• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. októbra 2017 
ahojte,to video ,ja by som taku tortu nechcela,joj,keby som mu mala odrezať napr.hlavu :frowning2:
ja už mám korpus upečený , menší okrúhly,pre sestru k narodkám,len dumam ,jak ozdobím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne jednoducho a rýchlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja rec.Ja by som nedokazala rozrezat ani tortu s jedlou oplatkou na ktr.by bola fotka malej. :sweat_smile:

janula ja mam tiez korpus upeceny.Uz sa chladi.Akurat sa chystam vypnut salka po 2 hodinach varenia a maslo mam vonku nech povoli.POckam az vychladne salko a idem plnit a v noci mozno zdobit
21. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a zacinam nadavat.1x v zivote sa mi korpus prepadol.Otocila som ho naopak a dufam ze sa to neako vyrovna :cry:
21. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mamina velmi rada pečie skúste sa inšpirovať.
http://www.svadobnetorty.weblahko.sk/Krstinove_torty.html
21. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no spadla mi sanka.Hlavne pri svadobnych.Mamina je odbornicka
21. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina je samoučeň a velmi ju to baví.
21. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanka a to som chcela napísať,že moja torta v albume.Až sa hambím ked vidím torty tvojej maminy.No koniec paráda
21. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata :slight_smile:

anibas ano,je to K2 :wink:

a ta torta v podobe toho baba,no ja neviem...mala som z toho zmiesane pocity,pride mi to "divne" :confused:

zuzanka mamina je veeelkmi sikovna,torty su naaadherne,nemam slov :slight_smile:
21. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem.
21. máj 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sikulky :slight_smile:
zase otravuju, podite mi jak se dela telova barva? dam tam trosku cervene a doladim to kakaem?
a taky mam takovou primitivni otazecku: proc se dava do prs ta lahvicka? jakze cucej chlapce? :grinning:
21. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj dneska jsem delala kitty a poprve jsem si sama pekla korpus, vysledek vam hodim zitra az budu mit doma to me nejstarsi dite, pac takovou praci s pc nezvladam :sweat_smile:
21. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
potrebovala by som pomoc. ked idem robit s k2, tak ju treba nejako ohriat v mikrovlnke ? doteraz som ju mala v chladnicke, a je to riadna stuchlina. dakujem
21. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze stuchlina, stuhlina ako stuhnuta som myslela :grinning:
21. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze to video krasna praca ale ako moze niekdo nieco take zjest??????
21. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lelou neviem presne lebo ja mám telovú gelovku ale čítala som,že sa oranžová mieša s kakaom.Ale v malých dávkach.Ved urob černošku :grinning: :grinning: A tá lahvička alebo sa dáva aj kindervajce je nato,že si cucne a pôjde mu hruškovica alebo iná chutná tekutina :grinning: :grinning: :grinning: Ale záleži komu robíš.Ja som to ešte nedala.Teraz čo som robila to bolo pre 18 ročného tak cici mu stačia nieto ešte pálené :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm a cici a penis môže niekto jesť? :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ta cernoska je dory napad :grinning: , kdyz se mi nepodari udelat telovou, tak ji udelam cernou :grinning: , je to pro postarsiho kamarada, tak mu tam tu lahvinku asi pridam :grinning: a to brcko se nijak neschovava, nechava se lehce trcet ven?
21. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze nekdo se do cici a penisu rad zakousne :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lelou ja osobne by som dala len po bradavku a ostatok ostrihla.nech to nepretrča.Videla som aj ked slamka pretrčala ale nepáčilo sa mi to.Takže to je už na tebe
21. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neviem čo používaš.Ak MMF ževraj sa používajú tie žlto ružové a už len kakao pridáš alebo nič. :wink:
21. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja delam jen z mlecneho marcipanu
21. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ho totiz milujem, hlavne deti, vsechny zbytky mi vzdycky sni :grinning:
21. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdyz to delam pro nas tak ho tam musi byt hodne :grinning:
21. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak skús to miešanie farieb. :wink:
zatim delam jen tmavy korpus a tezky parizsky ktem a marcipan, to jsem se naucila pac mi to chutna, teda ten pariz hlavne :sweat_smile:
jj zkusim a mam to delat na srdcovy zaklad? asi to je nejednoduhsi, ze?
21. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty prsa vykrajet kolecka a nebo upect v misce?
21. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jste teda netusim, jak udelam tu podprdu asi to prevalcuju prez nejakou hackovanou decku
21. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lelou piecť srdce a prsia ja robím z punčoviny.Vytvarujem a je to hotové :wink: A podprdu môžeš.Ale aj ked len kvietky dáš na podprdu bude dobre :wink:
21. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer.Tak decka mne sa vobec nedari.Korpus prepadnuty a pri miesani kremu nam vypli elektrinu .... :pensive: krk mam seknuty tak len tak prezivam.Som zvedava ako to nakoniec dopadne.Kvety nedoschli tak dufam ze sa neroztecu
21. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok