• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katulkaaaaaa musím sa od vás ešte veľa učit :slight_smile: taká žena ako bola táto asi sotva vie čo je to život...preto mňa bolí ked sa stalo toto...keby nebolo tort bolo by zle je to moj jedniný prijem a som sama s deckami.Len vďaka tortičkám prežívame ked to smem tak napísat...
5. jún 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asfodelka Dakujem ,no uvidime snad sa nejak podari :slight_smile:
5. jún 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som to iba vyskúšala ja neviem je to také šlahačkové tiramisu....
@aduskatt nie je to cítiť umelinou je to také slabšie ako normálne tiramisu, ale robí sa to z rastlinnej šlahačky...
5. jún 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela noo aj ja peciem v auguste bude rok :slight_smile: už si neviem predstavit týžden bez tortičiek :slight_smile: je to ako droga ,zbožnujem tú prácu je to u mňa nie len o prežití ale aj únik z reality ...
5. jún 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mozu byt taketo na svadobnu tortu? vyzdobu budu mat ladenu do zltej a zlatej, nevesta ma svadobnu kyticu zo zltych ruzi. dakujem za profinazory:slight_smile: mne osobne sa celkom pacia, ale chcem este odobrit od vas:slight_smile:.teda dufam, ze mi to odobrite :grinning:
5. jún 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@anibas mojaaaaaa a bzučinka? to je ktorá dievočka na fb??? @monika76 Ty si tiež na fb?
5. jún 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Lucka, mne na také popraskané ruky s atopickým ekzémom odporučil kožný lekár krém Linola Fett, dá sa kúpiť v lekárni. Používam ju aj ja aj moja Veronka, ktorá podedila ekzém po mne. A keď robím tortu a nemôžem použiť tento krém, tak si pomastím ruky aspoň trošičkou obyčajného masla, lebo mi praskajú ruky do krvi.
5. jún 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ano som na fb Monika Lukáčová mam tam aj skupinu aj stránku
5. jún 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 príjmeš moji rúži??
5. jún 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h veľmi rada ,kludne pošli žiadost :wink: :slight_smile:
5. jún 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mne ešte nie :frowning2:neviem Ti poradiť :frowning2:
5. jún 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zmiešam s maslom
5. jún 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps presne to sa robí aj mne som čerstvo po testovaní alergia na kobalt a nikel nemôžem skoro nič medziiným marcipán ani čokoládu ani ovocie z plechovky proste nič :frowning2:
5. jún 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas .......................... Michelangelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 kujeeeeeeeeem:slight_smile: pomer asi viac masla ako nutely, ze?
5. jún 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no to podla chuti :wink: ja niekedy pod poťah dám len trocha nutely maslo a aj cukor tam šupnem....niekedy zvyknem aj trocha čokolády rozpustiť tuším aj @jakelina to tak robí....a potom to krásne stuhne a dobre sa poťahuje :grinning:
5. jún 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 perfektny napadisko:slight_smile: ja som davala doteraz len maslo s cukrom a mucnou kasou, ale idem robit cokoladovy korpus a parizsku slahacku, tak som si povedala, ze to potriem nutelou:slight_smile:.a ta cokolada do toho sa mi celkom dost paci :sunglasses:
5. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h mne robili testy a nie som alergická, dr. skonštatoval, že to je taká prehnane citlivá pokožka. Kožné testy mi vyšli, že nemám alergiu na nič, ale peľové a na roztoče tam som toho mala hodne - som alergická na peľ brezy, čistiace prostriedky a roztoče :frowning2: a ono, to ide ruka v ruke s ekzémami.
5. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já dělám i s čokoládou, ne vždycky, ale když je nějaký krém s větším obsahem vody, tak tam kousek dávám a pak je ten dort fakt úplně hladký a rovný, ta čokoláda jak ztuhne, tak to drží jak šlak. :wink:
5. jún 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina toto bude svadobna, takze potrebujem, aby bola dokonala, hladka rovna:slight_smile:.aj ked mna teda fascinuje, ako dokazu robit torty tak, ze su rovne a este aj ostre hrany..........mam co trenovat:slight_smile:
5. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h nie su to sice gerbery , ale podobne kvety, takze podobne by to vyzeralo aj s gerberami........
Inspiracia z internetu.................... kuk..........
Mne sa velmi paci.... :dizzy_face: :wink:
5. jún 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@aduskatt já taky nemám úplně dokonale rovné, ale snažím se :grinning: :grinning: :grinning: a ostré hrany mi taky nejdou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ta je nadherna
5. jún 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mne by stacilo, aby boli take ako tato s tou topankou, co je nad tvojim prispevkom:slight_smile:
5. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 fíha ale topánku asi nie že?? ja neviem lodičkuuuuuuuuuuuuuuuuuu
5. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj mne zistili silnú na roztoče takže asi tam je pes zakopaný :frowning2:
5. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak aj ja sa snazim.....a vzdy ma dokonale ukludni, ked vidim potahovane torty, ktore predavaju v kauflande v pekarni.no des a hruzaby som sa hanbila tie torty predavat
5. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa Kati a ake mali poziadavky? presne ti povedali ako chcu aby vyzerala? :wink:
5. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h chcela by si nejaky postup na topanky ? :slight_smile:
5. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zrovna včera jsem se tam dívala, jak mají dole tu dortu ořezanou, to už moje první byla lepší udělaná :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok