• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@maca77 Neviem či takéto niečo si myslela...http://www.google.sk/search?q=cake+vampire+diaries&hl=sk&rlz=1T4ADBF_enSK430SK430&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=Axy6T5WsH4HH0QXHwvHmBw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CEAQ_AUoAQ&biw=792&bih=353
21. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jé to je prima postup na to vyplétání košíku. Já když ho dělala, tak jsem si to celé vypletla na desce a pak jsem to složitě přenášela na košík...no proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že :sweat_smile:
21. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
¨holky koukejte co jsem našla při hledání inspirace, to je supr, ještě umět tak krásnýho pejska
21. máj 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 ano take dakujem!!!
baby dakujem za rady obrazky som stiahla a uz len vymyslat budem :grinning: sama som zvedava co vlastne vytvorim :slight_smile:
21. máj 2012 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ja len na tie obrázky pozerám a je mi z tej krvi zle :grinning: tú harleyku asi budem modelovať, netuším ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: no volala som švagrine či môže byť ako posledná alternatíva aj obrázky na tortovej oblátke ... tak to nejak skúsim skombinovať, aj tých upírov - dám obrázok a k tomu položím nejaké zuby a zrejme to je sviečka po ktorej krv steká ... :sweat_smile:
21. máj 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @daducha @lusil2005 kráásne tortuše :slight_smile:
21. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nebol cas.................tortu som dokoncovala po polnoci....keby to islo zakaznikom, hram sa, ale to som niesla nasim rychlovku na ochutnanie a fakt sa mi vnoci nechcelo:slight_smile:
21. máj 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tieto dve som robila ja....neni to tazke vyrezer z korpusu,dotvarujes puncovinou...atretia foto teraz som nasla na nete toto je perfektny!!!
a fotopostup najdes na dortomanii.cz ale neviem sa tam teraz prihlasit :angry:
21. máj 2012 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@mamina1978 nabuduce budem zrezavat ostosest:slight_smile:
21. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina tak ten svatební se ti nakonec moc povedl :slight_smile: já ještě patrový nedělala, tak obdivuju - byl nakonec ten pribináčkový krém? A víš aspoň z první ruky, že všem moc chutnalo, to potěší:slight_smile:
21. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nie nie to bolo skor namiesto gelu na jazierko som to ja pouzila alebo na take nieco
21. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj tie tvoje sú super...no a ten tretí nemá chyby...keby som taký zvládla tak si nechám hovoriť že PANI :grinning: :grinning: :grinning: neviem či to urobím ako 3D alebo ako ty že tortu ana to foťák,má to byť pre kočku na 18 a tak sa mi tam hodí aj nejaký kvietok...tak neviem:(.....a neviete pre 25 ludí aká by asi mala byť velká?keby som robila štvorcový podklad tak aký asi velký?
21. máj 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a inak na dortomanii mne sa nejde prihlásiť stále,už som sa dva krát registrovala a stále mi heslo neberie :confounded:
21. máj 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky a zienky prosim Vas je tu medzi vami zienka ktora pecie tieto torticky a byva v Sturove? pretoze moj muz ma 30-tku a na chate v Sturove ju oslavujeme a sme z Levic a sice viem ze torticka by mi prevoz "prezila" ale budem radsej ak najdem niekoho zo Sturova :slight_smile: Ďakujem Vam!!
21. máj 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam svoju 1. princeznú :slight_smile:
21. máj 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
ahoj zienky, kedze je toto uz veeeelmi dlha diskusia a neviem kde by som mala hladat rady tak by som vas poprosila takto :slight_smile: som uplny zaciatocnik, caka ma moj prvy "vytvor"...ale chcela by som vediet ako mam skladovat modelovaciu hmotu. Ci ju mam mat v chladnicke alebo pri izbovej teplote, alebo sa moze suchnut aj do mraziaku. Mam bielu hmotu nejaku K2 (tak bola oznacena :grinning: ) ...a este by som sa chcela opytat, budem robit len taku jednoduchu na zaciatok, potiahnuta bielou hmotou a do toho ozdobena len ruzovymi srdieckami alebo kvetinkami. a moja otazka je, ako drzia tie srdiecka alebo kvietky? staci to len trosku trebars potriet vodou zo spodu a "prilepit" alebo ako to robite?? v podstate na vrchu mi je to "jedno" lebo to nespadne, ale ked chcem ozdobit aj bok tak neviem ako to tam bude drzat....
dakujem za rady a tipy ....
21. máj 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 skladovat v špajzu, nemusíš v lednici, lepí se vodou. :wink:
21. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ja so robila toto :wink:
21. máj 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@dida38 urcite to zvladnes, ja tiez pouzivam K2 a robi sa mi s nou dobre, najprv troska premiesit v rukach, potom podsypat skrobom (solamyl) a vyvalkat, nie na prilis tenko ale ani hrubo. Ak ti aj navrchu ostane skrob, nevadi, potom to zlahka pretries namocenm statcom a zide. Ozdoby tiez tak povykrajuj, prilep vodou (alebo cukrovou vodou), malo by to drzat aj po bokoch. A aj na vrchu ich radsej "prilep", nech sa ti nezosuchnu. Tesime sa na foto.
21. máj 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby!!! Si robte zo mna prdel !!! :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jaj bol tu chalan pre baletku a ze nemala byt fialova ? :grinning: :grinning: :grinning: uz vahu som mu davala o kilo prešvihnutu, ale to bola len ta ozdoba vsetko kilo :angry: , tak mu vravím , nekecaj a ber ruzova je ted v kurze a fialova je pohrebna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: po tej bielo cokoladovej ma este bude niekto .... z farbou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale to je bry kamos tak to som mohla , ale inak by bol riaden pruser :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
jaaake naťáááhnute to tu jeeee :rolling_eyes: :grinning: uz mam fotose baletky, tak sa bojim aby sa im zas neroztiekla, mam normalne strach odovzdyvat ludom torty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Baletku som modelovala cez hokej vcera :dizzy_face: a moooc ma to bavilo, moja tretia postavickaaaa :dizzy_face: teda mna postavicky bavia ovela viac nez kvety :sweat_smile:
21. máj 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a fotky som deee dala :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@pristela tak teraz som normalne odpadla... ta torta je nadherna a tanecnica je ako babika z porcelanu, nadhera :dizzy_face:
21. máj 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Žanetka, ja z teba nemôžem, keď rozdávali talent, ty si sa určite v tej rade otočila aj minimálne päťkrát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. Balerína a aj torta sú úžasné, budem sa tu na minitor ešte dlho pozerať s otvorenou pusou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja už nemám slov na tie tvoje výtvory žena :confused: :grinning: opäť famózne a nechápem ako môžeš urobiť takúto postavičku, tú tvár :confused: :confused: :confused: si proste neskutočná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky keby ste videli ako ju robím isto by ste to dokazali aj vy!!! nieje to moc tazke, a je to modelovane z mmf , z vasimi kupovanymi hmotami to musi ist este lahsie ! :wink:
Mooooc dakujem žienky, naozaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tuto moji chlapi mi vela nepovedia :unamused: este aj chlap pre nu prisiel a vlastne tí co nepecu si myslia ze to ide vsetko lahko a rychlo takze tí mi tiez nepovedia nic :frowning2:
jaj , idem ja ugriluuvať im maaso , supla som korpus do rury, dufam ze nan zas zabudnem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: snad do vecera moc nepopíšete :confused: :confused:
21. máj 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak nám nafoť postup nabudúce :wink:
21. máj 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela abolutně nechápu.. dokonalost sama
nechceš to někdy natočit na video jak to děláš :sweat_smile:
21. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela naddhernaaaaaaaaa, sikovna si velmooo :grinning: :sunglasses:
21. máj 2012 o 18:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok