• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@pristela inak tesim sa na tu toretku zase nieco prenadherne vykuzlis :dizzy_face:
13. jún 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka, moc ďakujem. Aj to časom bude :sweat_smile:
13. jún 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, toretky v zimnom palaci:slight_smile:) zajtra potiahnut, dat dokopy, nastriekat perletou a ozdobit:slight_smile:.a kedze mi ostalo mrtee kremu, upiect torticku len tak pod zub:slight_smile:
13. jún 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som ocenila caro suflikov v chladnicke, fakt sa tam vojde vela potravin:slight_smile:
13. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby ako sa robia také mini tortičky okrúhle? to mám akože piecť na plechu a nejako vykrojiť?? či je na to nejaký super fígel ?? :grinning:
13. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 trebars v plechovkach od kompotov:slight_smile:))
13. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dá se to udělat z rolády, ale nezkoušela jsem. Nemáš z toho tolik odpadu. :wink:
13. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
@jakelina no rozmýšlam, lebo budem kamoške robiť na svadbu ale až v oktobri, len chcem byť pripravená, chce 4-poschodovú tortu, čokoládovo-zlatú a k tomu 60 minitortičiek :grinning:
13. jún 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jún 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dadka212 tak zbieraj plechovky:slight_smile:
13. jún 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zenusky, ked nastriekam tortu perletou, budu jej stacit take dve hodky na uschnutie, aby som mohla dalej zdobit?
13. jún 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no vidíš, jak si pomoct,, to by mě nenapadlo dát do plechovek. :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nevím, nemám perleť.
13. jún 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 neee :grinning: :grinning: :grinning: ona sa pytala ze o kolkej v sobotu si ma prist po tu cokoladovu tortu :grinning: :grinning: :grinning: kedze ja robim len visnovu :grinning: kukam, dumam , a tak jej vravim , ze kedy jej to vyhovuje a nech mi este na mail alebo fb kde sme pisali :grinning: potvrdi ze plati to zlozenie torty o ktorom sme sa bavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - no ze som šikoffffná ???? :grinning: :grinning: :grinning:
inak ja som tiez uz mrk na tu bledu pasku , ale dnes v tom obchode mala drot iky ale zas ne pasku tak zas nic nemam a usetrila som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 super :dizzy_face: no mandarinky muž lúbi tak teraz sa s nimi bude musieť asi zadrhnúť do oktobra hádam nazbieram aspoň 10
13. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina tak budem zasa robit metodou pokus omyl, ak nikto neporadi:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ako obvykle
13. jún 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 musíš všem do dortu nutit mandarinky :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina mna tie plechovky napadli hned:slight_smile:
13. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt já jsem si na ní jednou pořezala hnusně ruku, tak k nim mám odpor. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ani ja nemám perleť :grinning: ja "oleskuvávam" štetcom velkým kozmetickým s ktorým sa farbia líčka s práškovou farbou :slight_smile:
@jakelina :grinning:
13. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja som nikdy necakala ked som perlet nastriekala ale zase ja vlasne len na konci striekam ked uz je hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Lucka - hovoríš mi z duše !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Dadka ty sa musíš hodne moc lesknúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ty aka si vynaliezava! :grinning:
13. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela keby len ja :grinning: už som rozmýšlala, že to budem robiť vonku :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no, lenze ja mam farebne ozdoby a nechcem, aby som na ne strekla, takze musim ist opacnou cestou:slight_smile:
13. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som minitorticky robila tak, ze som vykrajavala kolieska z platov, zliepala a tak potahovala. Babracka neskutocna a veliky odpad. Robila som vsak z 3 farebnych korpusov, tak som nemohla piect vo formickach - teda ani formicky ci plechovky nemam :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 vsak musim , ked som blba :angry: mne pise vela ludi a prosto nepamatam si vsetkych , niektory lubia pisat vela, menit termin, poziadavky - prosto praca s ludmi na zakazky :rolling_eyes: a pak sa mi to cele pletie :sweat_smile: najlepsie ked si nieco hned nezapisem , ze pamatam zapisem neskor, jasne zabudnem, pak si spomeniem ale neviem na ktorom servery mam hladat tu objednavkovu spravu ani pod akym menom :grinning: :grinning: :grinning: to pak citam vseeetky spravy vsade :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to mám len 18 rokov!!! čo so mnou bude v tridsiatke ? :confused: :confused: :confused:
13. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@79zuzana já jsem právě někde viděla ty minidotičky z rolády, to mi přišlo celkem rychlé a není tolik odpadu.
13. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ja som tak robila na stužkovú a to som povedala nikdy viac....tieto tortičky som ešte neslúbila, len sme sa o tom bavili....tak asi vyskúšam plechovku a uvidím či sa podarí :grinning:
13. jún 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok