• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela ved si sama povedala, ze uz krabice..... neeeee.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 moja, aLE TY SI INY PROVOKATER.......som zvedava aku lahodku najdes po tom cajniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 dakujem pekne. to lesne ovocie je super, mam marhulky a visne zo stromu tak este pridam jahodky, taky mix.
12. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ale ak toto robili amíci , plnka tam isto nieje a pch to by sa zvládlo !!! Slováci su lepšíí ! :grinning: :grinning: :grinning: pockaj vymyslím "sutaz" z takymito zadaniami a to este len uvidime :sweat_smile: :sweat_smile: a vyhra bude tanier potahovky aj s lyžicou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata pod potah davam vzdy rovnaku plnku teda 3dcl mlieka, 3 lyzice prask. cukru, 3lyzice hrubej muky, vychladnut miesat z maslom. ked treba tak pridat coko, ak je to k coko torte. a ked ku bielemu korpusu tak len smrnc vanilkov extraktu.
aky robievate vy podklad pod potah?
12. jún 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul maslo vymiesané s trochou prask.cukru, kakaom, korpusom , vsetko vymiesat na uplne hladulinku masu a hotovo :wink:
12. jún 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako spravne vystuzit poschodovu tortu ............................... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://cakefairytales.blogspot.de/2012/01/how-to-stack-wedding-cake.html
12. jún 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 ani nehovor, idem vystuzovat vo stvrtok a uz teraz mam mraz po chrbte z toho.........
12. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weronnka18 citronovy krem, mnam, napises nam prosim recept?
k citronovemu kremu...hmm mne tam nejde ziadne ovocie, nebilo by sa kazde ovocie s takym kremom?
12. jún 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela orezky korpusu? a ked nie su orezky?
12. jún 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul miesto orezkov sa daju pouzit aj detske piskoty:slight_smile:)
12. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt d. tak dnes skusim taky krem. cmuky :wink:
12. jún 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114
@dm1 to so ja dávala recept ty máš recept na višňový krém?

Biela orechová plnka : na 100 g mletých orechov, ide 3/4 dcl horúceho mlieka - zaliať a nechať vychladnúť. Pridáš 100 g pr. cukru a 100 g masla.Všetko spolu miešaš do biela.
12. jún 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt díky Broňa :grinning: :grinning: :grinning: Ale chcela by som úplne že presný postup. Som začiatočník :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina u nás to mají normálně v drogerii, tam co mají aroma a barvičky :wink:
@aduskatt no právě proto jsem zkusila koupit tu tekutou, fakt tu nejlacinější z drogerky a za deset minut je suchá a pak se už nerozmaže :slight_smile:
12. jún 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no tak skusim, ak u nas niekde taku najdem.zatial som objavila len zltu na vajicka:frowning2: otrasny sortiment
12. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 aku velku formu mas?
12. jún 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dneska půjdu pro syna do školky jak masovej vrah, barvila jsem hmotu chrismas red gelovkou a zapomněla jsem si vzít rukavice :grinning:
12. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
holky nemáte návod na nějaké drobné bílé kvítky mezi růžičky na dort? něco jako nevěstin závoj, nebo prostě drobný bílý kvítečka
12. jún 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela S takymto stojanom to hravo zvladnes ......... :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@larah ej veru.....nechala som sa ňou @lamps inšpirovať...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina noooooooo.............tu ma napadá......že by tú drevenú debničku s pilinami a flaškou? :confused: :dizzy_face: júúúúúúúj........dakujéééééééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h dakujem aj tebe.......velkostne uvažujem, že to dám na cca4 kg....to bude stačiť......nejdú všetci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2012 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronnka18 možná bych dala zavařené mandarinky, ty se mi k citronovému krému hodí
12. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle kuk o stranku dozadu som prave davala video postup na drobne biele kvietky medzi ruze.... :wink: :slight_smile:
12. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mishulle ja som s nou farbila tie formulky a mala som ruky cistucke ...... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ked si natries ruky stuzenym tukom 2- 3 minutky nez ides farbit, tak po farbeni zmyjes zostatok farby do poslednej skvrnky. A hmote ta troska tuku nevadi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chcem pochváliť mojou prvou tortičkou, nieje taká pekná ako tie vaše, ale časom to snáď aj mne tak pojde
12. jún 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@mamina1978 no zaujalo ma to "množstvo" krému vo vnútri :confused: veď to sa musí "prášiť z huby" keď to človek je, nie? Ak robievate podobné torty, plníte ich normálne s krémom ako bežne alebo takto poskromne? :sweat_smile:
12. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok