Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
aduskatt
30. máj 2012
@irriss no ved za meterial urcite ano, aj energie....jedine, co tam nezahrniem bude moja praca................to necham na nej..........
irriss
30. máj 2012
@mariann2
pekne 😉

super napad, diky😉
jeste jsem se chtela zeptat, prodavaji tady fixy na psani na potahovku..funguji dobre??
aduskatt
30. máj 2012
@awooojky zacinam mat pocit, ze najhorsie je robit pre dobre kamaratky.........
awooojky
30. máj 2012
@aduskatt veru a pre známych lebo cudzí cudzí ale známi to potom ti to stale mozn pripomenu
dida38
30. máj 2012
@kvojtanikova jaaaaj, dakujem za odpoved....toto som nevedela, ze ako sa to robi...ci sa to len takto miesi alebo sa ta hmota musi rozpustit, dat farba a potom zas nechat stuhnut.....tak vyskusam....este raz vdaka 😃
dada2007
30. máj 2012
@larah @awooojky @aduskatt @irriss aj ja som začiatočníčka v pečení......a tiež bolo pre mňa najťažšie určiť si cenu.......ale pak som po debatách tu a v mojej hlave prišla na to, že si ,,musím" započítať sumu za suroviny, elektrika(pečenie, chladenie, šlahanie), voda na umývanie, čas strávený pri komplet výrobe ozdôb, poťahovaní atd. a tiež opotrebovanie pomôcok............a áno, najhoršie je, ked robíte pre rodinu či ,,dobrých" známych...myslia si, že to nakúpime za 5eur.....spravíme za hodinu a ked si vypýtame príííííklad za 5kilovú tortu 30eur či 25eur, tak sa čudujú, že taaaaaak vela? 8-( 😞
hejdita
30. máj 2012
prosim vas 😃 objednala som si smartflex flower a som prekvapena ako je to tvrde ta hmota staci rozpracovat v rukach? alebo v mikrovlnke nahriat??? kto ma skusenosti? 🙂 dakujem

a este mam otazku 😃 v sade flover je taka zlta podlozka s priesvitnym predkom to je co? tam sa kvety ukladaju aby nevysichali? a tie dve biele nozky ci co to je to sluzi naco? akoze stojanek na tu knihu? =-) :-N 😃 no mam otazok prihluplych 😃
mishulle
30. máj 2012
Tak já rodině peču zadarmo, což je možná moje chyba, ale prostě si u rodiny neumim říct
mamina1978
30. máj 2012
@lamps Dakujem 🙂 , ale ty mas fotky len pre priatelov :-| Inde nemas tvoje fotky ?
Ty si robila take fialove velke kvety na tortu, mohla by si mi sem prosim teda hodit este raz foto??? =-)
aduskatt
30. máj 2012
@hejdita ja si smartflex nachvilku chytim do ruky a od okrajov zacnem trosku stlacat a ona mi vzdy velmi rychlo povoli a da sa s nou skvelo pracovat........
dm1
30. máj 2012
@hejdita co sa tyka floral sady uhadla si uplne presne. prve je na odkladanie a zakrytie vykrojenych casti aby neobschli a to biele su stojanceky na knizku - brozuru. Co sa tyka Smart.flower tak je ozaj tvrdsia ale staci rozpracovat v rukach pripadne nachvilku do mikra a ona zmakne
aduskatt
30. máj 2012
@dada2007 pre mna nie je tazke si urcit cenu🙂)problem je, za peciem kamaratke a ta si mysli, ze ta torta asi padne hotova z neba🙂
aduskatt
30. máj 2012
no, prave som dokoncila Transformers znak na tortu, dufam, ze sa krpcovi bude pacit🙂.a idem si zarobit moje oblubene MMF..to zas bude nervov🙂
mishulle
30. máj 2012
holky prosím na jak silno musím vyválet potahovku, když chci zdobit kleštičkami?
dada2007
30. máj 2012
@aduskatt a aké máš ceny pls?
aduskatt
30. máj 2012
@dada2007 podla narocnosti torty od 8 do 10 eru za kg
awooojky
30. máj 2012
@dada2007 veru presne tak. nikto nerata co kolko stojí a kolko sa pri tom nastojíme kym to spravíme.. a cuduju sa...
aduskatt
30. máj 2012
@dada2007 za 5 kg tortu 30 eur je zalostne malo......to ti pokryje akurat tak naklady.........
dada2007
30. máj 2012
@aduskatt viem micka....ja som dala len ozaj príklad.....
aduskatt
30. máj 2012
@dada2007 jaj tak🙂
pristela
30. máj 2012
Baby 😃 😃 😃 ja nestastnica som prave dostala objednavku na tu poschodovu s fialovymi ruzami 8-( no nieje ten svet krááásny? :-N :-N :-N
dada2007
30. máj 2012
@pristela 😃 😃 😃
mamina1978
30. máj 2012
@pristela na tu krasnu, krabicovu, co sa vtedy ta prva v restike roztiekla =-) =-)
aduskatt
30. máj 2012
@pristela 😃 😃 😃
pristela
30. máj 2012
@dada2007 čo rehlííš !!! pockaj , vsak ti cukor zkamenie !!! 😃 😃 😃 😃

@mamina1978 tú, tú , aspon , ze naplne nechali na mne , a ma byt len 6-7kg :-N no ale ja im ju zmenim , bo by ma piclo robit to iste :-S aach , spomienky 😞 to mas tak ked nechas celu noc slahacku bez chladnicky ]-( ]-(
aduskatt
30. máj 2012
@pristela no ved trening uz mas, tak to pojde jedna radost🙂
eaka
30. máj 2012
Kočky, ďalšia akcia pre Vás:
http://www.najzlava.sk/zlava/modelovacie-dlatka/

🙂
pristela
30. máj 2012
@aduskatt 😃 😃 nee, to ja bych nemohla robit presne taku istu :-p by ma porazilo, malinko im ju zmením :-N a buddem pak dufat :-N ved aj tato bola hodne zmenena od predlohy, tak snad to predychaju.
a mam nutkanie skusit tu vanilkovu plnku :-N :-N
dada2007
30. máj 2012
@pristela a to pre tých istých ideš robiť????????
pristela
30. máj 2012
@dada2007 si sa s konom zrazila ??????? isto nie ! ani keby na kolienka klakli 😞 ne, to inej mojej stálici x-) x-) x-)