Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

b.eliss
13. apr 2009

ahojte baby

cessy
13. apr 2009

zajo ja som to tu len vo stvrtok alebo stredu objavila, doteraz som ani nevedela, ze sa take niečo da spravit...pri malom sa mi moc hladat na nete neda, tak sa radsej opytam skusenejsich dievcat, ktore ochotne poradia a nemusim stracat cas hladanim 😉
ak bude cas, tak sem hodim moj vcerajsi vytvor 😕 😕 😕

cessy
13. apr 2009

inak rozvalkat ten potah bola riadna makacka....maly sa mi medzi tym zobudil, tak pokedy som ho zas uspala, tam mi to ztvrdlo ☹ ☹ ☹

cessy
13. apr 2009

alionuska kde si???vcera som surne potrebovala tvoje rady a teba nikde...asi si uz spinkala...tak som si poradila sama
a foto torty pre mamicku??

vinka
13. apr 2009

Cessy odfot tortu.Ja som ju tiež odfotila len som ju ešte nevložila.A z čoho si potahovala s cukríkov? 😉

cessy
13. apr 2009

vinka robila som zo smolkovych cukrikov, modru... 😉 uz je skoro zjedena...
odfotenu ju mam, len to este nemam stiahnute v pc...potom napisem, ked ju dam do albumu..ok 😵

vinka
13. apr 2009

No aj moja je skoro zjedená.Ako sa ti robilo z cukríkov?Lebo ja mám recept na marcipán a nerobilo sa mi dobre.Asi nemám dobrý rcept. ☹

cessy
13. apr 2009

no ako som uz pisala...zo zaciatku sa to velmi lepilo, dala som tam hadam aj 415g cukru a stale lepilo.. ☹ tak som to dala na tablu posypala skrobom a vyvalkala...medzi tym zacal maly plakat, takze to stvrdlo a uz sa to tazsie rozvalkavalo ☹ ☹ ☹ , narobila som sa s tym....
ale inak celkom fain....

vinka
13. apr 2009

A robila si aj nejaké ozdoby?Alebo si len potahovala.Lebo ja som robila ružičky som chcela skúsit a dost sa mi to topilo.Musela som často dávat do chladničky tak preto sa pýtam.Chcem robit za chvýlu tortu synovi na oslavu. 🙂 Tak zistujem čím obtiahnút. 😀

zajo79
13. apr 2009

ja som robila zo suseneho mlieka a takeho sladkeho sirupu - bolo to celkom fajn. Len neviem uz kde ten recept mam, len viem ze z mmb.

ale je tam toho vela,takze ak ma zase chyti mania pecenia torty tak to dufam ze najdem

cessy
13. apr 2009

vinka si tu este??idem datdo albumu foto...len to stiahnem 🙂

beruska2x
13. apr 2009

ahojte holky, cessy fotku dej kouknu na ni hned...ctu tu o tom potahovani.. to je z marsmelow??

cessy
13. apr 2009

ano beruska presne tak, uz ich mam stiahnute idem na to 🙂

beruska2x
13. apr 2009

to musim videt, bracha bude mit v cervnu tak bych neco vykouzlila 😉 ma sladky moc rad..

cessy
13. apr 2009

je to tam, pozrite...moja prvotina 😒 😕 😕

beruska2x
13. apr 2009

no cessy tak to je super.. je to tezke??

cessy
13. apr 2009

no u nas mala uspech...mama neverila ze som to spravila ja 😝
no som zvedava čo poviete 😕

beruska2x
13. apr 2009

to je profi prace skoro 😀 odkud mas recept na vyrobu?? je slozite udelat ty kyticky??

cessy
13. apr 2009

berus vcera som ich montovala do 00:45.... ☹ , dve kvetiny za hodinu....mozem ti poslat mail ako sa vyrabaju.
mam to od stresmanky...
mozno si zrucnejsia a zvladla by si to za chvilku, ale ja noc na to nie som 😒
toto je moja prva 😎

beruska2x
13. apr 2009

to ja pecu ale ozdoby jsem si vzdycky koupila , poslu ti adresu do IP a posles mi to prosim? diky 😉

cessy
13. apr 2009

berus mam tvoj mail, uz si mi niečo posielala, idem to najst. ok 🙂

cessy
13. apr 2009

beruska pozri, ci ti to doslo....uz som ti to poslala 😉
presne podla toho som to robila, ale asi pre to nemam cit...islo mi to velmi tazko 😒

beruska2x
13. apr 2009

cess doslo v poho, dekuji, kouknu .. ja myslim ze to je vsechno o cviku, poprve mas strach abys to nezkazila a nevis, to je normal...

vinka
13. apr 2009

Cessy je krásna.Prepáč bola krásna. 😀 😀 Aj tebe cica poslala ten postup?tak si mala ten istý.No ja som tiež robila dve ruže a ešte tri kaly. 😀 Ale prišla som nato,že som mala tenšie tie lupene vyvalkat. 🙂 Ale tebe sa fakt vydarila super.No nič idem stiahnút pošlem fotku kámoške a zajtra ju pridám tak potom napíšem,že čumnete moju prvotinku. 😀

cessy
13. apr 2009

dakujem vinka, ano stresmanka mi ho poslala,inak by som to veru nezvladla 😒
aj ja som lupienky mohla lepsie vyvalkat, ale nemala som na to nervy.....a ako pise beruska mala som strach a nervy ako to dopadne......

cessy
13. apr 2009

vinka sup, sup sen s tou fotkou......som netrpezliva 😅
kaly?????a to sa ako robi?????
aj ty si robila svoju prvotinu???

zajo79
13. apr 2009

😵 nasla som fondat, na ceskom mmb od Arielll a aj tu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9432&orde... sikovneee koceny

a samozrejme ze ich tam ma kopec dievcat popisanych, tak sa mozte inspirovat..

cessy
13. apr 2009

zajo inak by ma zaujimalo, ako robi ten cipkovy vzhlad na tych tortach.....su krasne 😅

alionuska
14. apr 2009

No caute.Nam vcera nesiel cely den internet,preto som tu nebola.Idem stiahnut tu ftku tej torty a hned ju sem dam...
cessy,podarila sa ti krasne! 😉

alionuska
14. apr 2009

No tak uz je v albume...posledne dve fotky!