• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@aduskatt pdt špeciál je tuhšia a je vhodnejšia na leto ako pdt ja som ju používala minulé leto
29. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 vdaka..............tak asi skusim to male balenie specialky a uvidime:slight_smile:
29. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje kostice uz su konecne doma, tetuska sa ozvala a ospravedlnila... inak su to tieto http://www.pravacokolada.sk/sk/kostice-radielka-zehlicky/112-kostice-male-set-12ks.html a s postovnym ma vysli o 2 evri menej tak som zvedava ci vydrzia, su z jedneho kusu, tak dufam ze nedopadnu ako tie zlte
29. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ďakujem, presne niečo takéto som hladala - niečo jednoduché čo zvládne aj začiatočník :grinning: Ešte raz dík. :sunglasses:
29. máj 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posilam slibenou Berusku, ktera se sice ani z dalky nevyrovna @marianm ..
Kvuli velkemu teplu mi tala doslova pod rukama..
deti ji nazvaly: Beruska skolacka, ktera dopadla tvrde na list
a deti - pubertaci: Ozrala Beruska.. :grinning: :grinning: :grinning:

az kdyz jsem krajela Barbie, videla jsem PROC se mi torta rozpadla..protoze "pokrcila" nohy a nezajela rovne uprostred dortu :confounded:

DEKUJU VSEM za pomoc :slight_smile:
29. máj 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@irriss no naaaaaaahodou je ta lienka uplne paradna:slight_smile:
29. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
no kdyz bys videla prubeh..nejdriv se zborila Barbie..asi se v pase ohnula pri vkladani a tak odbocila do strany a nesla rovne dolu.. :unamused:
Beruska se mi roztavala pod rukama..vsechno lepilo a neslo ani vyvalet..ani ususit...strasne horko a vlhko..
i tkanicky co ma, se rozplynuly...vsechno... :confounded:
ale deti byly uzasne..dokonce kricely, ze Barbie dort nesmim krajet...ze ho znicim :grinning: :grinning: :grinning:

p.s. bacha na ty hmoty..protoze v teple je to sila..to nejde udrzet..:frowning2:
29. máj 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss no, vidim, ze si si uzila:slight_smile:).ale mali uspech a detom sa pacili a to je hlavne:slight_smile:
29. máj 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss krásnučká lienka.
29. máj 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak želva vytvarovaná, dotvarovaná punčovinou a chladí se, jen se chci zeptat, krémem z másla a cukru pak mažu všechno včetně punčoviny nebo jen to kde není? použila jsem ji poprvý, taky je to první 3D dort
29. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa k tomu kurzu, vůbec nevím, že p. Začalová dělá kurzy, vidíš, díky za odkaz, před 1 1/2 pekla pro syna dort, mám ji kousek :grinning:
29. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss tortičky sa ti podarili krásne, muchy si už vychytala, takže nabudúce to už bude ľahšie :wink:
29. máj 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2

asi takto:
Barbie uz nebude zadna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a Beruska s tou Tvoji nema ani za tmy nic spolecneho :confounded:

ale tak zase deti to braly s usmevem...a opravdu vypada jak po naraze... :sweat_smile:

Ja mam problem s vlhkem a teplem..roztavalo se mi vsechno uz pri rozvalovani a michani barev... :confused: :cry: :angry: :frowning2: :unamused:
29. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss nesmieš sa vzdávať, moja prvá lienka sa tiež na túto nepodobala ani zďaleka, pri bárbie si prišla na to, prečo sa rozchádzala, lebo sa jej pokrivili nohy, k tomu tá vaša klíma, tú ti nezávidím, ale treba pokračovať, postupne to bude lepšie a lepšie
29. máj 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jakmile jsem dala fotky, stydela jsem se mezi tema vasema, ale zas treba ostatni pochopi, ze zacatky jsou takove a vsichni jednou zacinaly...
tak se snad nikdo nezlobi, kdyz je tu nejaky ten vytvor "Z"
:wink:
29. máj 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ahoj, podla prispevkov usudzujem, ze si uz dost skusena v peceni a zdobeni torticiek...ja by som mala otazku, ak mi vies poradit...robila som prvu tortu, pouzila som K2 a robilo sa mi s nou dobre, a otazka je, da sa K2 farbit? a ak ano, tak ako a ake farby su najvhodnejsie....lebo som pozerala aj to ako sa to rozpustaju tie cukriky penove, ale na mna to je este zatial komplikovane.... :grinning:
dakujem
29. máj 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj první 3D dort, chyby má, obzvláště v napojování potahovky, ale chybama se člověk učí
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@dida38 tie penove cukriky su v pohode:slight_smile:) v mikrovlnke rozpustas s malym mnozstvom kys citronovej, dvoma lyzicami vody a potom primiesavas cukor. akurat kazdych cca 20 sekund treba premiesat
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss lienka je super,len rozmyslam preco sa tak leskne ci si ju niecim potierala alebo od tepla.Ja som minuly rok v auguste robila auto a bolo u nas okolo35 stupnov a tiez sa mi mmf topil v rukach, ze ma skoro trafilo.odvtedy uz nechcem mmf len kupovane
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@mishulle ja natieram celu torticku:slight_smile: aj puncovinu
29. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
strasne vlhko, vsechno mame plesnive a rezave :angry: :angry: :angry:
a je to focene druhy den..delal jsem ji v noci..je to tim, ze pak je focena na slunku:wink: a lednice take udelala sve..spotila se chudinka
29. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss čosí, nikto sa nenahnevá, všetky sme začínali a nie sme tu preto aby sme sa hnevali a kritizovali, ale aby sme si pomáhali
29. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt děkuju, taky jsem to tak udělala
29. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle
jej, to je ten dort, co ses me ptala, jestli si ho muzes "ukrast".. :grinning:
super zelva..ja ji taky chtela delat, ale devcata trvaly na berusce :wink:
29. máj 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss tak to ta obdivujem, ze mas na to nervy... Ale nemusime byt k sebe take kriticke ked pecieme pre deti tie to vidia uplne inymi ocami. Ja som raz videla video ked deti dostali moju tortu (vid obrazok) a ver mi skoro som plakala ja sa z toho strasne tesili
29. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@irriss no, snaha o něj, první 3D dort a kluků jsem se neptala co chtěj :wink: je to předčasně ke dni dětí
29. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss taky mám výtvory Z, myslím, že od toho tato diskuze je, zkušenější poradí a jede se dál...
29. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin
z ceho si plakala?
jezis, tak to pri pohledu na moji je na Slovensku more....slz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle
tady se neslavi, i kdyz to nechapu..je to preci Mezinarodni detsky den :confounded:
29. máj 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss z toho jak sa tie detiska tesili, tlieskali
29. máj 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok