Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlastaaa
14. jún 2012

kocky sikulky takuto tortu mi nespravite? 😎 😎 😅
http://glassslippercakery.blogspot.co.uk/2009/0...

lucula73
14. jún 2012

@aduskatt vyskúšam pre nás niekedy 😉

aduskatt
14. jún 2012

@lucula73 dobru chut🙂

79zuzana
14. jún 2012

@wera.g no tak to je tazke. Ja som tiez piekla kamaratke prvu tortu zadarmo lebo som nevedela kolko pytat a teraz som jej piekla druhu, tak som opytala fakt len za suroviny, s tym, ze som rozpocitala len muku, cukor, vajicka, len kolko som minula a som videla na nej, ze sa jej to zdalo vela... pritom som neuctovala ani moju elektrinu a ani podlozku, ci farby ....

mrka2
14. jún 2012

ahojte, pridavam svoju torticku 🙂 a mam novy podnos z Ikey 😀 a teraz neviem,kolko vazi torta... :-/ 😀

lenocka23
14. jún 2012

babenky, neviem ci mi tento prispevok nevymazu, ale predsa..... mate tu niektora svoju tortu..? niektore su mi celkom povedome.... a teda aj pekna inspiracia to je... 😉
http://diva.aktuality.sk/clanok/34100/velka-pos...

lucula73
14. jún 2012

@79zuzana
@wera.g no ja tak isto,som minule som zrátala kamoške suroviny ,vyšli mi na 22 eur....ale torta mala 7,5 kg....a videla som na nej,že sa jej to vidí veľa.....bola som veľmi sklamaná vtedy,odvtedy každej kamoške dopredu poviem cenu a buď chce alebo nechce..........je to ťažko kamarátkam 😠

bzucinka2
14. jún 2012

tak nocna prave ukoncena 😀

alenv
14. jún 2012

dnešní.. zajímalo by mě jeslti poznáte auta 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
14. jún 2012

@alenv citroen a oktáfka

dada2007
14. jún 2012

@mrka2 micka, podnos má 1066gramov 😉 😎

bzucinka2
14. jún 2012

@dm1 a ked das stopky trosku do tyrkysova aby sa to tak nebilo, ked zo stuhy neupustia?

mrka2
14. jún 2012

@aduskatt mne musis napisat trosku presnejsie,ze coho kolko ide.kolko slahajdy,cokiny a salka presne??? na tyzden asi vyskusam 🙂

mrka2
14. jún 2012

@dada2007 😀 😀 dakujeeem!!! 🙂))

janula.h
14. jún 2012

@wera.g asi som sviňa 😝 ale ak si nezapýtaš tak nabudúce budú chcieť zase zadara

aduskatt
14. jún 2012

@mrka2 musis si dat podla vlastnej chuti, ja ti mozem napisat, kolko som coho dala ja🙂 ale podla toho, ako mas rada sladke, musis uberat, alebo pridavat.....tri slahacky som prevarila s jednou 100 gramovou bielou cokoladou, po vychladeni tri stuzovace a vyslahat..potom som dala asi 4/5 plechovky karameloveho salka a polovicu zelatinoveho stuzovaca, ale podla mna kludne moze ist aj cely ten stuzovac........ 🙂

mrka2
14. jún 2012

@aduskatt mnam... ja si tiez myslim,ze kludne aj cely stuzovac... ja dam asi menej cokolady, bo tie biele su sladke straaasne 😝 alebo menej salka,ale asi skor menej cokolady. dakujem 🙂

vlada111
14. jún 2012

@zklimekova tá je suprová 😉

janula.h
14. jún 2012

@wera.g skús to nejak tak že beriem 10 e / kg ale pre vás 8 e 😉 ja za matroš robím iba segre a mame resp ja by som im urobila zadara ale oni stále nakúpia čo treba 😉

janula.h
14. jún 2012

@zklimekova dala by som si a to ja lentilky nemusíííím 😀

bzucinka2
14. jún 2012

@dadka212 ak rad papka, tak by som mu urobila taku tu s klobaskami, slaninkou a tak 🙂

ajka82
14. jún 2012

@mrka2 mne ten podnos z ikei vazo 840g 😉 vazim na nom torty odkedyho mam, lebo inak som nevidela na cisla, dovtedy som davala ceny podla surovin 😝 som ti pomohla co? 😀

janula.h
14. jún 2012

@mrka2 krásna ten vankúš je dokonalý 🙂

@alenv Citroen a Octávia čo som vyhrala???? 😝 suprová je

alenv
14. jún 2012

@janula.h správně 😉 😉 😉 a je vidět jaký citrouš a octávka?

mrka2
14. jún 2012

@ajka82 no do kelu... 😝 tak ja ju prenesiem aj tak zajtra na nejaky karton,tak si zvazim svoju a uvidim... tak to je fakt zaujimave.. kazdy podnos unikat! 😀

vlada111
14. jún 2012

@mizulienka Luci už mám nevoľnosti za sebou, boli len keď som bola hladná, tak som v noci jedla pri torte chleby 😀

janula.h
14. jún 2012

ozaj zadanie takú a takú na rok resp. dve torty s takým a takým zvieratkom s takou čiapkou a s takou plnkou a že 1,5 max 2 kg jedna 😝 super 😠

mrka2
14. jún 2012

@janula.h fakt? prvykrat som robila vankus,ale super sa mi robil. jednoducha torta,take mam rada 😀

janula.h
14. jún 2012

@alenv moja ja poznám autá iba podľa značky vpredu a farby že sivá oktávia a čierny citroen uhádla som? 😀

ajka82
14. jún 2012

@alenv C4 a oktavka kombicko a presny typ ti nepoviem