• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@pristela a este nieco, ak to nie je vyrobne tajomstvo.....z coho vyrabas tie rozpravkove hlavulienky s nadhernymi ockami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mas prosim ta fotku ,kde su cele odfotene?
23. máj 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jáj - preto nebola ešte včera na FB :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: idem kuk a uložiť :wink: :wink: :wink:
23. máj 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosím a jak je na FB :sweat_smile: kouknu díky
23. máj 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a ještě musím říct, že někteří zákazníci jsou na odstřel.. ale min. týden jsem dostala za takový jednoduchý dort 300 Kč dýžko.. :confused: :dizzy_face: to mě fakt překvapilo
23. máj 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prosím jak jsi na FB..prý jsi dělalal krásné psa z hmoty :wink:
23. máj 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 v tom albume su odfotene aj cele https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2078525320535.2116121.1167082231&type=3 , sú vyrobene z látky, výpln rúno, úplet , toď vsjo , namalovane textil. farbami- skoro som napisala potravinarskymi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Aj mne paci ten kvietok :dizzy_face: aj na tortu ho skusim a asi aj brož urobím :wink:

@anibas jo jo , mala som ju zakázanu vložiť :rolling_eyes:
23. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela cim si plnila baletkovu torticku??
23. máj 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja , ako si ten kvietoček robila, z hlavy, či som prehliadla fotopostup, hlavne by som potrebovala vedieť základný tvar lupeňov
23. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem velmi pekne...
23. máj 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak na taký zabitý postup som čakala.supééééééééééééééééééééééééééééér dakujéééééééééééééééém. :grinning:
23. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem, naozaj som ho prehliadla
23. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mnaaaaaaaaaaaaam aj ja bych s dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka daj do jednej casti sparatko a tym to zapichnes, ak to vytvrdne, malo by to drzat :slight_smile:
23. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja som robila tuto :slight_smile: http://www.majkinetorty.estranky.sk/fotoalbum/detske/ len ten krk ma byt asi kratsi, len sa mi to nedalo uz skratit :slight_smile:
23. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko originál je tuším s mascarpone .. ja som podľa toho robila, veľmi nám chutilo
TIRAMISU
2 x maslo nátierkové smotanové – bez príchute/
2 x šľahačková smotana + stužovač
200 g práškového cukru /môže aj menej podľa toho aká je sladká šľahačka/

= všetko vyšľahať

Káva + rum
kakao

V káve s rumom namáčame piškóty a vrstvíme = piškóty – posypeme kakaom
Šľahačkový krém
Piškóty – posypeme kakaom
Šľahačkový krém
Piškóty – posypeme kakaom

Necháme stuhnúť.
23. máj 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vinka ja som obalila krabicku od dzusiku a na nom natahovala pasiky :slight_smile:
@mamina1978 ja mam od pristelky babiku pre syna chlapca mi uroila a je uzasna :slight_smile:
23. máj 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak ja po 6 tortách a 1 medovníkovej kazete na min. sobotu, pokračujem svedobnou a na MDD a narodeninovými-no v pondelok v práci po PSP mojej dcéry som bola ako zbitý pes, a pokračujeme v pečení. Ani čítať vás nestíham :sweat_smile: :fearful:
23. máj 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to znie fantasticky, hned by som si dala, ale tu mozem akurat tak slintat...u nas sa schyluje k burke a ja som prave vlozila cesto do rury, tak nech mi vypnu elektrinu a bude po radosti :angry:
23. máj 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preji krasny den, opet si jdu pro inspirace a pro rady:

potrebuju poradit se 4ma dortama...

1. na domaci oslavu si devcata preji: Berusku a Barbie

2. na skolni oslavu si preje pani ucitelka mega dort v podobe syru s 50ti myskama... :sunglasses: (ten zvladnu, ten jsem delala)
mozna snad poradit s kremem bez Mascarpone a slehacky...kdyz dam jen Nutellu, bude tvrda..:frowning2:

3. na skolni oslavu pro starsi dcerku jsem si myslela dort (obdelnik) v podobe jejich skolniho Indexu -

Prosim Vas o inspiraci, hlavne te Berusky, nekdo tu nedavno delal Berusku s dlouhymi vlasy...a ohledne Barbie jsem chtela poradit hlavne JAK na saty, aby byly co mozna nejprinceznickovejsi..:wink:
dekuju moc.. :wink:
23. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss barbie saticky by som piekla vo forme od babovky a tak nazdobila:slight_smile:
23. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt :unamused: :frowning2:
nemam :wink:
babovka u nas nefici :wink:

p.s. a co rikas- koupit? bude to ten nejlepsi zpusob?:slight_smile:
23. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko
@mizulienka joj, to veru nezavidím :frowning2: snad to k nam nepride .-(
jaaj baby aj ja by som si takuto dala :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani kusok som neochutnala :frowning2: len dufam ze si ju nik neobjedna bo kupovat zvlast visne, maliny a jahody je hodne, tu bolo stastie ze som mala viac torticiek a mohla som odlozit :wink:
23. máj 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss taka dobrota a nefici? to co toto?:slight_smile: mala by si to tam zaviest:slight_smile: by sa olizovali az za usiskami
23. máj 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss kupit babovku si myslela, ci celu tortu?:slight_smile:.,aj ked podlôa tvojich komentov pochybujem, ze u vas kupis barbinovsku tortu, ktora bude dokonca aj jedla:slight_smile:teda ozdoby jedle:slight_smile:
23. máj 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss kupit hotovu babovku, rozrezat na platy, naplnit kremom, potiahnut ozdobit:slight_smile:))
23. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss ako nefičíííííí ??? :confused: :confused: :confused: ja milujem ! talianske bábovky !!! mnaaaam , su uuuzasne, bombovééé, sme si ich davali dovažať , ale uz som veru davno nemala :frowning2: a mate ich tam na milion sposobov :wink:
23. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, trochu odveci...........ako dlho sa varia jacmenne krupky?:slight_smile:
23. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
myslis babovky vanocni a velikonocni, ze? :wink:
23. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok