• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@danielik79 nebo někdo má na to trik že dává dozadu do ledničky (přes celý záda) kousek kartonu :wink:
pokusím se to najít.. :wink:
25. máj 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 ještě prosím foto z druhé strany, ať vidíme složení, jestli je to co si myslím :wink: :grinning:
25. máj 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci dakujem určite skúsim
25. máj 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli dakujem ......raz som skúšala s marcipánom od Dr Otkera a do rána to bolo vlké tak preto tie obavi

a ešte pridám jednu chuťovku .Dnes robila z troch dávok a už je polovica fuč :astonished:
25. máj 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
25. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 mnaaam, dala by som si :dizzy_face:
25. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no já to právě vůbec neznám. Podívej se co je na tom sáčku napsané. Já do zázvorek i do perníku dávám jedlou sodu.
25. máj 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina já už sáček nemám, mám to ve skleničce, ale zítra mrknu v ternu, jestli to nemají, jedu na velký nákup, protože už si všichni vyzvedli dorty, tak se mi vejde do lednice jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@danielik79 s tym Oetkerovym marcipanom mam velmi zle skusenosti:frowning2:
25. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 ty jsou bombové, šup sem recept. :wink: Dííííííííííííík
25. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 už to nemůžu najít :frowning2: zato jsem ale našla návod na to jak se opravdu účinně zbavit vší!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v komentech to maminky hodně!!! chválily :wink: :dizzy_face: :grinning:
25. máj 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 wow tie postavicky mas krasne ,ja som teda na modelovanie vobec neni, idem robit mickey a minnie mouse,chcela som sama modelovat,ale mam malo casu tak som pre istotu kupila ak nebudem stihat alebo budu uplne otrasni
25. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela opisuju si ten recept, mám ty žloutky s tím cukrem šlehat do pěny nebo jenom promíchat a kolik je trocha KP???????????? Fakt na špičku nože nebo dáváš třeba třetinu??? Dík.
25. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h to je hadam tvoja vec, co si das na svoj FB, nie? obzvlast, ked je to tvoje dielo......:slight_smile:
25. máj 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ta je pekna, ale uz som odovzdala tenisku :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielik79 mnam to si robila ty? to sa akorobi, aj je vnutri liker?
25. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@vecernicci
z druhej strany toho nie je vela, len recept nejaky a toto:
25. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fodorka krasna sikulka si :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli Naco sa ich zbavovat, ked tomu mozes aj predist........ s Teebaumöl :wink:
25. máj 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa děkuju moc :wink:
25. máj 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak uz ma predbehli :wink:
25. máj 2012 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina
@bzucinka2
ano robila ich ja recept som mala na podnet mojéj kamošky ...tu je link www.minibazar.sk/recept.php sú perfektné nemusíte čakať so druhého dňa stačí ked si spravíte ráno a po obede s tým môžte robiť zhruba za 5-6hodín státia pri izbovéj teplote .Robila ich pomocou špecialnej špičky na špice ja mám len tu užšiu ale lepšia by bola o trochu širšia .
25. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nádherné maffinky @mishulle krásne slnečnice @mizulienka krásna @janula.h krásne tortičky @aduskatt krásna tortička. ale čo má vlastne znázorňvovať? Ja som to nepochopila. . @danielik79 nádherné kvietky @mia114 nádherná @yamahafazer nádhera. To prasiatko je na spapanie @fodorka krásnučka @vecernicci krásne @eliska22 nádherné tortičky a na tej kefkovej sú nádherné farby @lamps krásny @mariann2 waw nádherné @monika76 krásna @maca77 krásnučká @mates22 nádherná @artepf perfektné dielko @stankapk prekrásna @alenv nádherná torta a vyzerá to ako doberman @dajna11 nádherné sú @lubicakovac nádherná je
25. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina zltky s cukrom treba vyslahat poriadne a KP ani nemusi, alebo len na stipku noza.
Pozeram ze ja mam tento recept aj na salajke a tiez je tam napisane, ze rozvalkat na 0,5cm.
25. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielik79 ak je nejaký zákusok, ktorý som aj schopná zjesť, tak sú to špice. Mňam. Všetky ostatné s výnimkou grilážiek sú totiž pre mňa tabu.,
25. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, krasne torticky ste porobili a tu su moje dnesne.
25. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
teraz pozerám že ten link hádže niekam inam tak radšej ten recept dám sem:l
ikerové špice
1okrúhle piškoty,90ml vody,1PL solamylu ,80g kryštálového cukru, 125g čokolády,125gCery
náplň:vaječný likeralebo karamelový liker,prášková šlahačka
poleva :čokoláda a Cera podla množstva špicov
postup :vodu so solamylom a cukrom uvaríme na hustú kašu a pridáme čokoládu a ceru .Miešame do vtedy kým sa nám všetko nespojí.Túto masu necháme vychladnúť do druhého dňa pri izbovéj teplote a na druhý deň vyšlaháme .Vznikne nám krem ktorý si nastriekame pomocou špecialnej špičky a dáme do chladničky stuhnúť.Potom si šlahačku s likerom vyšlaháme (ja som dala za 2dcl pohár likeru a jednu šlahačku )a plníme bud pomocou hrnčeka so špičkou alebo ja som ich plnila so striekačkou a potom dať zas stuhnúť na 15min do chladničky a spravíme si čapičky zo zvyšku krému a zas stuhnúť na 15min a potom môžme obliať čokoládou.
@jakelina
@bzucinka2
25. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 ..nebola robena konkretne na nejaku prilezitost ako su narodeniny, alebo nieco take.proste len tak...skusala som anturiu
25. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte zabudla že piškoty sa pred plnením musia potreť čokoládou aby sa velmi liker nevpil do nich
@lussy23 dúfam že receptík sa ti bude páčiť nemusí sa použiť špička .
25. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 myslim, ze torta nemusi vzdy nieco konkretne znazornovat a byt pochopitelna.....niekedy to moze byt aj abstraktne:slight_smile:)
25. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok