• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@vecernicci mna moj dnes zasa sfukol, ze som chuda:slight_smile: no nezabijem ho? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este budem otravovat jednou otazkou... kolko vydrzia cerstve jahody v torticke? na vikend mam dve s jahodami, jednu si beru v sobotu druhu beru v nedelu... ked si ich donesiem v piatok domov tie jahody vydrzi im to v pohode? jedny idu do pribinaka druhe idu do cokokremu...kujem (zatial som davala len mrazene)
6. jún 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 urcite vydrzia:slight_smile:).pokial to nie su chemicke humusy, co uz tyzden stali polozhnite v kauflaci, nemal by byt problem:slight_smile:.ja som vcera dojedala asi 5 dnove jahody:slight_smile:
6. jún 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 noooo, ja tak robila dve a hroza s prevozom , jedna bola pre nas, tak pohoda , ale tu druhu som im dala aj s otocnou tackou , bo to by sa inak nedalo :frowning2:
6. jún 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka klidně přijeď i s dětma :grinning: na příští týden už jich mám 8 a se ještě možná někdo ozve :stuck_out_tongue_closed_eyes: tenhle týden relaxuju, mám jen 4, to je brnkačka :slight_smile:
6. jún 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o su bomboveee, vsetkyy!!!!! a to auto uplne ze naj !!! a aj leonardo uuzasne vymodelovany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuj fakt su krasne , dam ti phone cislo , zavolas mi a ja sa budem tvarit ako zakaznicka, pockaj aku odozvu budes pocut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka buď ráda za to co máš, já mám opačný problém :unamused: v mojí velikosti už mají jen stany :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt roztop ešte zopár cukríkov a premiešaj to s hmotou :wink: aj tú hotovú hmotu si ešte predtým nahrej
6. jún 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o parádne torty... a ja že aké to je auto V3S? ... si mala napísať že vetrieska :grinning:
6. jún 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca77 dikyyyyyyyyyyyyyyyyyy
6. jún 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 to si pre istotu chystam opravne procesy, keby sa mi nieco posralo v pondelok:slight_smile:
6. jún 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja včerajšia minnie s korčulami :grinning:
6. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lucka_o krásne tortičky a pozerám, že skoro všetky také asi 2- kilové :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 nádherná a mi nehovor, že si opäť modelovala a poťahovala a zdobila iba 1 hodinu !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: túto som robila asi 1,5hodiny :sweat_smile: som robila cez deň včera a viac som čumela do noťasa než na tortu
6. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dadka212 ČARODEJNICA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. jún 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anibas :grinning: bodajby :sweat_smile:
6. jún 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krasna je si fakt sikula ja by som za ten cas len tu minie spravila a to tiez len preto ze som ju uz robila viackrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a hodí sa k tomu pribináčikovému krému aj ananás?nerobili ste niekto?
decká mi pojedli jahody a nič iné doma nemám,ma porazí :angry:

@dadka212 prekrásna tortička,tie farby sa mi veľmi páčia :slight_smile:
6. jún 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ja som na tom podobne a muzovi hovorim ze aspon si moze prso vymodelovat kde chce :grinning:
6. jún 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucka_o v peceni hrou maju tie zlate podlozky take maksie tie su s rovnym krajom a potom take obluciky male a tie su hrube a pevne
6. jún 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ďakujem :slight_smile: a pribináčikový ja som robila kamoške s ananásom a vraj bola super aj s kiwi som už robila a tiež im chutila a aj babky velmi chválili :grinning:
@dm1 Ďakujem :grinning:
6. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 jej,díkes,tak asi dám ten ananás,muža som síce poslala do záhrady po jahody,uvidím či dačo nájde ešte :grinning:
6. jún 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 :grinning: nemáš začo, a tá kamoška ho stále pýta s ananásom už som jej tak robila asi 5x :wink:
6. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ten ananas bol kompotovany? .....lebo cerstvy by som sa bala, ze mi roztopi krem....ale ak mas skusenost s cerstvym, budem kludna, milujem ananas
6. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt kompotovaný, taký chcela....ja čerstvý nemusím mne chutí len kompot.... :grinning:
6. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 mne chuti tak aj tak:slight_smile:) a veeeeeeeelmi
6. jún 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky co používáte smartflex, jaká příchuť je fakt top, chci to babičce na dort k 80 a chci se fakt vyšvihnout :wink:
6. jún 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle mala som vanilkovy a visnovy.....ostala som verna vanilkovemu:slight_smile: ten aj krasne voni
6. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 :slight_smile: uvidím podľa jahod,ale už som z okna kukala,toľko jahod zatiaľ v miske,že kým dojdu s malým dovnútra,tak ich stihnú zas sprášiť :grinning:
možno sa mi z nej ujde,ideme kuknúť našu učku zo ZŠ,tak hádam ju načne :wink: ,by som ten ananás ochutnala
6. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok