• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina Tak toto ma este caka??? :confounded:
Uz teraz si pripadam ako v zavodnej jedalni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale este dvaja najmensi tolko nespapaju :frowning2:
To som si teda navarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aj u nas to je tak ze furt varim , uz ma to aj stve, ale co narobim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som zacala chudnutie 28 dni podla Mocingovej, tak som zvedava ci to prinesie vysledky
18. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 díky, to je jen krabička, do který dědovi dají peníze na nový zuby :grinning: dort k tomu není, je to pro kámošku, tak jsem si pohrála :wink:
18. máj 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci jeee to je super vymyslene
18. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 haha, to sis navařila a ještě hóóódně navaříš, mně stačí ty naše dva věčně hladový krky :slight_smile: jsou pořád jako ty ptáčátka s otevřenejma zobáčkama :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miciatko tak držím palečky, to je co za dietu??? Já teda nedržím nic speciálního, jenom nejím sladké a tučné. A co nejmíň pečiva, spíš mléčné výrobky a hodně zeleniny.
18. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to ona zostavila jedalnicek na 28 dni aj s receptami a znama ma velmi dobre vysledky , ale teda chce to vela seba zaprenia
18. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko já právě nechci nic brutálního, protože kojím víš, tak zase nemůžu držet nějakou hladovku.
18. máj 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko zrovna jí taky držím, třetí den a ten první tejden je dost jednotvárnej :frowning2:...ještě že nemám te´d na víkend dort, jeden se mi posunul o týden
18. máj 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina praveze tam musis stale jest, ale neviem ci je to vhodne pri kojeni
18. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 vazne ja dnes 4 den a poznas niekoho kto takto schudol??
18. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko musím pořád jíst, tak to bude pro mě to pravé :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci čo??? veď je ako živááá keď bude mať baba reči pošli mne ja si dááám :grinning: žienky dnes 10 výročie svadby :grinning: dáme si okrajkyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a polejeme salkom :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina len nie co najdes v chladnicke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h jaka dobra chutovecka
18. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já taky kojím, ale tahle dieta na 28 dní není hladová, můžeš jíst do sytosti, ale podle plánu :d. Akorát, že třeba maso tam není první tejden, ale tak však prcek už dosti zbaští i nezprostředkovaně. :grinning: My máme snad ty dětičky nejmladší nějak na sebe napojený, či co...spaní stejně, kojení stejně, věk stejnej.......... ještě řekni, že netvoří víc věty a nechce chodit na nočník a já padnu :grinning:
18. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ved vcera si tu o kacke pisala a dnes je uz hotova?? wauu, pekna je
18. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h díky, třeba k tobě přiletí :grinning: já ještě budu dělat zahradu s domem ve velikosti plechu :wink:
18. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf čo by ti moc trvalo...mne to tiež trvá...ale tak ked si dáva človek záležať:slight_smile:
18. máj 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko osobně ne, ale jede diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hubnuti-podle-antonie-macingove/ tak nakoukni, jsou tam už nějaké výsledky :wink:
18. máj 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela včera večer jsem si ji naplnila a ořezala jakž takž tvar, ráno o půl šestý jsem ji dotvarovala punčovinou a v poledne potáhla, barvila jsem ji navrch gelovkou, protože dělat každý pírko jiný barvy se mi teda nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 tak ja mam o nieco mladsieho ale plne to nanho sedi :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci kridla ma kacka perfektne. Si odbornicka na tvorbu zvierat :wink:
18. máj 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 on teda už dost mluví a pleny nemá od roku a půl, tak nějaký rozdíl tam bude, ale jinak jak přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dufam ze babeny este chvilu tuto debatku strpia :grinning: :grinning: :grinning: , a ako si ho odnaucila od plienok???
18. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h stačí dva nějaký dlouhý pásky z něčeho pevnějšího, v polovině přes sebe přeložit aby vzniklo plus a pak teda potřebuješ ještě jeden pár ruk.. každej chytnete jeden konec a šup tam s tím.. :wink:
18. máj 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka fakt sa ti podarila, krásna je Luci :slight_smile:
18. máj 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf ale je veľmi pekná
18. máj 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tá kačica je perfektná, si šikula :wink:
18. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky ako robíte tie kosoštvorce po bokoch torty viete čo myslím?také tie čiary :grinning: ako tatár sa vyjadrujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok