• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@reruna dakujéééééém....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tebe sa to ozvala tá cukráren? reku či odpísali na mail......alebo tak........no zvedavááá ženská som :grinning:
14. jún 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 pozri si toto video: http://www.lorna.estranky.sk/clanky/zaujimave-videa/ako-potiahnut-tortu-video.html hmotu treba rozvaľkať tak na 4 mm, pred potiahnutím si musíš povrch torty pekne vyhladiť, aby si tam namala nerovnosti a až potom poťahovať :slight_smile:
14. jún 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem velmi pekne no na tom videu to vizera uplne lahko a ked to skusam tak sa mi to stale hrcka.....:slight_smile: no vyskusam dufam ze sa to naucim zajtra to skusim na mensiej a potom budem skusat na velkej na svadbu:Dked nic aspon sa zasmejem:D:D:D
14. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na akej stranke su postupy vyroby figurok dakujem :slight_smile:
14. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som lentilkovala :slight_smile:...
14. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@laura033 ono to chce len trošku praxe, ale neboj každou tortou to bude lepšie. Skús si potiahnúť misku a trénovať na nej :sweat_smile:.
14. jún 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi napr. torty od mamy
14. jún 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je dobry napad potahovat misku:D:D to potom mozem stiahnut a dat na tortua zjest:D:D:D no uvidim zajtra napisem ako to dopadlo:D
14. jún 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 áno na miske môžeš trénovať pokiaľ hmotu úplne nezničíš :sweat_smile: alebo neušpiníš. Keď je hmota použiteľná môžeš ju použiť aj na tortu. Len si hmotu poriadne zabal, aby ti neobschla
14. jún 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčat prosím vás,neviete mi poradiť,či možem dať čokotransfer rovno na korpus?????? :confused: :confused:
neostal mi pribináčikový krem a neviem čo by som tam mohla natrieť,ak treba ...........
vďaka moc :slight_smile:
14. jún 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dajkujem za rady:D:D:D zlata:slight_smile:
14. jún 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 za málo, ale zlatá ešte nie som :grinning: :grinning: :grinning:. Veď na to je tu táto "kecárnička", aby sme si tu radili :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 to netuším, ja sa čokotransferu bojíííím, ešte som neskúšala
14. jún 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak potři máslem s cukrem
14. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@reruna ja som už robila viac krát,ale vždy som dala pod to krem a teraz nemám...ale asi fakt maslo s cukrom....
ďakujem :slight_smile:
14. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 alebo maslo s nutelou nemas?
14. jún 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mám.......a ty si to už dávala?
teraz som volala s mamou a mi povedala,že ak čokolvek dám,že sa mi to bude šmýkať na tom,som z toho jeleň...ale myslím že z úplne suchého korpusu to bdue viac odpadavať :confused:
14. jún 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mam dotaz kolik si mam vzit za kolacwe a za venecky?za rez si beru 200kc dekuji za rady :slight_smile:
14. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 potri to zlahka cokoladou roupustenou len slabucka vrstva a potom daj na to coko s transferom
14. jún 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mohla by som vas niektoho poprosit recept na nejaky ovocny krem a parizsky krem dakujem
14. jún 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podávam nove hlásenie:slight_smile:)) ten karamelovy krem je dnes este lepsejsi ako vcera tesne po vyslahani, takze odteraz ak karamel, tak tento:slight_smile:
14. jún 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aky si robila?
14. jún 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinovka333 smotanu na slahanie uvaris s cokoladou, das do chladnicky vychladnit, najlepsie cez noc, potom vyslahas a prislahas maslo
14. jún 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 karamelovy podla seba:slight_smile: slahacka prevarena s bielou cokoladou, vyslahat, prislahat karamelove salko a zelatinovy stuzovac.....
14. jún 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte, taak hlásim prvú objednávku na tortičku :slight_smile: teda.. kamarátova mamina ma poprosila, či by som neupiekla :slight_smile: no a teraz.. že mám vymyslieť akú, že ona netuší... je to pre jej dcéru k 25 narodeninám... a ja neviem... to ju mám akože spraviť zadarmo, či si mám za materiál vypýtať? A to ako.. spočítam koľko ma stáli vajcia, poťahovka, farby, múka, atď? ajajaaaaj, no asi to vidím tak, že im ju zdarma spravím, ja si vypýtať neviem :grinning:
14. jún 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt mňam, no to znie skvelo, no musím ju niekedy vyskúšať :slight_smile:
14. jún 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ďakujem....už som to presne tak urobila,natrela som natenučko džem,potom natenučko tú čokoládu a na to som nacapila ten transfer.......ale sa mi dnes nedarilo,na niektorých miestach sa mi to trochu rozmazalo,nemám síl robiť nové,kašlem na to,je to pre kamošku..

@aduskatt a ten stužovač tam musí ísť?bolo by to riedke?lebo znie to fajnovo,ale želatinu nemusím
14. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak miesto toho prislahaj vanilkovy creme ole:slight_smile:
14. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tu zelatinu tam vobec necitit, len krem ostane jemny, ale husty:slight_smile:
14. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok