• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@peroli orchidea? :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli hadam orchidea nezmyselna:slight_smile:
31. máj 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps @aduskatt fenk jůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
31. máj 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ahojček,prosím ťa,ako si to robila?čo je vnútri a drží to na akej paličke?dlhšie sa an to chystám.ale našla som viac receptov a neviem ktorý by bol vhodný :slight_smile:
@anibas ja mám uloženú jednu tortičku tvoju,s takým krásnym krtkom a zajačikom,chcela som sa spýtať,to sa ako robí,že tie zveiratká sú také krásne ,oblé?sú to 2D obrázky a ja neviem ako na to,aby to nebolo také hranaté...
ďík moc :wink:
31. máj 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj dnešní.. tentokrát inspirace net.. už nemám sílu obča vymýšlet :grinning:
31. máj 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
přidala jsem třeba tyhle postupy... myslím že ten první fakt zaujme.. :wink: SCHVÁLNĚ, KDO PRVNÍ VYZKOUŠÍ.. :wink: :grinning:
31. máj 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@peroli si sa teraz ale rozsupla s tymi navodmi:slight_smile:)sak sa nedopeciem, kym to vsetko poskusam..........:slight_smile:
31. máj 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja pridavam svoju prave dokoncenu pre mojich krpcov,teda zatial len pre dceru,ale tak ja si dam a Vilko bude mat torticku v mliecku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nemala by som,bo sa do nicoho nemozem zmestit :rolling_eyes:
31. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
hups... se to odeslalo nějak brzo.. :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?page=last&post=last&lastref=hp

JO, A JE TAM I NÁVOD JAK PŘENÁŠET NA DORT PÍSMENKA PATCHWORK!!! :wink:
31. máj 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt nebooooooooj, už končím :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. máj 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli dufam, ze zajtra budes pokracovat:slight_smile:)sa mi to paci, aj ked z niektorych som jelen:slight_smile:
31. máj 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli sa ma poloviciak pytal, ze na co chodi behat, ked potom dojeda kremy.............tak som mu povedala, ze presne na to, aby potom mohol dojedat kremy:slight_smile:.hadam to pochopil:slight_smile: a podla tvojho mnozstva postupov ho caka este vela ochutnavok:slight_smile:
31. máj 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak by jste pojmenovaly "návod" na tenhle dort :sweat_smile:
31. máj 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt proč jelen? z kterých..?
31. máj 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli torta vianocnych vôní:slight_smile:
31. máj 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli napr neviem, cim robila tu obrubu tej krasnej malovanej kvetinky na potahu podla formicky..........
31. máj 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienkyyyyyy moja prváááá 3 poschodka :slight_smile: som happyyy diky @anibas :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2012 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@jaja555 Dakujeeeem...... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2012 o 02:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Mohla by si mi prosim este prezradit, aku fialovu si pouzila ? :wink:
Dakujem...... :wink:
1. jún 2012 o 03:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,kočky,ktoré ste robili s tou burizonovou hmotou,to ked si vytvarujem čo potrebujem,potom pred potiahnutím to iba obyčajne portiem krémom?klasika?
1. jún 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - nie je neskoro :wink: , tortičku budem robiť na nedeľu, čiže plniť až zajtra :wink: . Mooooooc ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli už jsem ho zkoušela asi před půl rokem :grinning: :grinning: ale foto nemám :unamused:
1. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 zmiešala som golovku Violet Violeta s trošičkou ružovej Rose Rosado a keď boli kvietky hotové dotieňovala som ich nasucho práškovou Dusky Lilac :sweat_smile:
1. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyy.......nedavno som objavila v kflande 36% slahacku do torty...mate s tym nejake skusenosti?
1. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladka to je jednoducho: kakaový korpus aký zvyčajne robíš, maslový čokoládový krém taktiež tvoj obľúbený - základ sú namleté orechy + pr. cukor + rum + vanilka v pomere 200g orechy- 100 g pr.cukor - 2 vanilky - 1 dcl rumu - zmiešať a nechať postáť, do torty som dávala : korpus - džem - rumové orechy - krém - korpus - džem - rumové orechy - krém - korpus :wink: :wink: :wink:
1. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete kde sa da kupit v okoli nitry, vrable hmota na potah? dakujem
1. jún 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka napr. v nitre na trznici, ale ceny su o dost vyssie ako ked si objednas cez internet :wink:
1. jún 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 prekreslíš krtka na papier, vložíš do euroobalu, vytvaruješ čierny valček, trochu rozvaľkáš a položíš na euroobal na miesro kde je krtko a rukami dotvaruješ presne podľa obrysov :wink: :wink: niečo podobné na foto
1. jún 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok