• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@monika76 prepáč zase ja ja to ani prečítať neviem teda prečítať hej ale nejak si to dať dokopy v hlave nemá to hlavu ani pätu a keď chcela byť jedninečná prečo si anjela kúpila??? mala si ho dať uplácať z holubičích pierok!!!!
5. jún 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@monika76 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala...moja bud rada ze si to dostala meilom,ja som mala take dve vymudrene u mna hodinu doma!!!!maly mi reval co chcel spat druhe dieta chcelo tiez nieco odomna a ich to ani nehlo,odchadzali okolo pol 9....stacilo... :grinning:
5. jún 2012 o 16:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z pierok ?????? :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no a? šak kedz jedinečná ta jedinečná ne???jak lastovička
5. jún 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby - to keď nemáte doma EE pol dňa - to toľko vecí urobíte, čo ste rok odkladali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@abriela
@dm1 u mňa skončilo už minimálne 7kg mmf v koši už to ani neskúšam robiť, neviem to :sweat_smile: mňa by to odradilo keby sa mi to nepodarilo, na začiatku som mala K2 potom som robila mmf a potom som začala radšej kupovať WI, PDT atď :grinning:
5. jún 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jeeejo, ja som tipovala slnecnicovu medzi vitazmi, mne sa velmi pacila :dizzy_face:
5. jún 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 juj, mala si poslat, ved je to super jedla hmota, aj ked samy cukor. :grinning:
5. jún 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 aj ja som zaciatocnicka a robim len z mmf aj potah aj ozdoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ale strasne moc pokukujem po tych hotovych hmotach a naj po tej ceresnovej, len mi je vzdy luto penazi :angry: aach :frowning2:
5. jún 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 Kašli na ňu - videla tvoje fotky - videla !!!! Zjedli tortu celú - určite zjedli !!! Podľa mňa € jej prepli v hlave na iné !!! Mne ked ľudia vypisovali čo všetko chcú na torte, tak som odpísala, že nie som Michelangelo !!!
5. jún 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela Smatflex len prešiel okolo čerešne - podľa mňa véééľmi ďaleko :sweat_smile:
5. jún 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela mne nechutí a ešte sa mi vždy pokašle :sweat_smile:
@pristela že ťa huba teda prsty nebolia, že začiatočníčka, to môžeš povedať len po nejakú 10-tu tortu :grinning: a ty po prvej si už bola profík :sunglasses:
5. jún 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas sa rehocem jak blázon :grinning:
5. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja som to čítala niekoľko krát a aj mi volala :slight_smile: mne sa o tom aj snívalo :grinning:
5. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ach som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@anibas :grinning: este ze si ma ukludnila a nemusim objednavat, aale opovážiš pisat nejaky nazov druhej , ktora je skvela!!!! :angry: :grinning:
5. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa to je práca s ľudmi veru...
5. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 mne by ani kolkovaná žiadosť nepomohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musela byť dajaká preafetovaná "krasotina"
5. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas moj synček bol teraz podarený :grinning: mamka tota teta je šiši ... lebo on tak zbožnuje tie torty a bol samozrejme pri miske a stále prosíka aby som mu dala tenký plátok špecialky :grinning:
5. jún 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..prvý pokus o Shreka :grinning:
5. jún 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
jaaaaaaaaj ženy robil ste niektorá červenú gerberu? s čím to skombinovať??? je to pre sesterku na 40 ale určite bez veku ( to nemože byť) ale niečo veľmo pekné by som chcela nech sa ukážem :wink:
5. jún 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 presne aj môj skoro 3-ročný Filip už ťahá vedro s PDT a hovorí: " Idem ľobiť toltu" a samozrejme, že všetko hneď zje !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Žienky veľmi pekne ĎAKUJEM za všetky riadky už som kludná :slight_smile: oči napuchnuté to nevadí :wink: už som mala jeden telefonát na tortičku a usvečila som sa že viem čo robím a kde je moje miesto :slight_smile: pri tortičkách :slight_smile:
5. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@monika76 vies co neries ti vies ze si davala vsetko ako malo byt,pani je dokonala sama o sebe o com sveci aj ten stupidny meil....som zvedava ako dopadnem ja po tomto vikende ked idem davat DOKONALUtortu tym co tu boli vcera...nech pri mne stoja vsetci :grinning: :grinning: :grinning: som myslela ze ked poviem cca 50eur ze nebudu chciet a oni cez to vsetko chcu...ale mna dorazili zeplnka neni podstatna :astonished: je im jedno ako bude chutit,nech spravim to najlepsie co viem,no dovi dopo :grinning:
5. jún 2012 o 16:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas ja som objednala teraz tu Stellu -kok lebo som ochutnala a je ovale mňam :slight_smile: samozrejme decká odsúhlasili :grinning:
5. jún 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 juj andelicka na pracu s ludmi treba riadne nervy :frowning2: :frowning2: len si poplac pak bude lepsie a budes aj o nieco dlhsie ziť a budes aj zdravsia!!! s placom sa vyplavuju špatné latky z tela :grinning: :grinning: drzim palcoky nech mas rychlo druhu objednavku a zabudnes na tetusku :dizzy_face:
len nekonci s tortami kvôli jednej.... mas krasne torticky , a kuk na mna , prva takato prajná zenska bola u mna ked som zacala prvy rok babule,juuj kolko sĺz som ja vtedy vyronila :frowning2: tiez ma holky podrzali :dizzy_face: a vidís robím ich uz piaty rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude dobre, neboj :dizzy_face:
5. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katulkaaaaaa no to je tiež dobré, ako máš vedieť čo im bude chutiť....
5. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kurnik ja by som im dala urobiť JEDNU tortu!!! jedinú a hneď by držali hubu a krok! :frowning2: to fakt može povedať iba človek neznalý veci :confounded:
5. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h bzučinka alebo daducha alebo mizulienka mali krásnu čisto gerberkovú v kombinácii so saténovými stužkami
5. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas už ideeeeeeeeeeem draháááá šmírovať diky Broňaaaaaaaaaaaaaaaaa :-*
5. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenusky moje zlate, jedna technicka:slight_smile:.ked davate pod potah nutellu, miesate je s maslom, alebo ju nababrete pod potah len tak?
5. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok