• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
růže ve čtvrtek a dnes, je tam zlepšení??
10. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@daducha
@pristela tiež som rozmýšlala že skúsim tú gumpastu ale majú ju tuším len v pečeniehrou.sk inde som ju už skladom nevidela a to majú len velké 2,5kg balenie :frowning2: to by som neminula ani za 2 roky :sweat_smile:
10. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chystám sa dcérke upiecť narodeninovú tortu, všetko zvládam, len si netrúfam na figúrky a tak by som sa chcela spýtať, nepoznáte niekoho kto vie vyrobiť jedlé figúrky a kvietky podľa želania, najlepšie z okolia TT, ďakujem
10. jún 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 myslís toto : http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/gum-pasta-hotova/ asi nie, ci ano ? pani ina cena , to by boli vytensene do priesvitna :grinning:
10. jún 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nene toto myslím, to je to čo používa @daducha http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/satin-ice-gum-pasta-25kg/ cena ešte krajšia :grinning:
10. jún 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loulou ja som zo senice,neviem kde presne byvas a co konkretne by si chcela ked tak sa ozvi :wink:
10. jún 2012 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 sáááákra :angry:
10. jún 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 a ine koceny z nemecka, dala som na torten-talk par veci na predaj ak by sa vam nieco zislo dajte vediet spravim vam cenu
http://www.torten-talk.de/t48165f36-Ein-Paar-Sachen-zu-verkaufen.html#msg10513543
10. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja ju mam je super robila som znej tie ruze na svadobnu http://tortyodmamy.sk/user/16294/images a aj tu alstroemeriu som s nou robila
10. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a je to dobré ta Gum pasta, nebo je to na chuť hnus???
10. jún 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to ti tak stvrdne,ze sa to jest neda, preto je to vhodne na kvety
10. jún 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 z koľkých vajec robíš cesto: a to len ten nerezový hrniec vymastíš, vysypeš múkou a naleješ cesto - vyzerajú také pekné veľké tie tvoje húseničky.....
10. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 teda myslim tie bordove ruze tie ruzove ruze su kupovane lebo som sa bala, ze moje budu otrasne a neviem drotikovat tak som tie ruzove kupila :wink:
10. jún 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásne toho spidermana tú pavučinu na nom si robila s fixkou? lebo ja keĎ som ho robila, tak mi nešlo tou fixkou dobre kresliť na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 našla som si rcp na mramorové http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7866, nikdy som ešte také nerobila, nepoznala som to, tak ver, že už zajtra vyskúšam.....
10. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ja keĎ som robila ľaliu, tak drôtik som mala až do tak trištvrtiny toho lístku a nesušila som to nejako dlho, a som to nechala ešte potom sušiť už zviazané :wink: a krásne to držalo a nelámalo sa :wink:
10. jún 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky vas docitat ked tu clovek nie je 2 dni je nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tu su moje vytvory. prve srdiecko medovnickove na podstavci- z neho sa vytesujem. ta futbalovo-hokejova je na zelanie pre 50-tnika co hral hokej ja futbal a zostali mu akoze len francuzke barle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dm1 prekrásne všetky :dizzy_face: ale to srdiečko je úžasnééé
10. jún 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ucitelka70 ano misku vymastím, vysypem múkou dám cesto a pečiem, po upečení to po krajoch nožom uvolním a snažím sa aby to vypadlo vcelku :grinning:
10. jún 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem za upozornenie mne to vôbec nedošlo nabuduce budem vediet :wink:
10. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky šikulky
Potrebujem sa opýtať,či neviete o niakej mamičke,ktorá dokáže verne zobraziť postavičky z madagaskaru.Môj malý bude mať teraz 2.narodediny a chcela by som pre neho tortu s týmto motívom,ale čapaté napodobeniny ma neberú.Neviete o niekom kto by odomňa prevzal zákazku? Najlepšie v okolí BA
10. jún 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puhinka no budeš to mať ťažké letné mesiace sú silné na torty a kopa cukrárok moc nepečie...ale skús aj tu pozrieť a spýtať sa http://www.tortyodmamy.sk/tortarky?kraj=Bratislavsk%C3%BD+kraj
10. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dorty krásné, ale to srdíčko to je fakt nádherné, ani nechápu, jak ti to tam drží. :astonished: :astonished: ????,
10. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle máš je určitě hezčí, jestli můžu trochu poradit, tak ten střední kužílek obal těma lístečkama, aby nebyl vidět. Vypadá to pak líp. Kdybys viděla moje první, tak se pobavíš :grinning: :grinning: :grinning: . Teď už alespoň něco trochu podobného růži občas vytvořím :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss super a cim si ju plnila a potahovala? lebo vyzera, ze sa ti nerozteka
10. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 vdaka:slight_smile:)
@pristela diky:slight_smile:)
ja som robila teda podobne:slight_smile:
Pristelka, kradnem si aj Tvoj:slight_smile:
10. jún 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :wink:
maslovy krem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....vlhko se na nem stejne podepsalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

p.s. ale delaly ho deti..proto je i potrhany..ale nevadi..schovaly to zviratkama:wink:
10. jún 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky byla jsem celkem v šoku, náš Maty měl ukončení fotbalové sezony a koupili jim dort dělaný u jedné paní. Vážil čtyři kila, potažený mléčným marcipánem, tři vrstvy těsta a dvě krém bez ovoce, branky chtěla vrátit a vzala si za to 500,- korun. Já to nechápu, to dělá úplně zadarmo. Fotka s naším Matym na ukázku, trochu zmokl, protože bylo škaredé počasí, tak byl takový mokrý. Měli to venku.
10. jún 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
babule, poprosím o vás o dobrý rcp na punčovú tortu, na bud. t. mi treba upiecť punčový, tak hodte link na nejaký odskúšaný rcp., díky
10. jún 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok