• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela hej, maju, uz mam doma:slight_smile:).ja som kupila cukriky v nedelu 5 balikov a dnes som neodolala, dalsich 5:slight_smile:.aj krystalovy cukor maju v akcii
7. jún 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuvinka102
diky moc..ale to je take zabite...
neexistuje tu salko:frowning2:
@artepf já jsem ni ctakového nedělala ani postup jsem nneanašla, našla jsem jen toto
http://ww.dorty.artmama.cz/3d-dorty/promoce-cepice?size=thumbnail a tam mi ten vršek přijde dost tenký, takže asi oplatka?!
@dadka212 Ďakujem. Niekde som totiž čítala, že to tak bude lepšie, že bude ten korpus taký odležaný. Ale tortu budeme konzumovať až v sobotu :wink:
7. jún 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to je divne,,,,,,,,,podla mna by kaufland mal mat vsade rovnaky sortiment...asi sa mylim:slight_smile:....no, casom to k vam urcite dorazi:slight_smile:a keby nie a budes potrebovat, daj vediet, ved poslat sa da vzdy:slight_smile:
7. jún 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss ked ta tak citam , tak to vsetko vravim vzdy mojmu drahemu :grinning: toho sen je byvat pri mori :grinning: a kuká ako puk, ze to nieje mozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a ked mu ted poviem kolko potravin tam nemate :grinning: cha, to by neprezil :grinning: :grinning:
7. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@irriss tebe tusim vsetko " hra do kariet" pri tom peceni :frowning2:
7. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela presne aj ja som sa nad tym zamyslala....najskor som ticho zavidela, ze minutu od mora.a teraz by ma tam hadam ani parom volov nedostal......
7. jún 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss na stranke torty od mamy su baby co pecu a su v taliansku mozno by nebolo zle poradit sa s nimi. Alebo aj urobit falosny parizsky tam ide len cukor, slahacka, coko a to maslo
alebo aj na slahany nad parou by si mala zohnat hadam vsetko a to je tiez pevny krem - idu tam vajcia, cukor, vanilka pripadne coko a maslo
7. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss a co tak skusit takyto krem 33% slahacka, cokolada.. je to uplne super kram na 3 slahacky idu 2 cokolady a super je to aj s kinder cokoladkami.. slahacku s cokoladou uvaris das vychladnut a potom do ladnicky bolo by fajn na 12hodin ale ak bude menej snad to ten krem prezije.. potom uz len vyslahas
7. jún 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf ľalie sú dokonalé !!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky dostala som zakázku za 100 € , na slnečnicovú tortu. Máte nejaké typy prosím.
7. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nějak to blbne, zadej si do google maturitní čepec - postup a vyjede ti odkaz
7. jún 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nemáš niečo zaujímavé naporúdzi? slnečnicové? ďakujem
7. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
az bude mit zas jednou "choutky" ukaz mu toto :angry: :angry: :angry: :
omlouvam se VSEM, ze se nejedna o dort.. :frowning2: ..
Takto to vypadalo pred nekolika lety, kdyz jsme povinne malovali kazdy mesic...ted uz vyrabi tepelnou -keramickou barvu a plisen se pres zed nedostane:wink:
t.j. plisen je - ale v o mnoho mensim meritku :wink:
7. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss samozrejem môže byť maslo, ja dávam maslo :slight_smile:
7. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniz teraz v svadobnej súťaži bola pekná slnečnica, aj Zlatat mala krásne slnečnice :wink: :wink:
7. jún 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss tak to je silna kava hentak rozkvitnuta stena:frowning2:
7. jún 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@irriss no ten za studena je právě na ten pribináčkový nejlepší, tvaroh a smetanu tam určitě koupíš, to mi neříkej, že to tam nemají.....na primináčkový právě jen ušleháš smetanu, přidáš tvaroh a ten pudink za studena jen ten prášek, cukr
7. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1
ten falesny parizsky - je nekde recept - meritko a pomer? na ten ma chut dcerka, s bananem uvnitr, v CZ chodi do cukrarny na dort jmenem "Kominik" - potazeny dlouhy dort a uvnitr prave parizsky krem a banan.. :wink:
to by mela radost, predem diky :slight_smile:
7. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@irriss :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: to je sila
7. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna
tvaroh klalsicky jako v CZ a SK neni - je tzv. tvaroh na strouhani (ale uz slany) a tvaroh mekky je, ale neda se to srovanvat s chuti sK a cz :wink: nema ani stejnou konzistenci
7. jún 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenyyyyyyyy, poslite ma uz konecne varit obed:slight_smile:)
7. jún 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420 skus tento namiesto ladovych gastanou das cokoladu
7. jún 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt běž už konečně něco uvařit :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lola77 no bude sa s tým lepšie robiť ako s čerstvo upečeným
7. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok