• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt vraj je na postavičky výborná, ale neskúšala som
moja práve dokončená tortička, snaha o my little pony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
no ženyyy bomba zadanie :grinning: srdce na ňom 2 topánky a ruže rôznych veľkostí :grinning: že aká sranda
11. jún 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 nechcem postavicky, len take nizke zabradlie.tak ak zvladne potavicky, tak zabradlie by malo byt ok:slight_smile:
11. jún 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny neviete mi poradiť nejakú dobru vanilkovu alebo takú svetlu plnku ktorú by som striedala s kávovočokoládovou???
11. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska25 já dělala tuto
11. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@dajna11 ak maju radi kokos ,tak rafaelo krem sa hodi velmi dobre ku kavovo - cokoladovej :wink:
11. jún 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano moze je tuhsia ale tie postavicky nikdy uplne nevytvrdnu. este z pred dvoch tyzdnov tu mam jedno a ohla bych to v rukach.... co je vyhoda ze nejako moc nesadaju ale drzia ako tak tvar. aj ked top je asi Smartflex flower- robila som z neho tu hokejovu branku a to bolo na druhy den uplne tvde krasne sa mi to dalo prenasat
11. jún 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 nevieš náhodou recept?nemusím hladať ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 rafaelo krem......
Jedno maslo ( 250 g) vymiesat s 1 Milchmädchen (SALKO)- nevarene!!! , pridat husty vychladeny vanilkovy puding( 2 zlate klasy v 500 ml mlieka ) a 5 polievkovych lyzic struhaneho kokosu.
11. jún 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 a sakriš robím taký kokosový bez toho salka,ale s tým salkom to musí byť bomba.....dík.
11. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina @anibas - dala som do misky par medvedikov a trosiicku vody par kvapiek a sup do mikrovlnky tak max. na 20 sekund. vybrala zamiesala farbu ak trebaloeste supla do mikra. davala som to normalne na hmotu nic nerozpustalo a treba rychlo lebo to tuhne takze sup sup lyzickou a je hotovo
11. jún 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dm1 tak to bude v pohode, ja chcem len tenke zabradlie urobit a na tortu to pojde vo stvrtok......predpokladam ze PDT spec netreba podsypavat, SF flower pouzivam najradsej, ale prave sa mi minula
11. jún 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásna tortička, aj tie koníky:slight_smile:
@alenv nádherná. že sa vám chcelo robiť toľko ruží:slight_smile:
11. jún 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, keď dávate lístky alebo lupeinky kvietkov na drôtik, koľko treba ten drôtik zapichnúť do toho lístka, lupienka? Do 1/3 alebo aj viac?
11. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt podsypavat netreba vobec sa nelepi
11. jún 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 uzasne, dikyy....tak to mozem aj pri telke v obyvke sa hrajkat:slight_smile:
11. jún 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja tiez tak robim :grinning:
11. jún 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja, ale nevesta si zaziadala MMF a to sa nedalo, tak to som bola v kuchyni...ale posledne uz budem robit z tej PDT:slight_smile:
11. jún 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja robim aj z mmf v pohode bez cukru ked je dobre urobena skor si len ruky mastim cerou. mam taku podlozku plastovu na krajanie desticku a na tom si valkam tam sa vobec nelepi
11. jún 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 krásne @ajka82 - nádherná tortička @adrianai nádherná @zuzana124 krásna @irriss šikovné deti, krásna tortička @dadka212 krásnučké tortičky @wera.g krásnučké @florentina parádna tortička @katulkaaaaaa krásnučké tortičky @daducha nádherné tortičky @steva nádherné tortičky @jakelina krásna tortička a syn je fešák @dm1 krásnučké tortičky @mishulle nádherné ružičky @eliska22 nádherná @yamahafazer krásne @lucinka krásne @alenv krásnučká je @mariann2 prekrásne tortičky @monikad1 nádherná @stankapk krásnučká @dada2007 krásnučká @ferinka krásnučká tortička @reruna krásnučká tortička @jakelina nádherná ružička @janulkamartinko nádherné výtvory. ja som hneď vedela, kto je tá postavička, krásna je. @bzucinka2 krásne dielka @mishulle nádherná @danielik79 nádherná @aduskatt krásny je @miculienka úplne je nádherná @zuul nádherné @artepf krásnučké
11. jún 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
dúfam, že som na nikoho nezabudla
11. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Je naozaj perfektny, to salko doda tomu to mliecne sladke,lahodne........mnam, uz som ho 2 krat robila a zatial kazdemu chutilo, uz planujem dalsiu torticku s nim..... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina zlatino ja milujem na tortickach stencil, straasne sa mi to páči, ale niesom tak bohatá :grinning: :grinning: :grinning: a preto nemám doma stencil sablony kupene v cukrarens. obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám také stencil šablonky samolepiace , to si nalepím normalne na tortu , nanesiem "farbivo" atd . atd . pak odlepím a hned pokračujem v dalsom vzore, ja nejak nemam trpezlivost cakat pokial prvy vzor zatvrdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ide to uuuplne lahulinko az som sa divila, myslela som , že to je ťažke :confused:
11. jún 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja uz som ich tieez pozerala len ma odrazadza dost vysoke postovne v kazdom kreativnom obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o no na tej foto je isto kralovska glazura, ale ja by som to radsej robila stencilom, zda sa mi ovela lahší, než nanášať sáčkom polevu na bočne strany torty :confused: to dokážu len majstri, rovno , nerozstrasene ako je @dm1 :grinning:
@dm1 Dani ja som platila postovne asi nejak do 2€ , uz nepamatam , mam to doma uz dlho , len som nemala prilezitost vyskusat to, ci to vlastne ide aj z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby dnes mi dosli tie formy co sme pisali na FB , musela som ich schovat bo nemam cas ted piect , aaale nevydrzala som a uz sa pecie , umrem zo seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes makám ako fredka- že aká hrdá som na seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon jeden den za pol roka som pilná ako fffčela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dnešní rychlovka, večer upečený korpus a dnes odevzdaná. Je to pro švagrovou, tak na našem tácku. :grinning: :grinning:
Fotky takové narychlo, tak hnus a navíc fialová barva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta mi nejde vůbec vyfotit.
11. jún 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela a kde ty šablony lepící seženu v Čechách???
11. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka, tá je nádherná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vôbec nevyzerá ako rýchlovka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tie tvoje š ípové ruže sú nádherné
11. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 děkuju za tip
11. jún 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina kraaaaaaaaaasne a ta ruza je uplne 100-bodova
11. jún 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok