Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
janula.h
9. jún 2012
@alenv mne chutí PDT špecka a dobre drží ale vieš ako to je 100 Ľudí 100 chutí 😉
eliska22
9. jún 2012
@alenv ja by som použila smartflex 🙂 mne chutil a dobre sa mi s ním robilo, inak ja používam MMF, ale to si nechcela asi počuť 😃
mima1311
9. jún 2012
@larah 😞 smutne , ale zrejme pravdive 😞
pristela
9. jún 2012
@janula.h 😃 😃 😃 😃 pch , sa nerobíím :-p ja chladnicku vobec nemám 😃 😃 😃 ja úbohý zemepán :-p táto je mojho a tiez má nejakych 10rokov 😃 😃 😃 :-p
mrka2
9. jún 2012
@alenv ja som tie diamanty videla na zivo a to sa teda vobec neda porovnat... bola som veeelmi sklamana :-p skoda penazi si myslim 🙂 a blahozelam k svadbicke,nech vam vsetko dobre dopadne 😉
janula.h
9. jún 2012
@pristela :-p ozaj a ako torta? prežila bez újmy ? moja áno 😃 x-)
eliska22
9. jún 2012
@janula.h @pristela holky čože? =-) =-) =-) a ja mám nadstavenú na 2 a to som si myslela, že ako čím nižšie číslo, tým nižšia teplota =-) =-) =-) 😃 to akože mám zle =-) a nemám displej 😃
janula.h
9. jún 2012
@eliska22 no ja keď mám na 3 tak je klasika nenamrazuje a pod. ale ke´d som dala na 6 7 hneď na stene námraza a keď som vybrala tortu tak do 5 min bola ako popršaná :-S
pristela
9. jún 2012
@eliska22 no zálezi aky typ chladnicky mas , sme sa tu ted dozvedeli 😃 😃 ale ked nerosi tak ani nepátraj, tak je dobre 😃

@janula.h jj, pisala som , doviezla som ju v pohode ako dopadla potom este neviem mali tam desne dusno a vraj mala stat cely vecer pri velkom vykladnom okne :-S
janula.h
9. jún 2012
@pristela určite dobre bola krásna joj dala by som siiiiii idem lebo ma chytá mlsna rýchlo umyjem zuby aby som zase niečo nedlabala 😃
alenv
9. jún 2012
@eliska22 právě taky přemýšlím o smartflexu mandlovém.. vím, že je to asi těžké, ale přirovnáš mi nějak chut?
ikula2
9. jún 2012
@pristela Ta poschodova je ze vaaaawwwwuuuuu x-)
xxx.klarka
9. jún 2012
ahojky,

krásné výtvory všechny máte. 🙂 Kdyby jsem i já takto uměla, byla bych štastná.

Já se dneska pokoušela o králíčka na sobotní dort, ale lépe jak takto to nesvedu 😞 Nepřejte si vidět jak dopadl první pokus :-N :-N toto je pokus č.3 a kašlu na něj, lépe to nesvedu.
eliska22
9. jún 2012
@alenv ja som mala višnový, takže madlovy neviem ako chutí, ale nebolo to cukrové bolo to fajné 😉
anibas
9. jún 2012
@alenv Velvet mandľový je veľmi dobrá voľba !!!! 😉 😉 😉
aduskatt
9. jún 2012
@alenv ja pouzivam smartflex vanilkovy.uzasna vona🙂 mala som aj ceresnovy, ale ten sa mi az tak nepacil.......
alenv
9. jún 2012
@anibas díky rozhodnuto.. udělám to z velvetu díky.. ono i podle ceny vypadá, že asi bude nejlepší
lucka_o
9. jún 2012
@pristela akoze....sto lajkov keby som dala ta nestaci....neskutocna vymakana nadhera!!!!!!fuuuuuuuuuuu brutal!!!klobuk dole! to na spodnej krabici je stencil?
ucitelka70
9. jún 2012
@dadka212 AHOJ, DNES SOM TU ZABLUDILA A PAčI SA MI TVOJ NáPAD S MISKAMI. Dáš aj prosím ťa link alebo recept na húseničku? Díky
alenv
9. jún 2012
@pristela ten dort co jsi udělala je opravdu už dílo.. musela jsi použít hodně trpělivosti.. je překrásný.. moc tvojí práci obdivuju
bambula1307
9. jún 2012
@xxx.klarka Klarko krasny kralicek sa ti podaril 😃
mima1311
9. jún 2012
@pristela tie tvoje vytvory su priam fascinujuce ...nie si ty daka carodejnica ? 😃 mas zlate rucicky ...a vsimla som si ze predavas - darujes chlapa ...no ak najdes daku obet , poslem jej aj mojho 😃 to je tiez dobry exemplar ]-( :-p 😃
lussy23
9. jún 2012
@pristela dokonalá ako vždy
@salonka1981 krásne dielka
@vecernicci nádherné tortičky a tá posledná s ovocím - mňam
@artepf nádherné
@lawli bádherná tortička úplne roztomilá Myška
@eliska22 nádherné @monika76 krásna @jakelina nádherní koláčiky @pristela krásny je.. inak dodnes som neprišla na to ,čo má táto postavička predstavovať.. Syr špongiu @ajka82 nádherná Kittinka @hejdita krásny koník @lokalistin nádherná kvetina @lucy222 krásne @lamps nádherná
lussy23
9. jún 2012
@levandulka3 krásnučké
@dadka212 nádherné tortičky
@pipka krásnučká tortička @monikad1 nádherné dielka @anibas nádhera @mizulienka krásna je @jakelina krásna tortička @xxx.klarka nádherný je ten zajačik
pristela
9. jún 2012
@lucka_o áno to dole je stencil bol okolo celej krabice
@alenv
@mima1311 jeej holôky neblaznite to by ste dokazali aj vy !!! su to len krabice s ruzami, ja sa snad ineho kvetu ani nedozijem 😞
a holky faakt dakujem bo u nas moji chlapi :-S :-S len miknú plecom a je to 8-(
alenv
9. jún 2012
@pristela tak to je u nás stejné. projevit se dokáže, jen když kritizuje 8-( ]-( :-| :-| každopádně konečný efekt stojí za to!!! Já bych taky někdy chtěla takový dort.. ale každý chce jen 1 patro ]-( ]-( jeslti se můžu zeptat kolik jsi si vzala za dort?
veronka
9. jún 2012
@florentina mne to tak ide, ale nezostava mi ziadne biele okienko, neviem co ti to robi, tak som nepomohla, skoda 😉
aduskatt
9. jún 2012
@pristela ze LEN krabice.......to ma pobavilo 🙂
aduskatt
9. jún 2012
babyyyyy, nejaky fakt dobry karamelovy krem bez masla.........nemate v nejakom tajnom sufliku?🙂 dikyyyyy
macicka84
9. jún 2012
@eliska22 Super napad, dekuji 😉