• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@jakelina tiez pravda :sweat_smile: dakujem :dizzy_face:
27. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli zadivaj sa na tu hubu...totalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 jé.. dikes :slight_smile:
27. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ja som hned vedela,ze to je Alex :wink: podoba sa! :slight_smile: tu rozpravku viem uz naspamat :rolling_eyes:
27. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kleopatris není zač, určitě to dort přežije. Můžeš ho dát do krabice a obložit polystyrenem nebo těmi modrými vychlazenými obdelníky, co se dávají do cestovních ledniček. Víš co myslím, dá se to do mrazáku a pak to udržuje stabilní teplotu, já to používám hodně při cestování.
27. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 jeeej vazne sa podoba?? no robila som ju stylom kuk na fotku v pc a sup dvadsat metrov do kuchyne...potom zasa sup kuk na fotku na pc a zasa do kuchyne...hlava derava papier s vytlacenym farebnym alexom som nechala doma..to som robila u mojej mami :sweat_smile:
27. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka jeeeeeeeeeej Aleeeeeeex ale veď on mal potom celý Madagaskar g....... :grinning: on je presne taký ako si ho urobila :wink: krásny
27. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h kdybys chtěla ještě stačí říct... :wink: ale až na další stranu.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka nahodou je super a verim tomu ze pre maleho je to najkrajsi darcek aky si mu mohla dat :slight_smile:
27. máj 2012 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka proste si ho len spravila v tej chvili, ked sa zosalel od hladu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: (neviem, ci si to niekedy pozorne kukala :sweat_smile: :grinning: )
27. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka no co, aspoň se pořádně kření.. :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejinka no a nie? ved aj maly sa tesil,tak nemas o com... :wink: ty mas tiez Viliama??? :slight_smile:
27. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli chceeeeeeeeeem :dizzy_face: baby tento víkend ma dorazíííííí :frowning2: že já blbá neviem povedať kamarátkam nie :frowning2:
27. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha @vejinka mě ten výraz zase připomíná scénu z nějakýho podobnýho filmu (už nevím z kterýho) jak někdo někam vběhne (do muzea, výlohy apod...), protože ho někdo honí.. uvidí prázdnej podstavec, tak si na něj stoupne a předstírá že tam vlastně vůbec není, že je inventář :grinning: a jen očima koulí, jestli neběží ještě někdo další.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli přesně :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli myslim, ze je to dokonca ta sama rozpravka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda z vás některá nepoužila místo Olé vanilky tak čokoládový prášek do pribinákového krému???Díky:slight_smile:
27. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ano vilko moj cernosko:slight_smile:)

@janula.h potesila si maaaaa
@fodorka dakujem dakujem:slight_smile:
@adka_praha no jasneeeee to je ten pohlad..hladny a vsade vidi flakoty:slight_smile:))
@peroli hehe mne to pripomina takeho chlapika so shaun the sheep ci jak sa to pise z plastelinoveho chlapa:slight_smile:)
27. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h takže 60-ka, jo?
27. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@adka_praha no dokonce.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli ta posledna je uuuplne fantastickaaaa.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: by ma zaujimalo, kde tie vsetky navrhy vyhrabavate,... :fearful: :dizzy_face:
27. máj 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha to jsou roky a roky tvrdé dřiny............. na netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adka_praha no prostě jsem tak trošku mišuge na tohle.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli mriem... :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha no koukám, že už jsi z toho trochu hotová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už ti vypadávaj písmenka :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jdu si k vam zakricet :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
uz nikdy vic Barbieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Delala jsem nekolik barevnych korpusu na sobe, v podobe hvezdic-kyticek..pak prislo zabodnuti Barbie ..nejen ze se korpusy rozjely..ale i potrhaly a v tom prisel muj velky vykrik.. :cry: :cry: :cry:
Chytam to ted potahovkou...ale jsem zoufalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

a to mne jeste ceka Beruska... :confounded:
27. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli nie nie, nevypadavaju MRIEM (ako umieram) je bezny vyraz... :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss :astonished: :astonished: :astonished: drzim palce, nech to ta potahovka zachrani nejak... :astonished:
27. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss a mělas to pořádně ztuhlý??? někde jsem viděla radu že takovej korpus se má nechat ztuhnout nejlíp v nějaký formě.. která to bude během tuhnutí držet pokopě..
držím pěsti ať to dobře dopadne.. :wink:
27. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha háááááá... tak to je po vašem Aháááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok