• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
@eliska22 @jakelina @adka_praha @daducha ĎAKUJEM BABULEEEEEE za podporu ešte že vás mám :dizzy_face:
20. máj 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nieeeee ja som rada keď mi niekto vnukne nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja nemusím hľadať :wink:
20. máj 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha prosím ťa,tie drobné guličky ti ako držia na bokoch tortičky na prvom obrázku?mne na druhý deň ich veľa opadalo,len vodou som ich lepila :confused: :confused:
20. máj 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka medvedici su moc lepkavy to ti na ten poharik nepojde :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. máj 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ake chyby :confused: :confused: :confused: :confused: mas ich vsetky uuuzasne, neskutocne krasne , take hladunkavé :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie tenisky :confused: :confused: nechápem, sánka dole, aj všetko ostatné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bombové
20. máj 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu su moje - ta kniha to taka expres rychlovka na želanie, vsak tak aj vypadá :confounded: a pak ta moja nešťastnica s bielou čokoládou, ach ked ju vidím mi normál vlasy stávajú :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: bola robená podla foto
20. máj 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pristela co si nestastnaaa, ved ta cokoladova je naaadhernaaaa, k takej sa ja v zivote nedopracujem :sweat_smile:

si sikulka sikovna :wink:
20. máj 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha tie tenisky su neskutocneeee, si frajerka :sunglasses: :slight_smile:

inak toto aj mna stve..ze take obrovske obrazky...ze kazdu chybu na tych mojich bude vidiet :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@pristela vsak to logo,stalo ma dva roky zivota a to som si myslela ze aka to bude rychlovka.A je to nepresne,proste mi to presne nezapada a to ja nemam rada :angry:
20. máj 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásne obe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a čokoládová je úplne úúúúžesnáááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela absolutne perfektne,to ja by som nenasla odvahu,coko zatial odmietam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Praca s nou je akosi mimo mna,myslim ze s cokinou kamoska nebudem :wink:
20. máj 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 lepim jedlym lepidlom a drzi jak fras :grinning:
20. máj 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha toto logo som aj ja robila nejaké dva mesiace dozadu a tiež som si myslela, že to bude šup, šup a takmer ma pri ňom trafil šľak :confounded:, prerábala som ho trikrát a aj tak som s ním nebola spokojná
20. máj 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela paradna, hlavne aj ta s bielou coko... normalne by som si taku od teba vypytala k narodeninam, co sa mi taka paci :dizzy_face: ale az v oktobri, ja sa na take veru nechytam, coko sa nejak bojim :wink:
20. máj 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Peknuuuuuucka torticka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
PS: keby si vsak zrezala tie ruzicky este o kusok viacej, bola by naaaaaadherna :wink: :wink: :wink:
20. máj 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja som nerobila, ale skus tu kuk...... :wink:
http://www.gabika.wbl.sk/Narodeninove-torty.html
http://www.gabika.wbl.sk/Detske-torty.html
Ja by som urobila asi tuto policajsku ,,siltovku``(kuk obrazok inspiracia z internetu)
a k nej z hmoty na podlozku este puta...... :wink: :slight_smile:
21. máj 2012 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
baby ste poklady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mooc dakujeem :dizzy_face: len odo mna niktorá nepýtajte čoko tortu !!! :angry: teda s bielou čoko, bo sa s vami vsetkymi rozvediem !!!!!

@daducha juuuj no to ti verim, ja tiez nemam rada take veci robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja miiilujem modelovat ludí :grinning: /teda zatial som modelovala na torty len dve :sweat_smile: a dnes tretiu- baletku :sweat_smile: , jaaj ja ked sa nabuduce narodim musím byť chlap :grinning: a budem sochárom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela Ďakujem...Snažila som sa :wink:
@mia114 Veľmi pekná...pestrá... :wink:
@katulkaaaaaa Krááásna....Si farbila hmotu alebo aj natierala..?
@vecernicci Teeeeda to je váha. Držím prsty pri prevoze..Bola by jej škoda :wink:
@irriss Krásna tortička. Tá musela tiež poriadne vážiť. Inač prajem všetko naj k narodeninám aj k vystúpeniu :wink:
@lucula73 Nádherná!!! :slight_smile:
@maya30 :grinning: Táá posteľová je dobrá... :wink: S tou Kittinou som si ani ja nevšimla. To sú ale iba detailíky. Inač je krásna :wink: Ani vrtulník nemá chybu!
21. máj 2012 o 05:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Veľmi pekné tortičky ako vždy :wink: :wink: :wink: Asi sa ti nerobilo dobre s tou bielou. Chcela som aj ja vyskúšať tento týždeň....Tak daj rady ako sa ti to tak krásne podarilo..
21. máj 2012 o 05:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Veľmi pekná, jednoduchučka aj keď určite sa nerobila ľahko :wink:
@daducha Ty kokos...Tie torty sú super a tie tenisky sú také, že by som ich chcela mať aj na nohách... :grinning: Aké je to číslo?
@mamina1978 Noooooo tie mám uložené aj ja tie bodkované. Chcem si ich urobiť na svoje narodeniny, ale neviem či to zvládnem :unamused: /Mašle by boli.. :grinning: /
@janula.h No to je nepekný pohľad, keď viež, že tortu si odovzdala úplne dokonalú a toto potom nájdeš..Aj mne by bolo smutno. :frowning2: Inač bola veľmi pekná :wink:
21. máj 2012 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Tak ako píšu baby...Vysypať. Ja mám recept s dvoja Olé, ale dávam na 500 g tvarohu iba jeden. :wink:
@gumkacka1 Krááááááásna
@dajna11 Mňam....dala by som si... :wink:
@lusil2005 Dokonalá... :wink:
21. máj 2012 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, kto má uložený ten krém rafaelo...Poprosila by som o link alebo receptík..Ďakujem :wink:
21. máj 2012 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 tu je :wink:
Jedno maslo ( 250 g) vymiesat s 1 Milchmädchen (SALKO)- nevarene!!! , pridat husty vychladeny vanilkovy puding( 2 zlate klasy v 500 ml mlieka, a 5 polievkovych lyzic struhaneho kokosu
21. máj 2012 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky potrebujem poradit, idem robit knihu, mam sa zmestit do 5kg...
z coho to bude vyzerat lepsie, mam stvorec 28.x28 alebo obdlznikovy plech 38x35cm
ten obdlznik by bol asi lepsi nie?
alebo aj zo stvorca urobim peknu knihu?
21. máj 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty brďo ved su krásne.....Ja chcem tiež také rychlovky vedeiť :grinning:
21. máj 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jejeje tie tenisky som minule pozerala na nete video postup,ako užasné a krásne sú.....
21. máj 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásne torty... a tie tenisky ako skutočné :confused: paráda :wink:

@mamina1978 ani by som nepovedala že rýchlovka :wink: :slight_smile:

@pristela veru čokoládová je super :dizzy_face: oj ale keď stála kopec nervov, tak isto na tú foto ani pozerať nechceš :grinning:
... ja som raz pri čoko nadávala neskutočne a som povedala nech toto odo mňa nikto nechce.... a cez víkend má moja mama narodky a ja som sa rozhodla znovu čoko skúsiť.... a ešte som si aj čokotransfer kúpila, no neviem neviem či v koši neskončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABYYYY mám prosbu... nemáte niečo pre inšpiráciu uložené na tému .. upírske denníky .... a potom niečo s motorkou? ..... totiž volala mi teraz švagrina že majú v sobotu oslavu - pre jej dcéru a otca ... takže vnučka s dedom spolu oslavujú a chce nejakú spoločnú rozdelenú .... :rolling_eyes: no akože super... a okrem toho mám už Ďalšie tri ... som si myslela že konečne upustím z tempa a furt nie...
21. máj 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě si u mě objednal dort náš kominík... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A od vás potřebuju nějakou inspiraci pro dvouletou holčičku - něco jemného, sladkého, milého.. :dizzy_face: Děkuji..:slight_smile:

@daducha
@pristela

A vy dvě mě nese.te s tou vaší dokonalostí!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: BOMBA!!!

A moje
21. máj 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@pristela @daducha @lusil2005
vsetky torty prenadherne, krasne.
21. máj 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok