Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
21. máj 2012

kočeny,ked píšete na poťahovku bielym,tak čo používate..neviem čo objednať

micmo
21. máj 2012

@florentina Děkuji za tip, to me taky vubec nenapadlo 😉 Nakonec jsem to upekla v hrnci a to bylo taky dobry,az na to ,ze se to muselo pect dele..🙂

aduskatt
21. máj 2012

@yokralovnayo ja som robila bananovu tak, ze Pribinacikovy zaklad a do toho som roztlacila bana..bolo to skvele🙂

aduskatt
21. máj 2012

dievcence, skusala som robit ruze novou technikou( teda pre mna novou)🙂) co poviete, moze byt?

mariann2
21. máj 2012

@dajna11 http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... rozriedim v alkohole a maľujem, ale na PDT to chytá slabo, lebo je mastná

reruna
21. máj 2012

@pristela tak ta balerínka je úplně nádherná, prostě dokonalá!.-)

yokralovnayo
21. máj 2012

@aduskatt hmm dakujem 😉 super nápad!!! 😵

dajna11
21. máj 2012

@mariann2 dakujem,a tu belobu od wiltonu nepoznáte?

aduskatt
21. máj 2012

@yokralovnayo rada som pomohla🙂

mariann2
21. máj 2012

@dajna11 ja ju nepoznám, ale keď som sa tu pýtala kým som si túto kúpila, kočky mi radili, že táto prášková je lepšia

pristela
21. máj 2012

@heni79 je modelovaná z čistej mmf bez bielej coko , bo vsak nemohla som ju ani do ruky chytiť ☹ ☹ ☹ ja robím uuplne vsetko z mmf , len ked si jedna holka vypýta mliečny marcoš urobím aj s tým .

Holky este raz vdakaaaa, moooc si vážim a dakujem za každé jedno opáčitkovanie 😵 😵 😵 Ste sladkéééééé 😀

pristela
21. máj 2012

@dajna11 ja malujem s takými tymi bielymi perletovymi prachovými co mam 😀

dajna11
21. máj 2012

@pristela aha...to mám aj ja,chytá to dobre?potrebujem na čierne malovať maličké písmenká..

katrin21
21. máj 2012

pustite si Prima love !! perfektne torty tam robia

pristela
21. máj 2012

@dajna11 jasné, chyta to super , ja som mala doma taku perlet v malej uzuckej "skumavke" neviem názov a nevedela som ze sa s tym da malovat na bielo 😠 😠 😠 kupila som si teda na stretku u kamky, vypýtala som si že nieco na malovanie na bielo a doma kukam ze to vypada rovnako, len ina znacka a nádobka 😀 a ja riedim vodou , vyschne aj chytá v pohode 😉

katulkaaaaaa
21. máj 2012

baby ozaj ked mam spravit ,,smotanovu" farbu ...ako?kupim farbu gelovku?ci?boze rok peciem a toto neviem :D som vzdy len biele alebo farebne robila 😝

dajna11
21. máj 2012

@pristela aj ja mám takú bielu perleť v malej uzučej flaštičke...a to ma nenapadlo žeby to šlo aj tým malovať......super skusim🙂

dajna11
21. máj 2012

@katulkaaaaaa ja som farbila od wiltonu ivory,to je taká smotanová,telová farba,pekná je

janula.h
21. máj 2012

žienkyyyyyy akú ja mám objednávku 😀 veľká torta na polovicu pre dievča 1 polka na birmovku a 1 polka na jej narodky poraďte mi pliiiiiiiis 🙂 @peroli nemáš niečo?? 😀 pjosím pjosím 😵

pipka
21. máj 2012

@janula.h nerob 1/2 na 1/2 supni jej tam do toho kalichu flasku ruzoveho sampusu 😅 😀

janula.h
21. máj 2012

@pipka no ja by som brala 😀 len oni chcú pol na pol 😖

pipka
21. máj 2012

@janula.h nevedia co dnes fičí 😝 😀 😀

janula.h
21. máj 2012

@pipka no alebo im urobím fľašku šampusu a na etiketu šupnem že sviatosť birmovania 😝

micmo
21. máj 2012

@pristela Nádherná baletka, žasnu nad tvýma dortama, doufam, že se mi někdy něco hezkého podaří 🙂 Klobouk dolů!!!! 😎

anibas
21. máj 2012

pekný večer dievčatá - boli sme na predĺženom víkende v Prahe 😵 😵 😵 takže zajtra pokukám foto
no a moje štvrtkové výtvory -tá firemná torta cestovala až do Prahy - rozmery 50 x 30 cm 😅 😅

b.janka
21. máj 2012

babuľky viete mi poradiť... možem do bielej čoko pridať práškovú farbu z drogerky?... či sa mi v pohode zafarbí čoko a aj bude dobrá chuťovo aj konzistenciou.... ďakujem

lussy23
21. máj 2012

@aduskatt nádherné
@anibas krásne

simasa
21. máj 2012

@pristela Tá baletka je prekrásna!

pipka
21. máj 2012

@anibas ta lodicka je perfektnaaaa 😉

lussy23
21. máj 2012

@pristela dokonalá torta. Ja nechápem ako niekto dokáže spraviť postavičku z jedného kusu.A ešte vyzerá ako človek. Ako to robíte? Vy musíte vedieť aj kresliť, však? Waw. klobúk dole. @maya30 krásnučké je to slniečko @monika76 krásna princezná @katulkaaaaaa - nádhera