• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps nádherná je. :wink:
18. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka ďakujem, práve som tu čítala ako vyváraš a vypekáš. Ja som na tom tak isto. Nič po sebe nevidím, len kopce špinavého riadu a stále nie je čo jesť :grinning:, ale teší ma, že v tomto položení nie som sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
moja dnešná pre moju maminu k narodkám, čo má dnes :wink: je malinká má len 1,7 kg, to len tak pod zub a narýchlo robené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@eliska22 malinká, ale nádherná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dievčence, kde kupujete jednofarebné bal. papiere pod torty? Ja som si kúpila u nás v jednom papierníctve, ktoré rušili a odvtedy som na ne nikde nanatrafila. A moje zásoby sú v koncoch :frowning2:
18. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 jasne kludne :wink:
18. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná práca...
18. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lamps jééééééj ty si toť kúsok odmna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: áno, som priamo z TO a bývam v centre-vedla modráku, hned pri námestí..........a máme tu obchod s cukr. potrebami na jednom sídlisku...čo potrebuješ moja?
18. máj 2012 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som si objednavala cely velky kotuc tych metalizovanych ci ako sa to vola :slight_smile:
@eliska22 tie boky su super vymyslene :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ále nič konkrétne, veď to určite poznáš :grinning: :grinning: :grinning:. Ale bola som v utorok s Veronkou na kontrole u očnej a tak ma napadlo, že by som nakukla do takého obchodu, ale nevedela som kde a na hľadanie a vypytovanie sa, nebolo dosť času
18. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 a skadiaľ is objednávala?
18. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps moja malá vybehla teraz z postele a hneĎ na tvoju tortu... takúto chcéééééém :dizzy_face: :sweat_smile:
... no ja v KIK-u jednofarebné väčšinou kupujem
18. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj dnešní:slight_smile:
18. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@eliska22 ta je nádherná.. z dovolením si jí uložím.. také ted mám jednu malou dělat a tota by se mi moc líbila
18. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mám jednu otázku ... už sa vám stalo aby sa zákazník pri preberaní torty prekvapene opýtal, prečo ste urobili tortu 2dni pred oslavou? :confused: :pensive: ja som dnes urobila jednu na PSP s falošným čokoládovým krémom .. zajtra ma čakajú ešte dve, ktoré budem len ráno plniť keĎže jedna bude s tvarohovým krémom a druhá s traseným mandarinkovým ....
18. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps idem pohladat :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps http://celofan.sk/3-produkty/pp-folie/
odtialto som mu napisala mail a tak sme spolu komunikovali, tie folie su super, lebo sa daju umyt a tusim ich baby kupovali uz aj nastrihane :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 jéééj, to je veľmi milé. pozdravujem tvoju babuľku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 moc ďakujem, idem to tam poobzerať :sweat_smile:
18. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ja ked aj urobim, o den skor, tak ju necham v chladnicke a pridu si pre nu az ked oni potrebuju ako sa dohodneme :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 naaaadherna kvetinka , mas aj postup ????
18. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2012 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U mna bol kitinkovy tyzden :sunglasses:
Hlavicka je z 10 vajec, parizska slahacka z 3 slahaciek, vaha 2,6kg. Velka je zo 16 vajec vazila 5,2kg, plnka parizska slahacka z 5slahaciek a 2 velke konzervy jahod.
Moja mala bambula mi kradla fuzy, este, ze som ich mala viac spravenych :sunglasses: :sunglasses:
a karamelova roladka :sunglasses:
18. máj 2012 o 20:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lamps já kupuju jednobarevné papíry v Kiku a i v Lídlu jsem jednou koupila růžové. Jinak mám taky ty folie, v čechách se nedají sehnat, ty archy, tak mi poslala Pristela
18. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 my sme boli dohodnutí že dám im vedieť keD bude hotová .... a potrebujem vyprázdniť chladničku aby som mohla zajtra Dalšie robiť ... oni si ju idú odniesť do reštaurácie kde pôjdu v nedeľu na obed .... oni o tortu volali ako poslední a preto som bola aj rada že si vybrali taký trvanlivejší krém.. lebo keby chceli tiež niečo smotanové tak to už by som im nemohla upiecť ...
18. máj 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....masaker v kuchyni....sedem kuskov...posledny ma caka zajtra dnes uz nevladzem....a tu su moje diela:slight_smile:
18. máj 2012 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lamps ďakujem, ja kupujem tie papiere v papiernictve v Modre, tam majú všetko možné od podložiek pod torty, sviečky od výmyslu sveta, papiere ........ :wink:
18. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tie boky som tu niekde videla :wink:
18. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 som pozerala pod tou tortou máš taký istý papier ako ja pod margarétkovou. U nás majú všade len vzorované papiere. Kedysi som vídavala tie strieborné z jednej strany so vzorom a teraz už nemajú ani tie :angry:
18. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
víkendovka č.2 :slight_smile: Slečna Kittyová :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdeme dáál :slight_smile: ženy ja ďakujem Bohu za kávu ináč neviem neviem :confounded:
18. máj 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@mima1311 postup nemám, len sa mi tento kvietok páčil, pristela ho robila :wink: urobila som si guličku, povykrajovala koliečka tak v 3 -4 veľkostiach už neviem presne a lepila som to na tú guličku, stenšovala som lupienky aj kosticou, ale nie až ku kraju len od stredu tesne ku kraju :slight_smile: snáď som to popísala zrozumiteľne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok