• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@lucka_o ked budes robit bielkovou mozes si urobit hocaky vzor predkreslit alebo vybodkovat spendlikom podla sablony a obtahovat bielkovou resp.glazurou. Na stencils potrebujes sablonu kupit tak zalezi co sa tebe viac paci
11. jún 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 @jakelina ďakujem, objednám aj ja také :slight_smile:
11. jún 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dikyyyyyyyyyyyy :sunglasses:
11. jún 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps napr. do ľalie dávam drôtik skoro do celej, orchideu takmer tiež, ibištek len do 1/3, lebo tam ovísa ten lupeň
11. jún 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrianai čo objednávaš?
11. jún 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o stencils sa robí aj s cerou. Ale priznám sa, že ja by som to radšej cifrovala tou královskou grazúrou. Bude to vystúpenejšie.
11. jún 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai jáááj tie drôtiky ja trúba :grinning:
11. jún 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tak predsalen sediviem, xixi
11. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela počuj zlato, a tá tvoja stencil samolepka sa nezničí častejším používaním? myslím, či sa dá umyť a opäť použiť, či to nie je jednorázovka
11. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ďakujem veľmi pekne :sweat_smile: musím to pocvičiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...baby....v piatok idem na chatu z výšky a beriem tam tortu......otázka je .......akú mám spraviť? :confused: máte nejaké typy? :dizzy_face: dakujééééééééém
11. jún 2012 o 23:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 noo, v popise je napísane viackrat pouzitelna samolepiaca stencil sablona, tiez som sa bala , ale zatial drzia tie co som pouzivala , normal som umyla ked bolo treba a lepila dalej, na tu prvu fialovu to bol maly štvorcovy vzor odliepala a priliepala som ho na nu asi 15krat a stále v pohode, netusim dokedy ale zatial v pohode :wink:
11. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte koceny, ja teraz vobec nestiham citat, v zime ked nebude zahradka tak tu budem zasa stale :slight_smile:),
potrebovala by som poradit neaky postup na darcekove krabice, dakujem mooc
11. jún 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 chces tie sablony na stencils? su pekne:slight_smile:
@pristela
@vlada111
@anibas DAkujme baby, asi to vyskusam, ja niesom na zdobenie klasicke....hm, vyskusam na nejakej predtym , alebo potiahnem lavór a vyskusam, je to pre kamaratov ,tak nemam az taku tremu :slight_smile:)))))))))))))
dakujem za rady, fakt si to velmi cenim....!!!
11. jún 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moze to ist aj na K2?
11. jún 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto je stencils z cery?
11. jún 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
prosím vás ako sa robia tie darčekové krabice? ty si tuším odborníčka...............viem že to tu už bolo ,ale to nenajdem,uložené to nemám ...
ďakujem moc :wink:
11. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka prosím ťa a ko sa prilepí tá šablona na tortu,?ďakujem...
11. jún 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko teraz kukám,že hladaš to čo ja.......už si našla tú krabicu?ja neviem,ako spraviť,aby ten vrchnák trošku akoby odstával...
@pristela prosímťa,ty ako robiš tie tvoje prenádherné krabice? :slight_smile:
12. jún 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ak si pozries par stranok do zadu pisali sme tu hodne o krabiciach a davala som aj foto postup ako to robim ja, ja viem , ze sa neda stiham citat vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon par stranok dozadu by moc pomohlo :wink:
ono vysvetlovala som to tu uz tusin tri krat tak snad ma chapes , ze uz sa mi to nejak nechce :confused: postup som sem vkladala asi v sobotu , kolka strana to je ale netusim :confused:
12. jún 2012 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucka_o ano to vypada byt s cera hmotou
@lucula73 to este neviem ako sa lepi potom budem otravovat @pristela nech mi to povie :grinning:
@lucka_o ano na stencils to chcem :slight_smile:
12. jún 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nejaku fajn plnku do bieleho korpusu poradite? karamelovu napr? d.
12. jún 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul velmi jednoducha karamelova plnka je uvarit plechovicu salka tak aby bola ponorena stale vo vode na miernom ohni cca. 3-3,5 hodiny. nechat vychladnut sup do ladnicky a druhy den vyslahat s 300g masla. Do takej klasickej torty mensej mi idu 2 salka
12. jún 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 d. taku robim do marlenky a je super.
12. jún 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.prosím nemáte dáky recept na orechovu plnku? Nikdy som nerobila s orechami.ďakujem holky:slight_smile:
12. jún 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja robim len klasika slahanu nad parou vanilkovu a do toho zaslaham orechy. Ale tusim tu niekto raz pisal ze sa zaleju orechy horucim mliekom ale uz neviem kto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ja robim orechovu
250g cukru roztop na karamel pridaj 100g celych orechov a opraz. zmes vylej na papier a nechaj stvrdnut, potom rozdrv valcekom.
do plechovej misky daj 6 vajec a 150g kr cukru a vo varnom kupeli vyslahaj do horuca, potom pridaj pomaly rozdrveny karamel s orieskami a slahaj kym sa neroztopi, nechaj vychladnut a zmiesaj s dvoma vyslahanymi maslami. je velmi mnam robim ho stale.
12. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a ake ovocie by som tam dala?
12. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja by som ku karamelu ovocie nedavala tak maximalne banany ine mi tam nepasuje. Ono inak ved k bledej piskote mozes mat hocaky krem zalezi co vam chuti
12. jún 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok