Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mates22
25. máj 2012

právě dokončená na odpolední návštěvu k dceřině kamarádce, co miluje princezny........ malinká, ale snad se bude líbit a chutnat, je plná ovoce 🙂

bianka234
25. máj 2012

@artepf sa mi nechce veriť že toto dokáže človek vytvoriť,

baby prosím vás kde kúpim tie kvetinky, paličky a všeličo aby som mohla z marcipánu robiť zázraky, čipky a tak

jakelina
25. máj 2012

@bianka234 všechno se dá koupit v cukrářských shopech na internetu nebo v kamenných obchodech s cukrářskými potřebami. Ty bývají ve větších městech.

maca77
25. máj 2012

ahojte

@vlada111 ja som robila takúto 😉

maca77
25. máj 2012

oj mne treba 4 torty robiť 😝 a tak sa mi nechce... asi som unavená 😝 😒 😅

maca77
25. máj 2012

@vlada111 a ešte niečo mám uložené 😉

monika76
25. máj 2012

Moja princezná 🙂

vlada111
25. máj 2012

@maca77 to sa mi veľmi pozdáva 🙂

maca77
25. máj 2012

@vlada111 😉

BABY ... a ja mám otázku ... potrebujem dať takto princeznu ako je na obrázku ... mám tú nešťastnú 😀 jedlú oblátku a chcem to nalepiť na mmf ... len neviem čo by bolo lepšie ... či len klasika maslom alebo jedlým lepidlom 😕

mamina1978
25. máj 2012

@vlada111 Ja mam ulozene tieto kuk 😉 Ale ako uz @anibas poznamenala...ty nepotrebujes predlohy 😉

backorka
25. máj 2012

Prepacte ze vam sem skacem sikovnice... ale budem robit pre sestru k narodkam Pavlovu tortu, asi zo 6 vajec.... neporadite nejaky chutny recept na zvysne zltka? je mi luto ich vyhodit, lebo mame krasne domace vajicka...
Vopred dakujem 😉

mishulle
25. máj 2012

tak mi schnou moje první slunečnice a musim říct, že jsem spokojená, ještě pak nastínovat a dodělat velký, syn mi totiž nakonec pomoh vybrat dort na tu oslavu a vybral tento

mishulle
25. máj 2012

jen ještě prosím, čím pak lepit ty perličky, když nemám jedlé lepidlo?

sellenne
25. máj 2012

Nádhera,jeden skvost za druhým děvčata🙂 taky peču dorty a dělám si marcipán sama.ale.....hledám recept na opravdu dobře tvarovatelný,nelepivý a hooooodně pružný marcipán.Kdyby tady byla dobrá duše a mohla mi poradit a odepsat na mail budu moc vděčná. Sellenne@centrum.cz Předem moc děkuju šikulky🙂

maca77
25. máj 2012

@mishulle ja som doteraz len vodou lepila.... urobila som si do poťahovky kosticou malú priehlbinku aby sa perlička neodkotúľala a tú jamôčku som len troškou vody potrela ... a držalo to v pohode 😉

mishulle
25. máj 2012

@maca77 děkuju, já lepim vodou vše, ale u těch perliček jsem si nebyla jistá, použiju je poprvé

mates22
25. máj 2012

@mishulle já to lepím glukózou, nemusí se dělat důlek, ale tu asi taky nemáš...myslím, že tou vodou by to taky mělo držet

mariann2
25. máj 2012

babenky, dve torty hotové a ešte pár predo mnou 🙂

daniz
25. máj 2012

@mariann2 perfektné 😉

lamps
25. máj 2012

ahojte šikovnice šikovné, pridávam moju tortičku pre brata k 25-tym narodeninám, ale pre tých chlapov sa tak zle vymýšľa ako ozdobiť tortu, tak som mu urobila "balík" a nech si on sám predstaví, čo by v ňom chcel mať 😀 😀 😀. Mašľu som musela trochu prejsť olejom, lebo bola miestami od solamylu a nevyzeralo to dobre.

dm1
25. máj 2012

@vlada111 tato sa mi paci a nie je tam modelovane

jakelina
25. máj 2012

@dm1 ta je nádherná, dobrý vkus 😉

lokalistin
25. máj 2012

@mamina1978 ta modrozelena je uzasna

lokalistin
25. máj 2012

@mariann2 krasne, ten mater je perfektny

mishulle
25. máj 2012

@mates22 děkuju, glukózu mám, vyrábím si jí na mléčňák, děkuju

mishulle
25. máj 2012

část dnešních slunečnic, je poznat, že jsou to slunečnice? chyby maj, ale napoprvý 😉

anibas
25. máj 2012

Baby - práve som vyhodila dobošovú tortu a robím ju odznova 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mishulle
25. máj 2012

@anibas to je mi líto, to znám ☹

lamps
25. máj 2012

@anibas ja som pred týždňom dobošovú odmietla, asi by som na ňu nemala nervy 😖. Tebe nech sa vydarí 😅

janula.h
25. máj 2012

@anibas sakra a čo sa stalo???

baby aká som ja nahnevaná ☹ do 3 rána robím švagrovi tortu a nakoniec povie že prečo si tam dala vek? ?? ja krava mohla som spať 😠 a že ani na Fb do albumu si ju nesmiem dať chápete??? 😠😠 😠