• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@petusko no tak se necham prekvapit :grinning: barvu taky nemam koupenou, budu delat prvni tak uvidim jak se to povede a pak si kdyztak nakoupim takovy blbustky :wink:
koneckoncu u nas se sni jakakoliv barva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem chtela ty smouly ale nesehnala jsem :unamused:
23. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som smoulov minule zohnala iba v Lidli :slight_smile: a dufam, ze ich tam este maju, lebo sa spolieham, ze o tyzden s nimi potiahnem tu tortu :sweat_smile:
23. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko no do Lidlu pujdu asi pristi tyden tak juknu, diky

no jsem na to zvedava :wink:
23. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko - náročný víkend u konca, deti konečne idú do postele :grinning: :wink:

moje víkendovky prikladám
23. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas uzasne torty,vyzeraju ako umele,tak simetricke,hladke,parada :wink: ...ten kriz si mala niecim vystuzeny?
23. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti - že umelé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ďakujem za pochvalu dúfam, že aj majitelia boli spokojný - teda svokra a susedka :wink:

v krížiku boli 2 aranžovacie drotiky biele - dlhé tak 15 cm- pol na pol - a krížik je asi 6-7 mm hrubý
23. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas aký hrubý si mala poťah na tej bielej torte?Kôli klieštikom sa pýtam.Teraz by som chcela robiť s klieštikmi ale neviem akú mám dať hrúbku :unamused:
23. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.Prokladam fotecku mojho trapenia ale nevzdam sa a pojdem dalej
23. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
anibas, krasne torticky :dizzy_face:
ako robis tie musle ci co su to naspodu? mam tu kosticu, len som ju este neskusala. obtlacas predom, ci priamo na torte?
23. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no Bianka,už som čakala kedy pridáš .. :grinning: :grinning: :grinning: suprováááá
ako aj všetky ostatné nové tortičky :wink:
23. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kriste,že trápenia ale výsledok je jak od profesionálky :wink:
23. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa asi kosticou.Joj neviem ako na klieštiky :unamused:
23. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dortiky krasne, moc, ta hmota z tech bonbonu vypada mnohem lepe nez marcipan, ale co uz holky ho milujou, tak se musim podridit, ale nekdy to mozna taky prubnu :wink: , laka me to :sweat_smile:
23. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukam, ze mate vselijake pomucky na vytvareni, ale ja nemam nic :frowning2: , tak se v tom vzdycky jenom nejak poplacam :grinning:
23. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka dobre ze sa pytas,aj ja som zvedava ako s tymi kliestikmi...uz ma cakaju na poste aj s dalsimi vecami :grinning:
23. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrúbka mmf asi tak 5 mm, ale teraz sa mi nedarilo veľmi :unamused: :unamused:
a spodný lem som najprv kosticou otlačila a potom olepila spodok

spokojný :fearful: - má byť spokojní
23. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem aj štvorcovú tortu ozdobiť klištikmi?Joj bojím sa ich neviem ako na to :unamused:
23. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky diky.Keby ste to videli.Kvietky neuschli a fakt sa topili.Nedali sa ani zobrat s torty.Neroztekali sa priamo ale manipulacia veskera ziadna
23. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka jasne ze mozes.... ja sa najblizsie ak bude prilezitost chystam ich otestovat :slight_smile:

bianca super je ta torta... aj ked sa nedarilo,vobec to neni vidno :dizzy_face:
23. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa.b ja som to tiez mala na torte na tej vcielke maji. som si vysulala dlhy kusok dala pri tortu a otlacila kosticou az tam
23. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a pridavala si nieco ked bola ta cokohmota makka a tvrda alebo len premiesit?.. a potom si valkala na solamyle? neskusala si ci sa v kontakte so slahackou rozteka... asi si dala maslo, ci?...prepac, ze taka zaplava otazok :unamused: ale si tu asi jedina s pokusmi s coko :grinning:
23. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi je blbé tu dávať moju tortu,ale človek sa učí celý život :grinning: a ja s tortami začínam :grinning:
23. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
decka pouziva niekto na potahovanie RDI?
23. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ty si koza.Sak je uzasna
23. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, ze zacinam :grinning: :grinning: :grinning: .. je perfektna
23. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem,fakt začinam, je šiesta,ale ta prvá ,och,to malo k torte ďaleko...ale učiť sa,učiť sa, učiť sa... :dizzy_face:
23. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceja takze.... dala som tam len ten sirup a ked mi moc stuhla supla som ju do mikro na 5-6 sekund a pekne zmakla.
valkala som na solamyle a neskusala som co to spravi na slahacke..ja som tortu potrela tenkou vrstvou dzemu,nechcela som davat maslo.
23. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulab,že ti je blbé.A čo,že je krásna?Bože ved idem kuknúť jaká torta a to tak krásna torta.Na poťahu máš vzor.Máš podložku alebo si niečo iné použila :wink:
23. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,niečo inééé, :grinning: :grinning: :grinning: vyhrabala som u maminy taký jak by obrus ,:stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gumený?Neviem kde by som kúpila gumený obrus.Použiť chcem ako podložku :unamused:
23. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok