• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 děkuju, švagrová mě prosila o dort včera večer, tak jsem nevěděla co honem vymyslet. Navíc se mi to štrašně špatně potahovalo, jak je vysoká a potah se mi natahoval jak žvýkačka. Nestihla bych udělat MMF, tak jsem obarvila PDT. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aj mne takú upečieš keď Ti cinknem že som o 2 hoďky u Teba? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nemas nejaky typ na taky kreativny shop ty predsta toho viac poznas a vyuzivas. chcela by som kde je najvacsi vyber nech objednam naraz
11. jún 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja smejdim dlho uz aj tieto peciatky ze ci byto slo razitkovat na hmotu su krasne nemas s tym skusenosti ci by to slo? http://www.repromakreativ.sk/17163/silikonove-peciatky-ornamenty
11. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jooj , keby si ja pamatam odkial ich mam ja , ale velky vyber tam nemali, no i tak je torzdiel dat 2-3€ a 10€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: tusin to bol e shop - animas :confused: a tie silikonove peciatky su super, no na tortu neviem , ale mozem skusit na kusok hmoty , ja mam taku silikonovu vyrobenú na svoje meno a je tam aj kus takeho husteho ornamentu tak skusim a dam vediet :wink: ale malo by to íst
11. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zlato neviem , som u vas dosť ale az tolko ne :grinning: :grinning: daj si do vyhladavaca stencil sablony e shop alebo len sablony
11. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty nevíš všechno :grinning: :grinning: :grinning:????????????????
11. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: odhalila si ma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. jún 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela diky budem rada ked skusis som aj myslela ze ked tak len na vrch boky predsa len niesu take rovne ale aspon cosi
11. jún 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskat a @jakelina baby vy mate snad telepatiu, ci co :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ............ prave som tam na dvojke zacala davat postupy a neskor , ze vam to sdelim tu na jednotke a vy uz ste ako supy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsetko najdete :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
................ joj ,ale zlateeee ste :wink:
11. jún 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 ja mam pusteneho kona a zrovna pozeram, ze tam nieco pribudlo:slight_smile:).este keby tam nejakym zazrakom pribudol postup na toho psiska, co je v mickeymousovi, by som ruky, nohy bozkavala:slight_smile:.aj ty si zlata moja.a tak vidis, Peeetrzka ma spolocnu krf:slight_smile:
11. jún 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to myslis toho zlteho , toho mam....... :wink: :wink: :slight_smile:
11. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoje, chcem vas poprosit o rady ..tie, co ste robili kosik s hubami:
1. ktory vyplet je lahsi?? ten co sa najprv okolo torty da ten vyplet vodorovny a potom sa vypleta horizontalne?? a poom sa to len naklopi na tortu
alebo ten, co sa najprv da zvisly vyplet a vodorovny sa už len dolepuje striadavo??

a huby..to je moj zabijak, lebo postup som nenasla..keby ste ho niektora mali,bola by som vdacna..ide o to, ci ste vrch dubakov len farbili, alebo ste savali druhy potah?,
a ako sa robi "hlina" pri korenoch??
diky
11. jún 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ty už jsi se jednou ptala, já jem to nedělala tak nevím, neporadím. :unamused:
11. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ten druhy vyplet je lahky nemusis sa ho bat fakt len je to narocne na cas ale to aj ten prvy a pri tom vypletani ti moze rychlo schnut hmota a bude ti to praskat . hento si robis po kuskoch arovno na tortu a ide to fakt lahko
11. jún 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 kamoska robila hriby z hmoty kokosovy kmen co sa tie meloniky robia lebo hmota im nechuti tak nech to zbytocne vela nie je iba hmota
11. jún 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ano ano ano, toho zlteeeeho:slight_smile:)musim dat na tortu mysulky a toho hafika:slight_smile:
11. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak odskušané, a tak ma pri tej vyrobe napadlo, ze s razitkami to je take riziko, ako vidis na foto ten vrch, je tam moc farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo sa ti niekde neotlaci a nevypada to pak potom dobre , no a ked mas uz potiahnutu tortu a urobi sa ti to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebude to pekne , ale urcite to v pohode s tym ide , takze si kludne mozes objednat :wink:
11. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@jakelina - ja viem, že som sa pytala, ale ked som si vsimla, že už je to 5 stran dozadu, tak som to skopcila pre istotu este :wink:
11. jún 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 - aky kokosovy kmen?? myslis kolac?? co sa vola kokosovy kmen??
11. jún 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 já jsem to myslela, že chuďato čekáš a nikdo ti neodpověděl. Já pokud vím, tak se snažím poradit, ale teď fakt nevím.
@pristela jej dakujem si poklad. aj mna napadla ta farba ale zase na druhu stranu ani cez stencils to nemusi byt rovnomerne pri velkom vzore a obcas mi to na boku zajde pod sablonu tak to je asi za jedno. si ma teraz nalomila ze objednam. ma mm zabije teraz mi akurat prisli veci a platila som cez 20 eciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mima595 to je taková ta tyčinka, takový váleček hnědý.
11. jún 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o a je to stencils?
11. jún 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - to sa da kupit v obchode?? Prepac, lebo fakt neviem, co to je:frowning2:((
11. jún 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ano dá, už já jako malá holka jsem to jedla. :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - diky :wink: ...akože mam cas do piatku, prinajhorsom budem modelovat podla seba..je to len pre nas ..rodinna oslava, takže prinajhorsom dam susene hriby do kosika a bude :wink: :wink:
11. jún 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 neviem mne sa to s cerou paci viac , toto sa ti moze aj rozpiť ak tam budes mat malinke zrniecka cukru abo solamilu, ak si budes objednavat rozhodne si musis k nej objednat priesvitny blok !!!! to je taky trebars obdlznik na , kt. nalepis ten silik. ornament-peciatku
11. jún 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 dá se to asi i udělat, mívají to i na poutích a v takových těch stáncích s perníky
11. jún 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok