• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahoj omlouvám se že vám sem lezu ale nemate některá z vás recept na marcipán?? Chtěla bych naky osvedceny :slight_smile: moc vám předem děkuju
26. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoojte decka.Dnes euforujem.Dosli mi nove pomocky vydrazene tak som zvedava ci niekedy pouzijem.A este som si dnes zasla k nam do dom.potrieb a mali tam plno foriem na korpus za 10 ecka.POjdem si kupit spojene srdcia a dievcatko.Hrozne sa tesim lebo mali 6hran.
26. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ja mam na podobne papucky sablonku tu je:
26. máj 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, super su, mozes mi to prosim ta poslat do ip alebo na mail? dakuem!!!!
26. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni jasne! len cez IP sa nedaju fotky posielat tak daj mail do IP a poslem
26. máj 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, posli to i mne, prosim...:slight_smile:

zdenalicka@seznam.cz

Dekuji...:slight_smile:
26. máj 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka poslane :wink:
26. máj 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja nejako nestiham, bola som v skole a hned po prichode som piekla tortu, teraz som dokoncila, uz si pre nu aj boli, dufam ze budu spokojni :wink:
26. máj 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dm prosiiim aj mne moj je hejdita@seznam.cz dakujem :slight_smile:

a mam dopecenu tortu k promociam ale odfotim ju az bude na podnose co sa ponesie pretoze tam este musim dorobyt spodnu listu takovu tu vytlacanu do musle a nechcem riskovat ze to nejako zmrvim a zajtra idem na dalsiu tortu som zvedava ako sa mi podari :slight_smile:

dobru noc :wink:
27. máj 2010 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji, Dm... :dizzy_face:
27. máj 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja dnes pecu neco podobneho.. :slight_smile:
Ma mit kolem 5kg, tak se asi zapotim...:slight_smile: Budu delat mantinely z masla, pac chteji slehackove kremy, tak musim nekde najit cukrarsky pytlik...:grinning:
Takze - peceni zdar, zdar, zdar!!! Rozchod! :grinning:
27. máj 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Heresta ja nerobím s marcipánu ale s cukríkami haribo :wink: A recept je na prvej strane :wink: Ale možno ti niektorá baba poradí. :wink: Joj som vyberala chlieb s pekárnika a som si popálila ruku.Bože to štípe. :frowning2: :frowning2: A predomnou tolko roboty :frowning2: :frowning2:
27. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky a tie haribo rubino, tie ruzove, ked sa umyju, tak zostanu biele? :confused:
27. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano... :wink:
27. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prva svadobna :wink:
27. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejdita, dakujeeeem, super mi to pomoze :slight_smile:
henikav, nadherna! :wink: ja zajtra idem piect na to prijimanie a o tyzden na svadbu... uz sa mi aj sniva s tym :sweat_smile: :grinning:
27. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem petusko. No u mna to bola nocna mora, pretoze mi kolegyna poslala len sms a nevedela som aku si predstavuje, len ze pre 30 osob, tak som si urobila podla seba. A ty mas nieco vyhliadnute, podla coho budes robit???
Ja som bola inac par dni prec, tak som Vas ani velmi nestihala citat
27. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bude to pre kamaratku, ide na svadbu, tak sme uz nieco vybrali, ma to byt do fialova, okruhla a jednoducho ozdobena, tak to dufam zvladnem. :sweat_smile:
27. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to budem drzat palce. Ja som tiez narobila povodne kopu kvietkov, listockov..... a nakoniec sa mi to zdalo uz dost plne s 3ma kvietkami a tou krabickou na obrucky, nepacia sa mi velmi preplacane torty.
27. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej baby krasne torticky :slight_smile: a super nakres na tenisky, uz som si ho stiahla :wink: dakujem
27. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni máš novú fotku? :confused: Ani som ťa nespoznala :grinning: :grinning: No krásna je.Tú škatulku si vyrobila?No ja mám obe potiahnuté.Ešte ozdobiť :wink: Ale to už bude snád malina :grinning: :grinning: Ja sa toho poťahovania bojím stále :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vinka, mam aj novy nick, lebo ten druhy bol na ceskej stranke zalozeny a tak som nemala fotoblog. Skatulku som robila z MMF, bolo to jednoduhsie ako som si myslela, bola hotova za 5 minut :wink:
27. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je tak smutno, ja nemam ziadne pecenie na tento vikend..Normalne mi to chyba :confused: Tusim som zavisla :sweat_smile:

Inak kraasne torty, heni ta svadobna je super :wink:
27. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim mile cukrarky :wink:
potrebovala by som poradit,vlastne sa opytat,ci nemate niektora skusenost s polevou z jojo cukrikov-gumenych macikov?
27. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Martinex, ja uz budem asi piect len v lete, lebo teraz nebudem stihat, za chvilku mam skusky, ale potom sa chystam na torticku v tvare nasho noveho domu
27. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, mame :wink: :grinning:
ja robievam...nie som teda cukrarka, ale par torticiek uz mam za sebou a robim len z cukrikov...aj potahovku aj ozdoby ..
henika, krasna torticka ...jednoducha, krasna :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a ako robis tu polevu??
27. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj polevu? tak polevu teda ee-ee :sweat_smile: ..myslela som potahovku :sweat_smile: :zipper_mouth:
27. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok