• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@larah inspiracie z internetu..... :wink: :slight_smile:
8. jún 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 inspiro z netu, na druhou a třetí ubrat třeba motýlky a přidat berušky, ale je to pořád asi spíš dětské. A ještě mě napadlo, co třeba udělat kabelku jako že po ní lezou berušky, nebo střevíček ( i když pro puberťačku spíš tak crocsku) jak po ní ta beruška leze. Já minule dělala pro patnáctiletou, tak jsem tam pro jistotu dala jen růžové a zelené proužky (podle oblíbené mikiny) a jednu gerberu
8. jún 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela ako robite prosim korpusy, /prosim aspon 1 recept/, mate krasne vysoke torty, mne sa este taka nezadarila, ale chystam sa na oslavu urobit vo forme štvorec 25 x 25, len by som chcela aby to bola taka vysoka torta, dakujem.
8. jún 2012 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence...dnes sa mi robilo velmi tazko, mala stale plackala a mna hlava neskutocne bolela. Myslela som, ze sebou flaknem :frowning2: . tesim sa, ze buduci tyzden nemam pecenie
8. jún 2012 o 19:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@bambula1307 to tě obdivuju, já bych se na to asi s tak malým miminkem vykašlala úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dorty jsou hezké. :wink:
8. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po case som sa zas dostala k torticke, zajtra ju mam odovzdat ale neviem ci sa totalne nestrapnim :sweat_smile: Hlavu som musela vymenit lebo s prvou vyzeral ako retardovany...no veru klobuk dole pred tymi co vedia robit postavicky, poriadna piplacka to je...torta je dobosova, vaha 3kg
8. jún 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@mamina1978 prosíííím, nemáš nějakou uloženou ve tvaru motýla? Mám teď jeden dortík takový dělat, tak ať mám co zkouknout :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
8. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 náhodou jako retardovaný nevypadá, ale prsa má větší, než já :grinning: :grinning:
@bambula1307 krása :slight_smile:
@pristela to jim tam raději dovez sama, ať to nedopadne jako minule....
8. jún 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci Inspiracia z internetu........
Mas na mysli taketo , ci tie z barbie. ?????...... :confused:

8. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jakelina no som z toho vsetkeho na nervy. Sice mi babka obcas povaruje, ale ked nahodou nemoze..som total na infarkt..neviem co skor. Ale uz fakt musim ubrat..s pecenim, bo uz to trva dlho v kuse.
Co mam robit, ked stale susedia a kamosky prosia :unamused:

No zienky sikovnice ste velke, krasne torticky ste popridavali :grinning:
8. jún 2012 o 19:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ta prvy motylik sa mi veelmi paci:slight_smile:
8. jún 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubicakovac ano tu čokohmotu s kukuřičným sirupem znám, už jsem ji dělala, ale z toho vyjde normálně potahovací hmota, to se pak rozválí jako fondán nebo se udělají ozdoby jako z hmoty a nevím, jak by se z toho udělala poleva, s tím určitě ten chlapík nepracoval, ten měl rozehřátou čokoládu, ale možná v ní měl něco přidaného
8. jún 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 může být obojí, jim je to jedno, hlavně aby to bylo ve tvaru motýla :wink:
8. jún 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna to je tak namakany :grinning: viem, nemali byt take okruhle jak zenske, aj som to chcela zahladit smerom hore ale uz to neslo...jeziiis to bude zajtra pruser :sweat_smile:
8. jún 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 - ďakujem :dizzy_face: , presne tú druhú mám v užšom výbere, veľmi sa mi páči, no budem ešte konzultovať s jej mamou, tak hádam niečo vyberieme :wink: .
8. jún 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ne nebude to průser :grinning: dort je pěkný, já bych takovou postavičku nezvládla ani omylem, ale ty prsa mě pobavily :grinning:
8. jún 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky :slight_smile:
Tak tady je můj 3 dortík do krouku yamahy :wink: Tak snad to není nejhorší :slight_smile: To bílý zvířátko má být "lachtan" :grinning: potom je tam triangl a bubínek, já jen kdyby to jako nešlo poznat :grinning: :grinning: :wink: Holkám se moooc líbil a byly nadšený, a prý i chutnal tak to je hlavní :wink: Děkuji za obrázky miminka a obrázky hudebních dortů :wink: :wink:
Fotky jsou trochu tmavý :confounded:
8. jún 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
8. jún 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova jeeeminenka aká vykačka :confused: :confused: :confused: ved ja mlade dievca, tesne pred pubertou , mne sa musí tykať !!! :sweat_smile:
ja robim stale tento http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223 bud cisto kakaovy alebo svetly alebo mramor, ked mam nizky korpus tak upeciem k nemu este jeden :wink:
8. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna asi mu dam cez ramena uterak :wink: :grinning: za chvilu som spät :sunglasses:
@aduskatt co myslis , preco je na prvom mieste ?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@makinka2 krasna babika :sunglasses:
@maya30 nahodou je to vtipne a mne sa paci sportovec :sunglasses: ..ja by som lepsieho neurobila :wink:
@mates22 krasne inspiracie :wink:
8. jún 2012 o 20:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Teda ty jsou nádhernýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 trikrat hadam:slight_smile:)
8. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem, v pohode budem teda tykat :slight_smile:
8. jún 2012 o 20:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ještě mu namaluj bradavky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a bude perfiš :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova tu si všechny tykáme :wink:
8. jún 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prave som to chcela napisat:slight_smile: neviem preco, ale mna ani len nenapadlo niekomu na ta koniku vykat:slight_smile:
8. jún 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok