• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 to je paradox:slight_smile:.ja chcem zasa piect trosku viac:slight_smile:) tak hadam sa dockam :sunglasses:
4. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela
@daducha
@jakelina
daujem za rady taka si nakoniec natenucko dam len to maslo s cukrom :sunglasses:
4. jún 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aj ja som chcela na začiatku piecť čo najviac a teraz už sa mi moc nechce hlavne ako je teplo, ani som nevedela, že mám tolko kamarátov :grinning: všetci chcú torty :grinning:
4. jún 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak ja este nie som ani na hladine ze jedna tyzdenne, takze tak:slight_smile:
4. jún 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som si dala fotky na FB a pomaly sa mi kamaráti ozývali, či im môžem spraviť a už to išlo, teraz je mi aj trápne stále odmietať...proste oni nechápu, že to je náročné na čas a ja mám aj deti, ktorým sa treba venovať...
4. jún 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby, ja mam taku radost ze sa s Vami o nu musim podelit.Moja svadobna torta vyhrala tu sutaz v casopise TOM. Ja som v takom soku,ze len kukam a kukam a nechce sa mi verit :fearful: Ani v tom najlepsom sne som si to nepredstavovala ,bola som stastna jak blcha ze ju vôbec uverejnia a teraz toto.Jaj,dnes ten den zacal krasne :dizzy_face: .Uz sa len tesim na tie " uzasne " komentare v diskusii na TOM :grinning: .Ale budem sa na tom skvele bavit.Osobne som mala uplne ineho favorita,aj je v casopise,baby sa na tych kvietkoch museli namakat,tak aj mam trosku blby pocit,ale tak rozhodovali ludia co nas nikoho nepoznaju,tak hadam to bolo aspon trosku objektivne,aj ked vzdy je v tom kus subjektivity,ved nie kazdemu sa paci rovnake.
Tak a bezim pracovat aj ked sa mi vôôôôôbec nechce :grinning:
4. jún 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@dadka212 aj ja mam fotky na FB:slight_smile:
4. jún 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4. jún 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zachvílku nebudeš stíhať :wink:
@daducha super teším sa :wink: bola fakt krásna netradičná tá torta :slight_smile:
4. jún 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeeeej moc gratulujem!!!!
4. jún 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no to som zvedava, hlavne, co je to ta chvilka:slight_smile:
4. jún 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha No to je perfektne, gratulujeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A das prosim stranku alebo foto...prosiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje včerejší dílo, muffinky do školky na den dětí. Nevim kdo z vás tady dal ty formulky,ale přesto děkuji, dobrá inspirace a rychlá práce :slight_smile:
4. jún 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@daducha jeeeej supeeer, gratulujem ! :slight_smile: akurát sa dnes chystám si ho kúpiť, tak sa už teším aké nádhery a inšpirácie tam zase uvidím :slight_smile:
4. jún 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeeeeeeeeeeeeeeee gratulujem, krasna je, ja bych znich nevedela vybrat, bolo tam vela krasnych torticiek, takze nezavidim porote
4. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha super zprávička, tak velké gratulkaaaaaaaaaaaaaaa, věřím, že to potěšilo a máš někde ten dort? :dizzy_face:
4. jún 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha moc a moc ti to přeju, děláš krásné dorty a určitě si to zasloužíš. :wink:
4. jún 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha paráááááááááááááááádaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kde môžem vidieť tú tortičku????? nemám časopis........ :unamused:
4. jún 2012 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 prave som ju nasla...... je nadherna.....
http://www.tortyodmamy.sk/crazy-svadobna
4. jún 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 ježiš tá je chutnááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @daducha veselá.....a krásna čistá prácička!!!!
4. jún 2012 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás,akurát sa chystám objednať si nejaké vykrajovačky a farby na tortičky a natrafila som na takéto kliešte - http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/17-1-Best-value-products/0/5/1898-Kliestiky-sada-10ks-velke-zubkovane :slight_smile: možno úplne primitívna otázka a len vás rozosmejem...ale na čo slúžia? :grinning: kedže mám za sebou len 3 poťahované tortičky a som amatééér, aby som to kúpila ak to využijem :slight_smile:
4. jún 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby......idete niektorá na stretko do Topolčian?
http://www.tortyodmamy.sk/stretko-topolcany
4. jún 2012 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 pohoda,jahoda...
4. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g je to na zdobenie krajov či spodných lemov na tortičke....kuk tu videjko
http://www.youtube.com/watch?v=wJS3jwKs0wg&feature=fvwrel
4. jún 2012 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
poradíte mi prosím či je dobrá táto forma na perly, prípadne poradíte mi nejakú osvedčenú??? Ďakujem.
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/0/3/5/1614-Bordura-perly
4. jún 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha uzasna torticka, blahozelam.
4. jún 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha GRATULUJEM !!!!!!!!!!!! A som strašne zvedavá na ostatné umiestnenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ahoď nám tu ešte 1x fotečku - pls :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Ty nečítaš etikety ????? PDT ti vydrží 15 mesiacov - v suchu do 20 C !!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
4. jún 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Dadka krásne !!! A to ako vládzeš ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok