• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@dajna11 dakujem, teraz si spominam ze s peceniehrou ich mam
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/podnosy/
8. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,
nemáte prosím nejaké inšpirácie na tortičku pre 14-ročné dievča? Jej mama chcela niečo s lienkami, keďže sa volá Lenka a lienky má rada odmalička, ale nechcem, aby tortička pôsobila moc "detsky", veď už je to puberťáčka :grinning: :grinning: :grinning: .
8. jún 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 krásne,ten čokotransfer je úplne božský veselý,letný....super k tým jahodám
8. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 prve comi zislo na um - kabelka s lienkami, alebo kozmeticky kufrik, licidla a lienky, alebo klasika kvietky a lienky :wink:
8. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka krasne torticky. A ako sa viazu tie masle? :slight_smile:
8. jún 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 a co keby si jej urobila taketo nieco predsa je to uz pubertacka.......kuk inspiracie z internetu ...... kabelku a v lienkovom style cervenu z bielymi bodkami,
alebo bledozltu, ci zelenu a vedla toho lienky a par kvietkov ako doplnok? :wink: :slight_smile:
8. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@abriela - áno, také dačo som myslela aj ja, že kvietky s lienkami, len potrebujem niečo pre predstavu, lebo moja hlava je ako vygumovaná :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ty mi citas myslienky???? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kym som pohladala fotky kabeliek, co mam ulozene .... ubehla si ma ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 na to je tu @mamina178 ta ma stale krasne obrazky poruke. Krasne kabelky.
8. jún 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 - noooo, niečo také by aj mohlo byť, ešte tak nabrať odvahu a vyrobiť tortu v tvare kabelky :sweat_smile:
8. jún 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka ten za 0,20????? to mi nikdy nenapadlo,vidíš kupujem furt tu bielu klasiku :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krasne torticky a prosim ta nemas niekde nafoteny postup ako sa viaze ta masla dole co mas na tortach?je to pekne a neviem ako na to :sweat_smile: dakujem :dizzy_face:
8. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 - ďakujeeeeeeeem, no na tom videu to vyzerá veru jednoducho, ale hold, neviem, či za týždeň naberiem odvahu :sweat_smile: . Musím sa na to vyspať :slight_smile: .
8. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela - ďakovala, no uvidím, čo vyberiem :wink:
8. jún 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ale zvladnes to, neboj. Ja som potahovala 6 tort a ta kabelka z artmamy mi pripada ako postup na moje AUDI Q5. Drzim palce a tesim sa na obrazok lienkovskej kabelku
8. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 mojka ,aj ja mám prosbu na teba,našla by si nejaku inšpiráciu pre ženu na 40......ssííím :slight_smile:
8. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som natrenovala dnes zo zbytkovej hmoty.a vobec neviem, co si mam o tom mysliet :fearful:
8. jún 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
ahojte krasne torty ste porobili a tu je moja dnesna.
8. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@daniz Neviem , ci to slnecnicove este potrebujes , boli sme na vyletoch...... takze som nebola na internete......

Tu je par inspiracii z internetu....kuk :wink: :slight_smile:
8. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@larah a nieco blizsie .....to je moc vseobecne... nieco extravagantne zlozitejsie alebo nieco jemne jednoduchsie.... :wink: :slight_smile:
8. jún 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna našla som recept na čokoplastelínu, to je asi obdoba čokohmoty ale podomácky
200 g čokolády na varenie
4 PL kukuričného sirupu
Čokoládu rozpustíme nad parou,pridáme kukuričný sirup (alebo pšeničný). Necháme vychladnúť kým hmota nestuhne zhruba do konzistencie plastelíny a potom rýchlo vaľkáme,poťahujeme a modelujeme,pretože celkom rýchlo tuhne. Ak zatuhne,dame nachvílu nahriať v mikrovlnke.
Dá sa použiť aj biela čokoláda.
8. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ked sa dá,tak trošku z toho a trošku z toho :wink: a moc zložité neviem ako zvládnem,ale aspon nejaký tip
8. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna díky, je to vystříhaný na tý folii ještě bez čoko :slight_smile: ................. proto taky jsou trošičku obloučky jakoby okousaný, jak se to zvedne, ale já se toho řezání horkým nožem trochu bojím, takže i to okousání beru :grinning:
8. jún 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mishulle né , hmota na víko je normal hruba tak ako na boky, teda skor by som povedala ze tensia :grinning:

Baby uuuzasne toticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetky pacitkujem, teda vsetky pekne, takze vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja uz mam davno hotovo len zienka presunula termin a ked som pocula ze : " zajtra rano to zaveziem do restavracie.." :fearful: :fearful: :fearful: studeny pot ma oblial - oslavu maju az o 14hodke :confounded: tak som jej povedala ze to jej ju tam radsej hodim sama 10min pred oslavou :wink:
@aduskatt ja by som tie kraje lupienkov nemazala gelovkami , ked uz chces nan farbu tak by som o ten kraj len obtrela prachovu farbu suchym stetcom , urobi to ten isty zámer aky asi chces a vypada to ovela jemnejsie , vytienovanejsie. Mne sa kvety poťiahnute perletou nepáčia, som tak aj ja zo dva x robila a ked som na to kuk, vypadaju potom ako total umeliny od čínankov :frowning2: co je strasne skoda :frowning2: biele malinko pretriet to je v pohode ale cele ich urobit take metalicke ee, teda aby si sa nenahnevala , to je len moj dojem :sweat_smile: inak som uplne normálna :sweat_smile: a inak ich máš krásne sladké :sweat_smile: :dizzy_face:
8. jún 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
až bože ta reklama tu na pravo ma uz dobre dlho otravuje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: topaaankyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mali by tam davat radsej kosacky abo co :angry:
8. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela v poho.co sa tyka tej perlete, ja som len bola zvedava ako biela perlet bude vyzerat na farebnej hmote:slight_smile:)) prachove farby nemam a ostalo mi trochu z tej akozelalie:slight_smile: tak som to tam len tak nacapkala..inak zakaznikovi na tortu by som taku obieloperletovanu nedala:slight_smile:teda vynimka biela na bielej:slight_smile: a vobec sa nehnevam, ja viem, ze potrebujem veeeela trenovat a radit, aj ked myslim, ze tie moje torty uz vyzeraju celkom k svetu:slight_smile:.a prave preto to sem davam, aby mi skusenejsie poradili:slight_smile:!
8. jún 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela děkuju, snad to nějak zvládnu, už teď mám nervy
8. jún 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a pravdupovediac, skor ma hneva ta akozelalia, ako ta ruza..ruze uz viem robit celkom pekne, toto som len skusala od roztopase, ze co sa stane a ako to bude vyzerat:slight_smile:
8. jún 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok