Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
9. jún 2012

@aduskatt udělané v malování 😉

aduskatt
9. jún 2012

@jakelina ja som si to vypocitala zo vzorca🙂.......sikulka si

jakelina
9. jún 2012

@aduskatt já jsem to zaokrouhlila, taky jsem počítala a malovala. 😀 😀 😀

aduskatt
9. jún 2012

@jakelina ja mam ten vzorec v hlave, tak som to napraskala do kalkulacky a o pol minuty vysledok🙂)a s tymi mojimi presnejsimi cislami by sa to tazko pieklo🙂)ale po zaokruhleni mam to co ty🙂...malovat neviem.este ze mi zatial nevyfucala cela matika z hlavy🙂

pristela
9. jún 2012

moje nervy baby, neblaznite, matika!!!! vsak na toto mi ani ten šampus co tu mam nevystaci!!!! a opustam diskusiu ☹ prosto rožtek ku kraju do stredu a hotoffka 😀 😀 😀 😀

anibas
9. jún 2012

@pristela burizonky !!!! 😀 😀

aduskatt
9. jún 2012

@pristela sak to jo, len nas zaujimalo, preco v tom linku tvrdia, ze to musi byt tak🙂.a nA NIC SME NEPRISLI🙂)

pristela
9. jún 2012

@aduskatt sa musite moc nudit 🙄 🙄 😀 😀

aduskatt
9. jún 2012

@pristela ja som s tym nedosla🙂) mna len zacalo silno zaujimat, preco to na tej stranke tvrdia........🙂ale nenudim sa, citam konika🙂 a cakam, kym sa vrati poloviciak z prace a hadam si aj cerveneho vina dame🙂

pristela
9. jún 2012

@aduskatt nuz keby si bola bližšoo 😝 ja uz dnes nieco musela otvorit bo vlasy mi dupkom stáli !! aj tak skoda , ze ste vsetky tak dalako 😠
ozaj češky , ak ste niektora od Moravy mozme dat stretko o dva tyzdne tam cválam a moooc sa teším 😀

aduskatt
9. jún 2012

@pristela ja si otvaram malokedy, a teraz mal manzo este aj dlho lieky, tak sme nepili, naposledy hadam kedysi v marci...ale uz nema a zajtra nejde do prace, tak si dnes dame🙂...musim ho na veceru dobre nachovat, aby si dal🙂

aduskatt
9. jún 2012

@pristela no, ved sme tu prozoliezane kade tade🙂

aduskatt
9. jún 2012

@pristela budem na teba mysliet pri tom vine🙂

jakelina
9. jún 2012

@pristela a kam jedeš???????????Myslím místo, alespoň přibližně.

pristela
9. jún 2012

@aduskatt joj , ja nepijem vobec, iba ked som s holkami niekde kde sa tancuje a to je teda raz za pol roka ☹ ☹ ale dnes to bola od mojho uz posledna kvapka , u nas nepije nik ani mne to nechuti ☹
@jakelina Slavkov u Brna idem tam za super holkou , dlllho som ju nevidela, bola raz na mojom kurze , no "laska" na prvy pohlad 😀 😀 😀 😀 ževraj ma navlece do kroja a dnes utrusila nenapadne ze nech dojdem skor lebo treba nacvicit nastup a pochod 😕 😕 😕 😕 tak som až brblava ostala 😕 😕 😕

aduskatt
9. jún 2012

@pristela u nas sa pije asi tak, ze flasu cerveneho vina pijeme dvaja tri dni🙂) a otvorime si mozno tak trikrat do roka🙂

aduskatt
9. jún 2012

@pristela moj je viac v robote ako doma, tak zatial poslednu kvapku este nedal🙂

pristela
9. jún 2012

@aduskatt no my mame obaja pracu doma 😝

mates22
9. jún 2012

@dadka212 ty jsou krásný 🙂, housenku si s dovolením uložím, hrozně se mi líbí a hlavně může bejt každej dort jinej.................

mima1311
9. jún 2012

Caute , za ako sa hodi ked niekto drzi hubu ? tot moj pripad , ale uz som si zobrala ponaucenie ...objavila som u nas novy obchodik , kde maju aj cukros potreby a pomocky ...boli tam kostice , kupila si ich tam kolegynka za 1,90 😲 eura cely balicek , kym som dobehla ja , uz nebolo 😠 , tak tam do tetusky hudiem , ci este na ne pojdu a kedy asi ze to je super cena atd , atd ...v dohodnuty termin dojdem , kostice mali 🙂 a pozrem na cenu a 😲 😲 😲 3,90 😠 😠 😠 no darmo , zarabat treba na blbosti ineho 😝 😀 😀 😀 ....kupila som aj tak , mali tam toho spustu - vselicoho , len ci do materskej tam este nieco ostane ...

danciacik
9. jún 2012

@anibas tie dezertíky sú perfektné čo si tam dávala? Urobila by som deckám nech majú radosť.

aduskatt
9. jún 2012

@pristela no, to by u nas neslo, moj nemoze tu pracu robit doma..........a ja by som aj, len neviem, co🙂

jakelina
9. jún 2012

@pristela tak to mám trochu z ruky a jsme pozvaní na narozeniny synovcovi. Navíc ty máš svůj program, tak si to tam užiješ. 😀 😀 Až pojedeš někam na jih Polska nebo na sever Moravy, tak to budu mít za rohem a ráda bych tě viděla.

pristela
9. jún 2012

@aduskatt ved torticky peč, postav si zvlast vyrobnicku pec obycajske potiahnute torty +capni na ne zive kvety , hodis big sumu a mas vystarano 😀 😀 😀

aduskatt
9. jún 2012

@pristela sak ale volnu zivnost mi nedaju na pecenie☹ a vyrobnicku si tu v byte nepostavim☹.alebo budem davat zive kvety na torty a tvrdit, ze to su kvetinace🙂))

1katuska73
9. jún 2012

@lussy23 dakujem, TY na nikoho nezabudnes si veeeeelmi zlataaaa.

lokalistin
9. jún 2012

@larah ja som robila to velke srdce,ze som dala stvorec a kruh a este sa mi to srdce viacej paci ako z formy

dadka212
9. jún 2012

@mates22 dakujem 🙂 ja už tie húsenice robím ako na bežiacom páse 😀 kludne ulož 😵

jakelina
9. jún 2012

@dadka212 taky se mi moc líbí, v jak velkých miskách to pečeš??? A víc najednou nebo po jedné???

lokalistin
9. jún 2012

@pristela uplne nadherna ja sa chystam na krabicu v utorok trochu sa jej bojim 😕