• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
dobre, mozes to nazvat aj potahovkou, ale z gumenych macikov??? Ja som to skusala roztopit, ale to nie je ako marschmalow, s tym sa mi nedalo vobec nic urobit :frowning2:
27. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@henikav pekná torta a pekná fotka :slight_smile: :wink:
27. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem anibas, dufam ze mladomanzelia boli spokojni, pacila sa im a cely cas ju ovoniavali, ze vraj krasne vonia :slight_smile: dala som do MMF aromu - sladku mandlu
a je tu nejaka nova funkcia, ze kto ma spomina, ako to funguje??
27. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No ja som hotová.Moje torty v albume mne to nejde zavesiť neviem prečo :frowning2: No idem ja urobiť si ešte gulky rafaelo.Tak ked chcete tak kukuk :wink:
27. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule to vsetky robite : 170g mm (teda marschmellow), 2 lyz vody, 1/2 lyz kyseliny citr. vlasky orech cery a 50-600g prasku do peciva... davate aj aromy (myslim ine okrem mandlovej)... alebo niekto pouziva aj iny rcpt.. presla som si vsetko mozne na toptortach, len ma zaujima, ci to aj v praxi funguje, alebo mate nejake "mutacie" (to slovo mi teraz napadlo a davno som ho nepocula, takze aj jazykove okienko :grinning:)
27. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceja hej len ja ak nepotrebujem celú hmotu tak nerobím z celého balíka :wink: A si myslela asi práškový cukor však nie do pečiva :grinning: :grinning: A cukor preosiaty a ja nedávam všetok cukor len prisipujem lebo nie stále rovnako sa to použije :wink:
27. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne.. vykojeny mozog moj... neviem na co som myslela
27. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už si asi tortu piekla :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceja, ani ja nedavam podla receptu cukor, prisypam postupne ako sa ziada. Okrem mandlovej sa dava kyselina citronova, ale nie dve naraz aby sa ti nebili, zalezi od toho aka je torta, teda s kyselinou citronovou by som asi dala na ovocne torty a mandlovu som dala na orechovocokoladovu, lebo tam mi ten citron nejako nesedel
27. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni to mám od teba,že prisypávať :grinning: :grinning: A od vtedy to tak robím :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, potrebovala by som recept na dobre piškotové ceto do formy 31*21, poradite? dakujem, chcela by som tri cesta
28. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenjak http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/nastavovany-piskot
ale s mnozstvami ti neporadim, len tolko ze z tohto mi vysla celkovo naplnena a potiahnuta torta okolo 4 kil, teda dost velka
28. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Heni pekučká.... ja som tiež zástáncom, že menej je niekedy viac.... A platí to 100%.
28. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady muj posledni dort, dodelany pred hodinou...:slight_smile:
28. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka tak do bola riadna fuška ... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: krásny je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani, dekuji...:dizzy_face: Dal mi zabrat, ale zas to bylo neco jineho..:slight_smile:

Prisla ti IP? :confused:
28. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni ten vlacik e nadherny! Cela torta dokonala...a som sa tiez hrajkala...dnes som robila morske panny-tri :grinning: :grinning: :grinning: a vcera zas Mistra Manny...no a vsetko to naradicko jeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Hlava ma boli jak kona,tak trochu oddychujem.... :pensive: :pensive: A co to ma ako znamenat ,ze pred menom je zavinac a potom meno? Ja som to asi nesledovala,ze preco to tak pisete...?? :confused: :confused:
28. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska toto hore ti zobrazí v červenom kto myslí na teba :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALi, moc dekuju za pochvalu - od tebe me to obzvlaste tesi...:slight_smile: :dizzy_face:
28. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jeeeeeeeej , ta je prekrasna, si sa namakala na tom vlaciku :slight_smile:
28. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni je fantastický.Prosímťa& a ten ksichtík si ako urobila?S punčoviny a tak obtiahla?
28. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci a Vinko DEKUJI! :-ú :dizzy_face:

Vinko, vykrojila jsem si kolecko z marcipanu, na to dala kulicky jako tvare a kapku jako nos a priklopila dalsim koleckem z marcipanu.. :slight_smile:
Postup je tady.. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40073
28. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka, krasna torticka :wink:
28. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dakujem ti za vysvetlenie!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni, dekuji...:slight_smile:

Ta tvoje svatebni je taky moc hezka...:slight_smile:

Ali a kde mame ty panny??? :confused:
28. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka - vdaka recept prišiel, len na mna trochu zložité - musím skúsiť najprv doma - tiež chceli odo mna šlahačkovú
28. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, klobuk dole, nadherna torta!!! :wink: A dik aj za postup, ten sa zide.
anibas, aky recept? sem s nim! :grinning:
heni, ta svadobna je super! ani sa nedivim, ze sa im pacila!
baby, mam objednavku na lienku, nemate niektora z vas fotopostup? bola by som vam zan vdacna :wink: . dik
28. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni krasna torticka.
Heni aj tvoja svadobna je peknucka.
Prajem vam krasny vikend. :wink:
28. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok