Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
kleopatris
27. máj 2012
@jakelina tiez pravda :-N dakujem x-)
vejinka
27. máj 2012
@peroli zadivaj sa na tu hubu...totalka 😃 😃 😃 😃 😃
csina
27. máj 2012
@mrka2 jé.. dikes 🙂
mrka2
27. máj 2012
@vejinka ja som hned vedela,ze to je Alex 😉 podoba sa! 🙂 tu rozpravku viem uz naspamat 8-(
jakelina
27. máj 2012
@kleopatris není zač, určitě to dort přežije. Můžeš ho dát do krabice a obložit polystyrenem nebo těmi modrými vychlazenými obdelníky, co se dávají do cestovních ledniček. Víš co myslím, dá se to do mrazáku a pak to udržuje stabilní teplotu, já to používám hodně při cestování.
vejinka
27. máj 2012
@mrka2 jeeej vazne sa podoba?? no robila som ju stylom kuk na fotku v pc a sup dvadsat metrov do kuchyne...potom zasa sup kuk na fotku na pc a zasa do kuchyne...hlava derava papier s vytlacenym farebnym alexom som nechala doma..to som robila u mojej mami :-N
janula.h
27. máj 2012
@vejinka jeeeeeeeeeej Aleeeeeeex ale veď on mal potom celý Madagaskar g....... 😃 on je presne taký ako si ho urobila 😉 krásny
peroli
27. máj 2012
@janula.h kdybys chtěla ještě stačí říct... 😉 ale až na další stranu.. :-N :-N 😃 😃 😃
fodorka
27. máj 2012
@vejinka nahodou je super a verim tomu ze pre maleho je to najkrajsi darcek aky si mu mohla dat 🙂
adka_praha
27. máj 2012
@vejinka proste si ho len spravila v tej chvili, ked sa zosalel od hladu... 😉 😃 😃 😃 (neviem, ci si to niekedy pozorne kukala :-N 😃 )
peroli
27. máj 2012
@vejinka no co, aspoň se pořádně kření.. 😃 😃
mrka2
27. máj 2012
@vejinka no a nie? ved aj maly sa tesil,tak nemas o com... 😉 ty mas tiez Viliama??? 🙂
janula.h
27. máj 2012
@peroli chceeeeeeeeeem x-) baby tento víkend ma dorazíííííí 😞 že já blbá neviem povedať kamarátkam nie 😞
peroli
27. máj 2012
@adka_praha @vejinka mě ten výraz zase připomíná scénu z nějakýho podobnýho filmu (už nevím z kterýho) jak někdo někam vběhne (do muzea, výlohy apod...), protože ho někdo honí.. uvidí prázdnej podstavec, tak si na něj stoupne a předstírá že tam vlastně vůbec není, že je inventář 😃 a jen očima koulí, jestli neběží ještě někdo další.. 😃 😃 😃
jakelina
27. máj 2012
@peroli přesně 😃 😃
adka_praha
27. máj 2012
@peroli myslim, ze je to dokonca ta sama rozpravka... 😃 😃 😃 😃
lifinka
27. máj 2012
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda z vás některá nepoužila místo Olé vanilky tak čokoládový prášek do pribinákového krému???Díky🙂
vejinka
27. máj 2012
@mrka2 ano vilko moj cernosko:))

@janula.h potesila si maaaaa
@fodorka dakujem dakujem🙂
@adka_praha no jasneeeee to je ten pohlad..hladny a vsade vidi flakoty🙂))
@peroli hehe mne to pripomina takeho chlapika so shaun the sheep ci jak sa to pise z plastelinoveho chlapa🙂)
peroli
27. máj 2012
@janula.h takže 60-ka, jo?
peroli
27. máj 2012
@jakelina 😃 😃 😃 😃 😃

@adka_praha no dokonce.. 😃 😃 😃
adka_praha
27. máj 2012
@peroli ta posledna je uuuplne fantastickaaaa.... x-) x-) x-) x-) by ma zaujimalo, kde tie vsetky navrhy vyhrabavate,... 😕 x-)
peroli
27. máj 2012
@adka_praha to jsou roky a roky tvrdé dřiny............. na netu 😃 😃 😃 😃 😃
peroli
27. máj 2012
@adka_praha no prostě jsem tak trošku mišuge na tohle.. :-N :-N 😃 😃 😃 😃
adka_praha
27. máj 2012
@peroli mriem... 😃 😃 😃
peroli
27. máj 2012
@adka_praha no koukám, že už jsi z toho trochu hotová 😃 😃 😃 😃 už ti vypadávaj písmenka 😃 😃
irriss
27. máj 2012
Jdu si k vam zakricet :-o :-o :-o :-o :-o :-o
uz nikdy vic Barbieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Delala jsem nekolik barevnych korpusu na sobe, v podobe hvezdic-kyticek..pak prislo zabodnuti Barbie ..nejen ze se korpusy rozjely..ale i potrhaly a v tom prisel muj velky vykrik.. 😢 😢 😢
Chytam to ted potahovkou...ale jsem zoufalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢 😢 😢

a to mne jeste ceka Beruska... :-S
adka_praha
27. máj 2012
@peroli nie nie, nevypadavaju MRIEM (ako umieram) je bezny vyraz... 😃 😃 😃
adka_praha
27. máj 2012
@irriss :-o :-o :-o drzim palce, nech to ta potahovka zachrani nejak... :-o
peroli
27. máj 2012
@irriss a mělas to pořádně ztuhlý??? někde jsem viděla radu že takovej korpus se má nechat ztuhnout nejlíp v nějaký formě.. která to bude během tuhnutí držet pokopě..
držím pěsti ať to dobře dopadne.. 😉
peroli
27. máj 2012
@adka_praha háááááá... tak to je po vašem Aháááááááá 😃 😃 😃 😃