Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
4. jún 2012

@zuul ja neviem - určite by si kúpila v nejakom cukrárskom e-shope, ale zbytočne zaplatíš poštovné

zuul
4. jún 2012

@anibas d. idem ponurat na nete.

a este mi viete poradit aky lekvar dat na vanilkovy korpus + coko krem + banany? d.

elly111
4. jún 2012

Ahojte, neviete mi poradiť niekoho na výrobu torty druhý júlový týždeň, golfová témaltika, napríklad ...
Bratislava a okolie
ďakujem

mamina1978
4. jún 2012

baby....... to je stara torticka s tymi cokoladkami ....... to som dala len na inspiraciu 😅 😅 😅

jper
4. jún 2012

Zdravím všechny pekařky - prosím kdo děláte perlový řetaz kolem dortu - dělate to ze silikonové formy - já když teď viděla cenu, tak mě málem kleplo. Děkuju

anibas
4. jún 2012

@zuul ja vždy dávam kyslejšie džemy - napr. ovocnú zmes, marhuľový dávam len v kombinácii s broskyňami, jahodový nikdy 😉 😉

anibas
4. jún 2012

@jper táto forma je drahá - moja stála cca 18€, ale využila som ju až - až - to je dobrá investícia, lepšia ako napr. patchworky

zuul
4. jún 2012

@anibas dakujem, dam asi ribezlovy.
a aku formu mas ty? d.

anibas
4. jún 2012

@zuul myslíš na perly ???
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...
teraz je oveľa lacnejšia 😀 😀

dada2007
4. jún 2012

@dadka212 micka, tým pribináčikovým potieraš aj boky-teda dávaš to pod poťah?? 😕

zuul
4. jún 2012

@anibas tam natlacis marcipan a ked stvrdne vyberies? ja zatial stale len gulam v rukach 😅

iwulka23
4. jún 2012

Baby prosím Vás..nemáte nafotene nejaké postupy ako na postavičky shreka a oslíka?? velmi by ste mi pomohli..na nete pomaly nič normálne nieje..vdaka 🙂

vecernicci
4. jún 2012

@dadka212 já jsem vázala i srdíčko, ale vzadu jsem si stuhu přišpendlila 😉

ajka82
4. jún 2012

babulky len taka otazocka, myslite ze k falosnemu parizskemu sa hodia jahody? ja som vzdy davala banany, len teraz neviem co coko vymysliet aby boli jahody podla zelania
kujeeem

abriela
4. jún 2012

@lia09 skus kuba tortu. Recept najdes na googli.

abriela
4. jún 2012

@dada2007 na boky pribinackovky nedavaj, rozpusti ti potahovku

aduskatt
4. jún 2012

@ajka82 jasne, ved jahody s cokoladou su luxusna kombinacia🙂..aj ovocne fondue je cokolada s jahodkami🙂mnam, mnam

aduskatt
4. jún 2012

@anibas dnes som si objednala tu silikonku na perlicky....🙂

aduskatt
4. jún 2012

@makinka2 ja za tortu polozim do chladnicky bavlenu utierku, ta pohlti pripadnu vlhkost v chladnice a torta sa neorosi🙂

ajka82
4. jún 2012

@aduskatt kujem, sak som nejaka vygumovana po "zatazovom" vikende s detmi 😅

pristela
4. jún 2012

@makinka2 asi mas nastavenu nizku teplotu na chladnicke!!! cim nizsi stupen tym viac to tortickam skodi a vlhnu

@jper ahooooooooooooooj zlatoooo moje české 😵 😵 😵 😵 ta perlickova formicka sa isto vyplati, vyuzijes na sto pro ! a u vas sa predavaju ooovela lacnejsie, ja mam od vas a stala tusin 180kč 😉

@dada2007 si dnes pila , či ine povzbudzováky si davala??? ma v meste už ani nepozdrav!!!! že pod potah pribináčkový krém !!!! však mi oči zvlhli este len som to prečítala nieto este pod potah !!!!!

aduskatt
4. jún 2012

@ajka82 v poho..ja som sa tak vygumovala, ze o tretej som na 5 minut zavrela oci, a o tych 5 minut bolo 18,00, som ako kojenec, teraz cerstvo zobudena🙂.tak mi to mysli 😀 😀

anibas
4. jún 2012

@zuul urobím tenký šúľok, natlačím, prečnievajúci vrch orežem a dám do mrazáku na cca 5 min., lepšie hmoty sa dajú vybrať hneď bez zamrazovania

aduskatt
4. jún 2012

@anibas definuj lepsiu hmotu🙂).napr SF flower? MMF asi velmi nie, ze?

pristela
4. jún 2012

@aduskatt ja robim šíícko len z MMf , niekedy nedavam do mrazaku vobec , a niekedy ano ale len na chvilu 1-2 min

mamina1978
4. jún 2012

@iwulka23 skus tu kuk..... ak nepojde otvorit , napis ti to skopirujem......som tam prihlasena 😉 🙂

http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

anibas
4. jún 2012

@aduskatt presne tak 😀 z MMf mi to nešlo, väčšinou robím z PDT a tú dávam do mrazáku, teraz som robila s PDT Špeciál a tá mi vyšla aj bez mrazenia

aduskatt
4. jún 2012

@pristela osobne nie som s MMF kamoska, kym nemusim🙂 ale teraz na svadobnu tortu musim🙂 a tam asi medzi poschodia urobim perlicky, aj ked to velmi nechceli, ale tak hadam medzeru medzi tortami by chceli este menej🙂

aduskatt
4. jún 2012

@anibas dakujem🙂 ja prave premyslam vyskusat PDT, doteraz som robila len s MMF a so smartflex flower, s tym smartflexom som nadmieru spokojna, len PDT je trochu lacnejsia

andrejecka
4. jún 2012

dievčatá ja by som vás poprosila o radu, idem robiť tortu, bude čokoládová plnka s jahodami a na vrch chcem dať marcipán, ale neviem čím mám natrieť tú tortu pred marcipánom, ďakujem