• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha a ked spravim pod potah klasicku pudingovu plnku s maslom?
mne by moc nechutilo len maslo s cukrom
4. jún 2012 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 neviem ako ináč Ti to ukázať tak tu je moja mažoretka :slight_smile:)
4. jún 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@lucka_ mám taký perleťový je to ok, ale dobre rozhrkaj, aby ti nerobil kvapky a hlavne ak sa ti dá striekaj tortu vonku lebo malé mikročiastočky lietajú aj 5 m od torty a mala som ich aj na nábytku :slight_smile:
4. jún 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 presne ako píšu kočky,každá z nás asi chcela tým hodiť,toď ja nedávno :grinning: :grinning: a to asi už tretí krát :pensive: :pensive: ...ak ťa to baví a anšla si sa v tom,tak je to super relax a to potrebuje každá žena ked sa točí okolo detí a sporáku a domácnosti....muži sú frfloši...ja tiež už väčšinou len jedným uchom dnu a druhým von....aj moj frfle že pečiem pečiem a nič z toho nemám-ale ochotne mi pomáha :grinning: :grinning: :grinning: .....ja by som tiež ju celu znovu urobila a celú z guličiek a napísala tam že TATINKOVI Z LáSKY :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida38 prosim Ta a preco by si prestala piect? Kvoli chlapovi? Ja viem, ze clovek caka pochvalu za to co upecie a ked sa s tym potrapi, tak ale ked sa Ti jej nedostane od chlapa, urcite by prisla od deti, tie by mali isto radost. Nenechaj so sebou manipulovat, ked chces piect, tak pec. A v tych gulickach je farbivo, ktore samozrejme nie je zrovna drave, ale deti ho zjedia v roznych sladkostiach, napojoch dokonca je aj v niektorom susenom ovoci - netreba to s tym prehanat, ale raz za cas v malom mnozstve to tym vacsim detom snad neublizi.
4. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 pozrela som zlozenie MMF a je tam zelatina, glukoza. Vyskusam tie cukriky, mozno uz nebudem odkazana na strihanie farebnym MMF alebo znahanie americkych :wink:
4. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magnum2008 maslo pod potahovku das len natenko. Len tak aby zakrylo tie dierky piskotoveho cesta :wink:
4. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o celkom dobrý, len treba poriadne pretrepať a rýchlo spray- ovať, hmotu si predtým zafarbi na slabunko telovú farbu, aby si nemusela veľa farby použiť :wink: :wink:
4. jún 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela kaufland rozsiril sortiment, uz tam maju bezne cisto biele cukriky:slight_smile:
4. jún 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt dakujem za informaciu :wink:
4. jún 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela rado sa stalo:slight_smile: mna ta infoska celkom potesila, hned som si kupila 5 balickov, a to MMF uplne ze nemam rada:slight_smile:)teda pracovat s nou
4. jún 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g vyskúšaj formičku slabo vysypať solamylom, z hmoty urob hrubšiu placku a od stredu prstami utláčaj do bokov formičky, daj do mrazáku cca 10-15 min. a vyklop, ono čím je formička väčšia tak je problém urobiť peknú figúrku :wink:
4. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jeste tyto jsem delala na vikend :slight_smile:
4. jún 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@magnum2008 pudingovy urcite nie, vsetko kde je mlieko, smotana,tvaroh,potahovku rozpustaju.Ja k tomu maslu este pridavam aj kusky korpusu a tak to vyslaham.Baby pridavaju aj trosku nutely,potom iba maslo a nutela.ono je to preto,aby si si tortu aj pekne zrovnala a nemala hrbolceky pod potahovkou :wink:
4. jún 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magnum2008 když uděláš pudinkový krém, tak musí být víc másla než pudinku, jinak ti to může potah topit.
4. jún 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt nepeciem az tak vela ako vy tu, ale cukriky zjem na posedenie. V tejto teme sa clovek dozvie vsetko. :wink:
4. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vinka tak nepatrových svatebních je docela málo, ale něco přece, ten první je sice dvoupatrák, ale by šlo udělat jen jedno patro a ten poslední je k výročí, místo čísla můžou bejt třeba prstýnky, nebo nemusí. Všechno inspirace z netu, co mám poukládáno.................
4. jún 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte, pridávam svoj víkend :slight_smile:
4. jún 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
žienkyyy otázka ?? POKAZÍ SA PDT KEĎ JE LEN V CHLADNIČKE? VYDRŽÍ 2 MESIACE? KEĎ JU NEPOUŽÍVAM?
4. jún 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h já hmoty nemám v ledničce, skladování je do 25 st. ale musí být dobře uzavřené, měly by vydržet do data spotřeby
4. jún 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h ja skladujem v tom originálnom kýbliku....nemusí byť v chladničke....
4. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna @dadka212 aj ja ale ide o to že chce kámoška aby som jej kg predala chce skúsiť tortu upiecť a pýta sa či jej vydrží tak otvorená :wink:
4. jún 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h klidně jí prodej kilo, dobře zabal do folie nebo do sáčku a vydrží
4. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna pošli kousek:slight_smile:na něco takové mám dneska chuť :grinning: a už týden chci hubnout :grinning:
4. jún 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lifinka já už chci hubnout půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h gratulka k poháriku :slight_smile:
4. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ty jo, kdy ty to stíháš, nechápu :astonished: :grinning: :grinning: , krásné všechny
4. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem si řekla, že na to vlítnu"na to hubnutí" jenže teď mě každý víkend čekají dorty :sweat_smile: a ochutnat, zda je krém O.K. musím....já vždy držela dělěnku, no a Matyášek si z prsu cucne jen o půlnoci :grinning: no a tak jsem si řekla, už bych mohla začít :grinning: tak nevím, no, léto před náma a já jsem jako koule :rolling_eyes:
4. jún 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem, no a to som chcela piecť menej, ale proste vždy niekto niečo chce, komu to nemôžem odmietnuť...ale kupodivu to stíham celkom v pohode :slight_smile:
4. jún 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h kludne jej predaj, nič sa tomu nestane :wink:
4. jún 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok