Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
13. jún 2012

@pristela inak tesim sa na tu toretku zase nieco prenadherne vykuzlis 😵

lamps
13. jún 2012

@jakelina Majka, moc ďakujem. Aj to časom bude 😅

aduskatt
13. jún 2012

no, toretky v zimnom palaci🙂) zajtra potiahnut, dat dokopy, nastriekat perletou a ozdobit🙂.a kedze mi ostalo mrtee kremu, upiect torticku len tak pod zub🙂

aduskatt
13. jún 2012

prave som ocenila caro suflikov v chladnicke, fakt sa tam vojde vela potravin🙂

dadka212
13. jún 2012

baby ako sa robia také mini tortičky okrúhle? to mám akože piecť na plechu a nejako vykrojiť?? či je na to nejaký super fígel ?? 😀

aduskatt
13. jún 2012

@dadka212 trebars v plechovkach od kompotov🙂))

jakelina
13. jún 2012

@dadka212 dá se to udělat z rolády, ale nezkoušela jsem. Nemáš z toho tolik odpadu. 😉

dadka212
13. jún 2012

@aduskatt
@jakelina no rozmýšlam, lebo budem kamoške robiť na svadbu ale až v oktobri, len chcem byť pripravená, chce 4-poschodovú tortu, čokoládovo-zlatú a k tomu 60 minitortičiek 😀

mariann2
13. jún 2012
aduskatt
13. jún 2012

@dadka212 tak zbieraj plechovky🙂

aduskatt
13. jún 2012

zenusky, ked nastriekam tortu perletou, budu jej stacit take dve hodky na uschnutie, aby som mohla dalej zdobit?

jakelina
13. jún 2012

@mariann2 no vidíš, jak si pomoct,, to by mě nenapadlo dát do plechovek. 😀 😀 😀

jakelina
13. jún 2012

@aduskatt nevím, nemám perleť.

pristela
13. jún 2012

@dm1 neee 😀 😀 😀 ona sa pytala ze o kolkej v sobotu si ma prist po tu cokoladovu tortu 😀 😀 😀 kedze ja robim len visnovu 😀 kukam, dumam , a tak jej vravim , ze kedy jej to vyhovuje a nech mi este na mail alebo fb kde sme pisali 😀 potvrdi ze plati to zlozenie torty o ktorom sme sa bavili 😀 😀 😀 😀 - no ze som šikoffffná ???? 😀 😀 😀
inak ja som tiez uz mrk na tu bledu pasku , ale dnes v tom obchode mala drot iky ale zas ne pasku tak zas nic nemam a usetrila som 😝

dadka212
13. jún 2012

@mariann2 super 😵 no mandarinky muž lúbi tak teraz sa s nimi bude musieť asi zadrhnúť do oktobra hádam nazbieram aspoň 10

aduskatt
13. jún 2012

@jakelina tak budem zasa robit metodou pokus omyl, ak nikto neporadi🙂 😀 😀 😀 ako obvykle

jakelina
13. jún 2012

@dadka212 musíš všem do dortu nutit mandarinky 😀 😀

aduskatt
13. jún 2012

@jakelina mna tie plechovky napadli hned🙂

jakelina
13. jún 2012

@aduskatt já jsem si na ní jednou pořezala hnusně ruku, tak k nim mám odpor. 😝 😝 😝

dadka212
13. jún 2012

@aduskatt ani ja nemám perleť 😀 ja "oleskuvávam" štetcom velkým kozmetickým s ktorým sa farbia líčka s práškovou farbou 🙂
@jakelina 😀

dm1
13. jún 2012

@aduskatt ja som nikdy necakala ked som perlet nastriekala ale zase ja vlasne len na konci striekam ked uz je hotovo 😝

anibas
13. jún 2012

@mizulienka Lucka - hovoríš mi z duše !!!!! 😵 😵 😵 😵

pristela
13. jún 2012

@dadka212 Dadka ty sa musíš hodne moc lesknúť 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
13. jún 2012

@pristela no ty aka si vynaliezava! 😀

dadka212
13. jún 2012

@pristela keby len ja 😀 už som rozmýšlala, že to budem robiť vonku 😅 😅

aduskatt
13. jún 2012

@dm1 no, lenze ja mam farebne ozdoby a nechcem, aby som na ne strekla, takze musim ist opacnou cestou🙂

79zuzana
13. jún 2012

@dadka212 ja som minitorticky robila tak, ze som vykrajavala kolieska z platov, zliepala a tak potahovala. Babracka neskutocna a veliky odpad. Robila som vsak z 3 farebnych korpusov, tak som nemohla piect vo formickach - teda ani formicky ci plechovky nemam 😀 😀 😀

pristela
13. jún 2012

@dm1 vsak musim , ked som blba 😠 mne pise vela ludi a prosto nepamatam si vsetkych , niektory lubia pisat vela, menit termin, poziadavky - prosto praca s ludmi na zakazky 🙄 a pak sa mi to cele pletie 😅 najlepsie ked si nieco hned nezapisem , ze pamatam zapisem neskor, jasne zabudnem, pak si spomeniem ale neviem na ktorom servery mam hladat tu objednavkovu spravu ani pod akym menom 😀 😀 😀 to pak citam vseeetky spravy vsade 😖 😖 😀 😀 😀 😀 a to mám len 18 rokov!!! čo so mnou bude v tridsiatke ? 😕 😕 😕

jakelina
13. jún 2012

@79zuzana já jsem právě někde viděla ty minidotičky z rolády, to mi přišlo celkem rychlé a není tolik odpadu.

dadka212
13. jún 2012

@79zuzana ja som tak robila na stužkovú a to som povedala nikdy viac....tieto tortičky som ešte neslúbila, len sme sa o tom bavili....tak asi vyskúšam plechovku a uvidím či sa podarí 😀