• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alenv mne chutí PDT špecka a dobre drží ale vieš ako to je 100 Ľudí 100 chutí :wink:
9. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja by som použila smartflex :slight_smile: mne chutil a dobre sa mi s ním robilo, inak ja používam MMF, ale to si nechcela asi počuť :grinning:
9. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah :frowning2: smutne , ale zrejme pravdive :frowning2:
9. jún 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pch , sa nerobíím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja chladnicku vobec nemám :grinning: :grinning: :grinning: ja úbohý zemepán :stuck_out_tongue_closed_eyes: táto je mojho a tiez má nejakych 10rokov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv ja som tie diamanty videla na zivo a to sa teda vobec neda porovnat... bola som veeelmi sklamana :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda penazi si myslim :slight_smile: a blahozelam k svadbicke,nech vam vsetko dobre dopadne :wink:
9. jún 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj a ako torta? prežila bez újmy ? moja áno :grinning: :dizzy_face:
9. jún 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h @pristela holky čože? :confused: :confused: :confused: a ja mám nadstavenú na 2 a to som si myslela, že ako čím nižšie číslo, tým nižšia teplota :confused: :confused: :confused: :grinning: to akože mám zle :confused: a nemám displej :grinning:
9. jún 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 no ja keď mám na 3 tak je klasika nenamrazuje a pod. ale ke´d som dala na 6 7 hneď na stene námraza a keď som vybrala tortu tak do 5 min bola ako popršaná :confounded:
9. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 no zálezi aky typ chladnicky mas , sme sa tu ted dozvedeli :grinning: :grinning: ale ked nerosi tak ani nepátraj, tak je dobre :grinning:

@janula.h jj, pisala som , doviezla som ju v pohode ako dopadla potom este neviem mali tam desne dusno a vraj mala stat cely vecer pri velkom vykladnom okne :confounded:
9. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela určite dobre bola krásna joj dala by som siiiiii idem lebo ma chytá mlsna rýchlo umyjem zuby aby som zase niečo nedlabala :grinning:
9. jún 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 právě taky přemýšlím o smartflexu mandlovém.. vím, že je to asi těžké, ale přirovnáš mi nějak chut?
9. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ta poschodova je ze vaaaawwwwuuuuu :dizzy_face:
9. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky,

krásné výtvory všechny máte. :slight_smile: Kdyby jsem i já takto uměla, byla bych štastná.

Já se dneska pokoušela o králíčka na sobotní dort, ale lépe jak takto to nesvedu :frowning2: Nepřejte si vidět jak dopadl první pokus :sweat_smile: :sweat_smile: toto je pokus č.3 a kašlu na něj, lépe to nesvedu.
9. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@alenv ja som mala višnový, takže madlovy neviem ako chutí, ale nebolo to cukrové bolo to fajné :wink:
9. jún 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv Velvet mandľový je veľmi dobrá voľba !!!! :wink: :wink: :wink:
9. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ja pouzivam smartflex vanilkovy.uzasna vona:slight_smile: mala som aj ceresnovy, ale ten sa mi az tak nepacil.......
9. jún 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas díky rozhodnuto.. udělám to z velvetu díky.. ono i podle ceny vypadá, že asi bude nejlepší
9. jún 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela akoze....sto lajkov keby som dala ta nestaci....neskutocna vymakana nadhera!!!!!!fuuuuuuuuuuu brutal!!!klobuk dole! to na spodnej krabici je stencil?
9. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 AHOJ, DNES SOM TU ZABLUDILA A PAčI SA MI TVOJ NáPAD S MISKAMI. Dáš aj prosím ťa link alebo recept na húseničku? Díky
9. jún 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ten dort co jsi udělala je opravdu už dílo.. musela jsi použít hodně trpělivosti.. je překrásný.. moc tvojí práci obdivuju
9. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxx.klarka Klarko krasny kralicek sa ti podaril :grinning:
9. jún 2012 o 23:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tie tvoje vytvory su priam fascinujuce ...nie si ty daka carodejnica ? :grinning: mas zlate rucicky ...a vsimla som si ze predavas - darujes chlapa ...no ak najdes daku obet , poslem jej aj mojho :grinning: to je tiez dobry exemplar :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dokonalá ako vždy
@salonka1981 krásne dielka
@vecernicci nádherné tortičky a tá posledná s ovocím - mňam
@artepf nádherné
@lawli bádherná tortička úplne roztomilá Myška
@eliska22 nádherné @monika76 krásna @jakelina nádherní koláčiky @pristela krásny je.. inak dodnes som neprišla na to ,čo má táto postavička predstavovať.. Syr špongiu @ajka82 nádherná Kittinka @hejdita krásny koník @lokalistin nádherná kvetina @lucy222 krásne @lamps nádherná
9. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@levandulka3 krásnučké
@dadka212 nádherné tortičky
@pipka krásnučká tortička @monikad1 nádherné dielka @anibas nádhera @mizulienka krásna je @jakelina krásna tortička @xxx.klarka nádherný je ten zajačik
9. jún 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucka_o áno to dole je stencil bol okolo celej krabice
@alenv
@mima1311 jeej holôky neblaznite to by ste dokazali aj vy !!! su to len krabice s ruzami, ja sa snad ineho kvetu ani nedozijem :frowning2:
a holky faakt dakujem bo u nas moji chlapi :confounded: :confounded: len miknú plecom a je to :rolling_eyes:
9. jún 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela tak to je u nás stejné. projevit se dokáže, jen když kritizuje :rolling_eyes: :angry: :unamused: :unamused: každopádně konečný efekt stojí za to!!! Já bych taky někdy chtěla takový dort.. ale každý chce jen 1 patro :angry: :angry: jeslti se můžu zeptat kolik jsi si vzala za dort?
9. jún 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina mne to tak ide, ale nezostava mi ziadne biele okienko, neviem co ti to robi, tak som nepomohla, skoda :wink:
10. jún 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ze LEN krabice.......to ma pobavilo :slight_smile:
10. jún 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy, nejaky fakt dobry karamelovy krem bez masla.........nemate v nejakom tajnom sufliku?:slight_smile: dikyyyyy
10. jún 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Super napad, dekuji :wink:
10. jún 2012 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok