• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 No to ma tesi, ze teda aspon nieco funguje :wink: :slight_smile: Ja vyskusam este tu zelatinu u nas ,a ked to nepojde, napisem tej dievcine, nech mi poradi ako, a hlavne z ktorej zelatiny to robila :wink: dam potom vediet :wink:
21. máj 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupíí, u nás maj vietnamci sadu kostic za 79,- tak tam za chvíli ženu
21. máj 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ze nestatnica mne sanka spadla vsak to je take krasne. topi netopi vsetko jedno ale vyzera to uzasne. z takej torty vsetci museli spadnut na zadok
21. máj 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Vpodstatě jo..:slight_smile: Díky..:slight_smile:
21. máj 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Ty sa prestahuj prosim ta do Hollywoodu s tymi tvojimi vymakanymi tortickami :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kazda promi hviezda si bude u teba objednavat Mega torty na mega party..........
Nam tu..... Slovenskym a Ceskym zienkam robis komplexy :angry: ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zdenallicka ale vies , ze na to existuje aj odtlacacia formicka a mas to sup- sup? :slight_smile: :wink:
21. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nádherná @zdenallicka krásne @zandanem krásnučká @pristela prenádherné. Vy ste užasná. vy šijet enádherné bábiky, na ktorých postup nikdy neprídem, pečiet enádherné torty. Klobúk dole
@daducha krásne
21. máj 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievčatá robili ste niektorá štvorkolku? myslím z marcipánu, takú malú na tortu? neviem ako ju urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenašla som žiaden postup :unamused:
21. máj 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa same lepsie objednavky kopia....sachovnica...vyzerezem stvorceky...to sa snad da...alemam robit pologulu a nej znak barcelony...uz teraz mam des lebo chlapik je dost taky ze nech je to uzastne akoby fakt skutocne...no zbohom:/----nemate niektore sablony na loptu nikdy somju nerobila....a este nejaku ftoto dalsia torta je pre stolara a kadernicku ma to byt nieco smiesne :D a teraz babo rad :grinning:
21. máj 2012 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nie nie, malú štvorkolku len čisto z marcipánu, ktorá bude na torte len položená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa takéto šablony?
21. máj 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...už som písala na predchádzajúcej strane či nemáte niekto uložené niečo s témou UPíRSKE DENNíKY ale že nie Twiligh lebo to je vraj niečo iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom nejakú motorku "harleyku" díky díky
21. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som mala objednanu(vlastne vydrazenu) sadu kostic 12ks(boli nelepene z jedneho kusu), a pani mi poslala tu 8ks aku mam doma...tak som jej pisala, ona odpisala ze sa ospravedlnuje za omyl, ci mi to ma vymenit a ked som jej napisala ze teda omyly sa stavaju, nech to vymeni, tak odvtedy sa mi neozvala :confounded: a uz som jej pisala asi 3ti krat a stale nic... a ked ma nasr. tak vam aj napisem jej meno a adresu :angry: :cry:
21. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa moja kamoška robila takéto niečo pre stolára a na druhú polovičku by si mohla dať nožnice hrebeň, fén... http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=371142426233394&set=a.307122882635349.91232.100000129194537&type=3&theater
21. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle áno také niečo chcem urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: len hľadám nejaký postup, aby som sa mala od čoho odraziť :sweat_smile:
21. máj 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny,pleas nejakú inšpiráciu na tortu s foťákom alebov tvare foťáka...mna picne,toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...videla som krásne 3D asle ak na ne?
21. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Veľmi zlaté... :wink: Ja som nepovedala, že to je nepekné... :slight_smile: Práveže sa mi tortička veľmi páčila :wink: Bola tak nepravidelne zafarbená, tak som nevedela či si aj dávala do hmoty alebo aj na vrch...Lebo ja keď farbím hmotu - akože mramorujem, tak si robím šúlok a iba skladám na polovicu a zase šúlok a zase preložím na polovicu..Vždy mi to vyšlo úplne inakšie ako to tvoje. A keď chcem zafarbiť rovnomerne, tak farbu zatláčam dlaniami do hmoty a pučím a pučím.. :wink: :grinning: Tak som nevedela akú medtódu si použila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ďakujem si pokladík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 To ny nasr....o aj mňa! Tiež zháňam niečo v kuse a keď to tam jasne napíše, tak nech nezavádza. Takú by som si kúpila aj inde :wink: :grinning:
21. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 :grinning: :grinning: To o tej @pristela to je dobré...Máš 100% pravdu :grinning: Ona by mohla robiť také tie torty čo sú na obj. za 5700 a viac dolárov.. :grinning: :grinning: Presne podľa želanie ženícha a nevesty...........................
21. máj 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa smiesne nemam, len taketo kuk :wink: :slight_smile: ....... Inspiracia z internetu

Ale tak kadernicke by som vymodelovala dve postavicky jednu s vlasmi a druhu holohlavu a napisala pred ne
,,predtym´`` a ,,potom`` :wink: :grinning:
A stolarovi das k pilke kufrik prvej pomoci :wink: :grinning:
21. máj 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@katulkaaaaaa mne by sa pacilo, keby si ich vymodelovala pri praci ale vymenila im nastroje - on by robil s hrebenom a noznicami, ona s pilkou a sekerou. Ale to by bola urcite makacka, to verim.
21. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... :wink:
21. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne torticky ste popridavali, vsetky suprove, radost pozerat :slight_smile:
21. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok