/2 cl soli a 1 cl SODY (nie soli...asi je tam preklep)bicarbony :wink:
18. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ta kacica je uplne podarena, zmakla si ju skvele.................
18. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci náhodou, kachna je jako živá, ono asi kdyby měla dlouhej krk, tak by paní ve vlaku upadla, při stavu naší železnice. A ten papír pod, to je supr, že je jako tráva. A ta krabka na zuby, pod ní je dort, nebo jak to je? Rákosníček taky super :wink:
18. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
manžel se mi postaral o nabitý čtvrtek :grinning: nabídl kolegovi v práci, že mu udělám dort pro klučinu k narozeninám... tak snad se bude líbit :wink:
18. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok