• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@zuul ja neviem - určite by si kúpila v nejakom cukrárskom e-shope, ale zbytočne zaplatíš poštovné
4. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas d. idem ponurat na nete.

a este mi viete poradit aky lekvar dat na vanilkovy korpus + coko krem + banany? d.
4. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradiť niekoho na výrobu torty druhý júlový týždeň, golfová témaltika, napríklad ...
Bratislava a okolie
ďakujem
4. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....... to je stara torticka s tymi cokoladkami ....... to som dala len na inspiraciu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny pekařky - prosím kdo děláte perlový řetaz kolem dortu - dělate to ze silikonové formy - já když teď viděla cenu, tak mě málem kleplo. Děkuju
4. jún 2012 o 16:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja vždy dávam kyslejšie džemy - napr. ovocnú zmes, marhuľový dávam len v kombinácii s broskyňami, jahodový nikdy :wink: :wink:
4. jún 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper táto forma je drahá - moja stála cca 18€, ale využila som ju až - až - to je dobrá investícia, lepšia ako napr. patchworky
4. jún 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem, dam asi ribezlovy.
a aku formu mas ty? d.
4. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 micka, tým pribináčikovým potieraš aj boky-teda dávaš to pod poťah?? :confused:
4. jún 2012 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tam natlacis marcipan a ked stvrdne vyberies? ja zatial stale len gulam v rukach :sweat_smile:
4. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím Vás..nemáte nafotene nejaké postupy ako na postavičky shreka a oslíka?? velmi by ste mi pomohli..na nete pomaly nič normálne nieje..vdaka :slight_smile:
4. jún 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 já jsem vázala i srdíčko, ale vzadu jsem si stuhu přišpendlila :wink:
4. jún 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky len taka otazocka, myslite ze k falosnemu parizskemu sa hodia jahody? ja som vzdy davala banany, len teraz neviem co coko vymysliet aby boli jahody podla zelania
kujeeem
4. jún 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia09 skus kuba tortu. Recept najdes na googli.
4. jún 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 na boky pribinackovky nedavaj, rozpusti ti potahovku
4. jún 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jasne, ved jahody s cokoladou su luxusna kombinacia:slight_smile:..aj ovocne fondue je cokolada s jahodkami:slight_smile:mnam, mnam
4. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas dnes som si objednala tu silikonku na perlicky....:slight_smile:
4. jún 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 ja za tortu polozim do chladnicky bavlenu utierku, ta pohlti pripadnu vlhkost v chladnice a torta sa neorosi:slight_smile:
4. jún 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt kujem, sak som nejaka vygumovana po "zatazovom" vikende s detmi :sweat_smile:
4. jún 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 asi mas nastavenu nizku teplotu na chladnicke!!! cim nizsi stupen tym viac to tortickam skodi a vlhnu

@jper ahooooooooooooooj zlatoooo moje české :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta perlickova formicka sa isto vyplati, vyuzijes na sto pro ! a u vas sa predavaju ooovela lacnejsie, ja mam od vas a stala tusin 180kč :wink:

@dada2007 si dnes pila , či ine povzbudzováky si davala??? ma v meste už ani nepozdrav!!!! že pod potah pribináčkový krém !!!! však mi oči zvlhli este len som to prečítala nieto este pod potah !!!!!
4. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 v poho..ja som sa tak vygumovala, ze o tretej som na 5 minut zavrela oci, a o tych 5 minut bolo 18,00, som ako kojenec, teraz cerstvo zobudena:slight_smile:.tak mi to mysli :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul urobím tenký šúľok, natlačím, prečnievajúci vrch orežem a dám do mrazáku na cca 5 min., lepšie hmoty sa dajú vybrať hneď bez zamrazovania
4. jún 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas definuj lepsiu hmotu:slight_smile:).napr SF flower? MMF asi velmi nie, ze?
4. jún 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja robim šíícko len z MMf , niekedy nedavam do mrazaku vobec , a niekedy ano ale len na chvilu 1-2 min
4. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 skus tu kuk..... ak nepojde otvorit , napis ti to skopirujem......som tam prihlasena :wink: :slight_smile:

http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=3760
4. jún 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt presne tak :grinning: z MMf mi to nešlo, väčšinou robím z PDT a tú dávam do mrazáku, teraz som robila s PDT Špeciál a tá mi vyšla aj bez mrazenia
4. jún 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela osobne nie som s MMF kamoska, kym nemusim:slight_smile: ale teraz na svadobnu tortu musim:slight_smile: a tam asi medzi poschodia urobim perlicky, aj ked to velmi nechceli, ale tak hadam medzeru medzi tortami by chceli este menej:slight_smile:
4. jún 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem:slight_smile: ja prave premyslam vyskusat PDT, doteraz som robila len s MMF a so smartflex flower, s tym smartflexom som nadmieru spokojna, len PDT je trochu lacnejsia
4. jún 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ja by som vás poprosila o radu, idem robiť tortu, bude čokoládová plnka s jahodami a na vrch chcem dať marcipán, ale neviem čím mám natrieť tú tortu pred marcipánom, ďakujem
4. jún 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok