• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@irriss už jsem se dívala, to je něco pro mě :grinning: :grinning:
19. máj 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Berunky, koupila jsem si abecedu GROOVY a neumím s ní pracovat.. mohly byste mi popsat, jak na to, prosím?? Dnes jsem ji málem hodila oknem do háje.. :angry: :angry: :angry:
19. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka hoď ji po mně, já ji chciiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zdenallicka
...a kdyz se netrefis, nevadi..na opacnem konci chytam ja.. :wink:
19. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte pridávam svoju práve dokončenú .Figúrka z lega -Ninjago :wink: :grinning:
19. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lusil2005 ale kraaasne si to zvladla...sak pri tolkom spanku sa ani necudujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
raz darmo, si sikulka :dizzy_face: :sunglasses:
19. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 aha, tak nejdřív je jim to jedno a potom se diví, že je to moc brzo, falešný pařížský ale je docela trvanlivý, ten vydrží :wink:
19. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss krásně tam máte?:slight_smile: já bych dala kousek dortu za okno:slight_smile: moje sestřička zemřela, když měla 3 měsíce a na každé Vánoce jí maminka chystala talířek obrácený dnem vzhůru, prý je to takový zvyk, tak si udělejte zase váš zvyk s dortíkem na narozeniny, pro vzpomínku
a dortík nevím, proč klesl - jaký jsi měla krém a korpus?
19. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna My to takhle děláme vždycky - pro pocestné a zemřelé.. A jedna porce musí vždycky zůstat.. :pensive: :pensive: :pensive:
19. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vas absolutne nestiham ako chodim do prace aspon som torty pozrela,ale vobec nemam ani sajnu o com sa bavite a uz aj objednavky neberem lebo to fakt nestiham uz popri robote a este mala mi ide az od septembra do skolky tak teraz uz len dopekam co mam davno objednane a nic nove neberem.Mozno ked pojde do skolky tak hadam troska zasa viac popecem ak nebude viac doma ako v skolke.Inak dakujem za vsetky paci sa mi a tu kabelku som robila rodine a mala som volnu ruku tak som sa vyhrala :grinning: som mohla spravit co chcem.Inak vsetyk torticky nadherne mate vsetky :slight_smile:
19. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ano, je to asi rozšířený zvyk...
19. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna No, právěže já vím jen o třech rodinách, kde se to dělá.. u kamarádky, my a vy..:slight_smile:
19. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnešná rýchlovka.....
19. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
ahojte moja krstinova ...:slight_smile:tak vlemi sa pacila ze teta dala este tri eura navyse :grinning:
19. máj 2012 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@zdenallicka s tím talířem to taky děláme :wink:
19. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mates22 jee dakujem, ja ochutnam a vyplujem a vyplachnem pusu
19. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Vidíš, další..:slight_smile: U nás teda zůstává ještě ta jedna porce..
19. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ze rychlovka, ja odpadnem super
19. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ako to stihas??, a ako sa ti roblo s burizonovou hmotou??, ak krasne torticky
19. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko tý brďo, tomu říkám pevná vůle, já dneska z koláče aspoň rebarboru odloupla kousínek, tááááákové mi to dělalo chutě :slight_smile:. Na příští tejden mám jeden dort, tak snad už budu mít ty chutě nějak pod kontrolou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka krasna torticka a drobcovi vsetko najlepsie
19. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko děkuji i za přání, byla to rychlovka :wink: potřebovala jsem vyzkoušet šlehačkovo-jogurtový krém a proložila třešněmi a broskví.
19. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 @dada2007 baby nemam vas precitane, iba som si pozrela upozornenia a dedukujem, ze sa bavymi o tych postupoch :wink: mam takyto odkaz, tak mozno pomoze :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/marcipanove-torty-rady-a-postupy/?page=2726&collapse=true
19. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. máj 2012 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co sa deje s bajecnymi dorty? na ulozto stale nieje trinasty diel :cry:
19. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvy pokus o 3D auto (Johnny Coupe) - nic moc, ale aspon budem vediet, ako na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mia114 Este som nedocitala, tak mozno Ti uz niekto pomohol, ak nie, nech sa paci
http://www.natortu.sk/pop/
19. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikovnice,viem že to tu bolo už 1000x napísané ale aj tak-čím je najlepšie poťahovať,akou hmotou?zo suš.mlieka je to dosť také nepoddajné a z cukríkov sa i to trhá..ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna

korpus delany doma...ale delala jsem vse najednou...nenechala jsem ho odpocinout v lednici..dala jsem kremy a hned jsem dala i potahovku a pod potahovkou jsem dala take krem.. :frowning2: asi se tim teplem trochu roztekl.. :angry:

Jinak potrebuju jeste pomoct :sunglasses:

Jak se delaji tyto diry v syru..
delaji se do korpusu pred potazenim a nebo se vytlacuji PO potazeni??
Pripadne cim..vydlabe se lzickou dirka a nebo se pak zatlaci nejakou pomuckou??
dekuju :slight_smile:
19. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@irriss taketo velke diery, su spravene pred potahovanim. Moja druha torta bola myskovska, a zatlacala som po potahovani, opacnym koncom tlcika na maso :grinning: . Ma drevenu rucku a na konci je taka 2,5 cm gulka. Diery v syre boli mensie ako na obrazku, ale podla mna boli take primerane, normalne.
19. máj 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok