• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. apríla 2017 
@pristela pááááááááni tá baletka je úžasnáááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: samozrejme že celkovo celá torta ..... tie sukničky si z akej hmoty robila?
22. máj 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásne ... tá prvá s črievičkou úžasná ... a tú firemnú si maľovala? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ja som robila tuto ...krizovku som si objednala cez www.jedleobrazky.sk/ takze s tym roboty nebolo a efekt maximalny :wink: ja som salku robila praveze tak, ze som salku vysypala pr.cukrom a hmotu som do nej natlacila, podla tohto postupu http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=777 Okuliare som robila tak ze som si vytlacila obrazok hocijakych okuliarov a tenky sulok hmoty som stacala na tom obrazku aby to bolo presne...potom som len zlahka presla po nich valcekom aby boli ploche, prilepila na nozky a nechala zaschnut do druheho dna (vyrobila som ich asi 5ks kym som bola spokojna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) No a ceruzka je vystuzena spajdlou, to ale nemusi byt, ale takto bola rovnejsia :wink:
22. máj 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@anibas
Ty robíš úžasné ruže. :grinning:
Teda, ak to nie sú živé. :sweat_smile: Lebo vyzerajú ako ´čerstvo narezané. :grinning:
22. máj 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv
Rozkošné prasiatka. :grinning:
22. máj 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ešte som zabudla napísať, že predsa pri tej baletke si mala fialovú podložku :grinning: :grinning: :grinning: a kukla som tie tvoje kresby :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ty si talent neskutočný :dizzy_face:
22. máj 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 môžem ťa poprosiť o ten "postup" s tými gumovými medvedíkmi? :confused: neuložila som si ho a nejako ho neviem v tomto množstve infošiek nájsť... :confounded: ďakujeeeem... :slight_smile:
22. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Krásne.....Veľmi pekné tortičky. Tie ružičky sú fakt úchvatne. A tá črievička..fakt nemá chybu! No paráda.. :wink:
22. máj 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby potreubjem surne poradit, chcu tortu 6kg...srdiecko dvojposchodove, ale ja mam 2 srdiecka ale to druhe je prilis velke, aby som ich mohla dat na seba, nemate nejake inspiracie kde spodok je akykolvek tvar a vrch srdiecko?
alebo mam upiect v tej forme co mam a jednoducho vyrezem tvar srdiecka mensi?
som nerozhodna, neviem ako to mam ponat :grinning: :grinning: :grinning: dakujem
22. máj 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ešte OTáZOčKU .... keĎ ste robili pribináčikový krém s malinami... tak tie maliny boli kompotované či mrazené? lebo neviem či sa mi čerstvé podarí kúpiť?
22. máj 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka môžeš aj vyrezať menšie ... alebo pripájam zopár pre inšpiráciu .. isto sú niektoré aj jednej z vás .. jáj a niektoré sú krstinové, ale tak len pre tú kombináciu som dala
22. máj 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@maca77 jeej super, paci sa mi so stvorcom ale aj ta slza je super, dakujem ti krasne.
s tym pribinackovym kremom ti neporadim, nerobila som ho este, ale ja stale pouzvam iba mrazene maliny a viem, ze vacsna bab tiez, ale pockaj, co ti napisu :wink:
22. máj 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2012 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt skvely napad s pasikom :dizzy_face: .
@florentina Ja som robila tak, ze som mini crepnik potiahla a nechala zaschnut. Dno som robila dvojite. Tanierik - vykrojila som si kruh a nechala vyschnut druhom tanieriku
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3365941788075&set=a.3365901787075.2160696.1255075634&type=1&theater
22. máj 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa tie svadobné postavičky sú super za túto cenu... :wink:
22. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ja dávam mrazené maliny, nie celkom roztopené, obalené v prášk. cukre
22. máj 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77
Ja som robila pribináčkový aj so zaváraným ovocím a bolo to ok.
Ja väčšinou doň ovocie kombinujem, nedávam iba jeden druh. Dám napr. banán, kiwi a zavárané marhule, alebo maliny, alebo jahody. Teraz zas máme kopec jahôd na záhrade, tak budem dávať tie.
:wink:
22. máj 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som tak robila že som obrezala ale robila som aj kruh a na to srdce ale kľudne upeč a orež :wink:
22. máj 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 jee, dakujeem :dizzy_face: :dizzy_face: uz som pisala vyššie, celé je to robené z mmf

a k malinám , ja som najskor robila ze som mrazene maliny rozohriala na panvici s cukrom a maslom :dizzy_face: tou stavou ktora mi vznikla som pak polievala korpusy, uz to tak ale nerobim, niektora tu davala ze dava mrazene tak aj ja, dam krem a do neho "pozabáram" mrazene maliny, oni pak zostanu cele a aj pustia trosku šťavy :wink:

a ted v tej baletke, dole bola višňová "plnka" , v strede zavárané jahody a hore mrazene maliny
22. máj 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj holky , bežím uz konecne mrkat prima L bajecne torty, vcera vecer sme kukali spevakov :grinning: a rano sa mi nechcelo vstavať :sweat_smile: :sweat_smile: tak som si to zastavila :sweat_smile: idem už ale pustit nech z toho telka nezblne :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ake buduuuu :dizzy_face:
22. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela bež bež lebo už skončené programy sa nedajú nahrávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: máte magio??
22. máj 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h kukam , kukaaaaaaam :grinning: ja mozem mať normál vypnutu telku , staci mat na nej nastaveny program ktory chcem a ked ju pustim da sa mi 150min. dozadu pretočiť :wink: :wink: bombová vec , nahravanie nam momentalne nefunfuje :angry: :angry: :angry: ale to je este lepsie , bo mozes nastavit nahravanie a kludne pozerat iny program alebo aj nebyť doma a nahra sa :sweat_smile: , máme UPC :wink: my sme taký že aj decka maju radi tie dokumentarne poucne :grinning: a ked sme sa sem stahovali tu ani moc na vyber nebolo :angry: ale tak mame tuto spolocnosti uz asi aj cely život :grinning: takze s nimi pokracujeme stale :wink:
22. máj 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maca77 Maliny som použila iba mrazené...Zavárané nemám a ani som nikdy nekupovala...Naposledy som robila s mrazenými jahodami, ktoré som si rozmrazila ale boli potom ako blato. Ale pozžila som ich a vôbec to krému neublížilo. Takže si myslím, že kľudne použi aj zavárané ak máš. Inak robila som už aj so zaváranými broskyňami---Mňam..Nemáš čo pokaziť!!!! :wink:
22. máj 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Tie brošne sú úžasne.. :wink: A ti svadobné postavičky..No neviem či by som sa zmestila s cenou do ich keby som ichcela doma vyrobiť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tie stuhy sú tiež lacne...Ja som teraz kupovala u nás iba tak dorýchla v papierníctve, no mali po okrajoch drôtiky, takže boli pevnejšie a stála 1,60 Eur 3 m. To je sila, čo?
22. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Tak toto vychutnavam uz 7-8 rokov.......... najblizsie, ked budes potrebovat novu , tak si mozes kupit taku, mame my, si mozes dva ine programy v rovnaky cas nahravat a treti pozerat a aj ten treti mozes vratit este naspät ak si nieco nestihla kuknut. Takze u nas sa obcas stava, ze cez vikend napr superstar, ja si este nahravam romanticky film a mm si v klude pozera napr fotbal :wink:
Deti maju svoje telkace , tak u nas dohady o telku nastastie nehrozia. :slight_smile:
22. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Akurat, ze mam veeelku nevyhodu oproti tebe, lebo my nemame program, kde davaju bajecne dorty :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. máj 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím jaký všechny barvy smíchat abych měla hnědou?
22. máj 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky POMOOOOOOOOOOOOC ..... :frowning2:
... tak práve som sa dozvedela, že pani u ktorej som si chcela nechať upiecť marcipánovú tortu v polovici júna, je v tom termíne na dovolenke :unamused: Nájde sa tu medzi Vami žienka zo ZV a okolia, ktorá by mi vedela upiecť tortu pre synčeka do škôlky ???? Napadli ste mi ako moja záchrana ....ĎAKUJEM, A.
22. máj 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 to je super děkuju, hned si ukládám odkaz
22. máj 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok