• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@zani2877 vystrihnes kazdu tu cast a vyrezavas skalpelom podla farieb.pismneka by sa uz dali aj cez sablonu zalezi aky velky chces znak. alebo jednoducha varianta - dat si urobit jedly obrazok :sweat_smile:
15. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to ma nenapadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no asi idem spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv krásna tortička, ja idem robiť teraz 3 mininie na tortu, ako si robila ten ksichtík? podľa postupu torty od mamy, alebo nejako inak? som z toho v strese, mám toho veľa, tak by som to potrebovala nejako rýchlo, lebo keď som robila minnie naposledy, tak mi to dlho trvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 tá aj ja robievam, je super :slight_smile:
15. jún 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja idem toez modelovat minnie, aj mickeyho aj Pluta..sa s tym asi vrece roztrhlo:slight_smile:.......
15. jún 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ti mackovia su uzasni vsetci si ma inspirovala
@pristela uz doma nebola chcela som dat listy ale zarobila som otrasnu zelenu tak som na to kaslala
@daducha wau ta ruza klobuk dolu
vsetkym dakujem za paci sa mi,ale som smutna sestra mi povedala,ze ta krabica sa nehodi pre 90 rocnu zenu,lebo je ruzova :frowning2:
moja dnesna
15. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
práve som si kukala počasie .......teploooooooo a ja zavretá v kuchyni celý týždeň :confounded: :confounded: :confounded: to sa bude zase piecť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 ja som presne tento znak robila :slight_smile: vytlacila som si to na papier a podla toho vyrezavala z potahovky :slight_smile: drzim palce nech sa ti to podari :slight_smile: Alebo jednoduchsie je to dat si to vytlacit na jedly papier :slight_smile:
15. jún 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@lokalistin úprimne??? čo sa hodí pre 90 ročnú ženu???? nech Ti povie ;-.) taký vek mať tak tortu mám krikľavo zelenú s tyrkysovou :wink: a možno aj hambatú :stuck_out_tongue_closed_eyes:krásna
15. jún 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin absolutne si z toho nic nerob... ruzova sa hodi pre kazdy vek :grinning: :grinning: :grinning: ja proste milujem ruzovu, a budem ju milovat aj ked budem mat 90 :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin tiež si myslím, že nie je presne dané čo sa hodí a čo nie pre daný vek, tak hlavu hore :wink:
15. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu je moje č. 3 a baby ja mám dosť :confounded: a ešte dokončiť želatínku a jedno ihrisko komplet pomooooooooc
15. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@janula.h uff máš čo robiť do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja budem takto kričať o týždeň :sweat_smile:
15. jún 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana @79zuzana fú, ty kks - to je perfektné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pracné :unamused:
Ja som rozmýšľala,že by som to žlté urobila z poťahovky a červené prestriekala sprejom :confused: či? to by bola asi blbosť. sprejom som ešte nerobila :grinning: :grinning: :grinning: , ale skúsiť môžem na nejakom "šmiráku" :dizzy_face:

Ináč baby, torty ako som už spomínala sú veľmi krásne :wink: Ja to tu musím takto vypisovať, lebo ako pro nemôžem like-ovať :frowning2:
15. jún 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Ty vieš človeka potešiť :grinning:
15. jún 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 dakujem :slight_smile:
No neviem si predstavit ako to prestriekas sprejom. Akoze si urobis taku sablonku ako stencils ? Lebo inak s tym sprejom, to nie je take jednoduche, ono tie ciastocky lietaju este aj 5 minut po dosprejovani :grinning: :grinning: :grinning: Viem lebo sa mi leskne od perloveho spreju cela kuchynska linka :grinning: :grinning: :grinning: Skus si to najprv tak bokom a uvidis... mozno to pojde, len si to asi neviem predstavit... ale ved ucime sa cely zivot :slight_smile:
15. jún 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky šikovnice, máte nejaké tipy na tortu ku dňu otcov? Už mám nejakú ideu, ale predsa sa rada nechám inšpirovať :slight_smile: ďakujem :wink:
15. jún 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana aj mne sa teraz vsetko leskne, aj ja, aj kuchyna:slight_smile:) som striekala vcera svadobku....seeeecko leskle, este aj susedkin pes, co prebehol kuchynou:slight_smile:
15. jún 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@79zuzana no veď som len tak že skúsim na niečom nečistom, len skúsim a ak to bude zle, tak šmarím do koša a budem musieť pracne makať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , alebo zmením klub na Hornú-dolnú :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zani2877 podla mna to pojde sprayom tazko a pokryje ti aj to, co nechces:slight_smile:
15. jún 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin nestíham teraz čítať dozadu akú si vybrala tortu na 90tku... ale ja som robila nedávno takúto ... tak možno ťa niečo inšpiruje :wink:
15. jún 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ja ešte Mickeyho dokončujem :unamused: oj a nadávam že sa furt dám prehovoriť :confounded:
15. jún 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt a ešte červeným :grinning: :grinning: :grinning: no dobre, tak idem rozmýšľať ako to uľahčiť :rolling_eyes:
15. jún 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zani2877 a ved vytlacit z kompu, prilozit na hmotu a vyrezat sklapelom je hracka:slight_smile: ja som tak vyrezavala znak transformers deceptikon a islo to rychlo
15. jún 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no to mi veľmi nepomože, keď je to v inokrajných eshopoch, ale aj tak ďakujem, keby ti ešte niečo napadlo, mysli na mňa prosííím
15. jún 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 nedělala jsem podlě žádného postupu, ale podle tohoto obrázku :wink: http://www.flickr.com/photos/46298688@N08/6960025143/ trvala max 30 mitut udělat.. asi to občas nafotím ty postupu.. nic jiného než postavičky už nedělám :rolling_eyes:
15. jún 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv netoto ma, mne trvala 3 hodiny :grinning: no síce to bolo pred rokom, ale som si užila pri nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 nádhernááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv krásna Minnie ... mňa čaká budúci týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: to aby som hneď zajtra začala s modelovaním, lebo ani netuším ako budem stíhať ešte aj svadobnú a krstinovú :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne či sa mi to všetko do chladničky zmestí :grinning:
15. jún 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 nestras..to aby som zacala modelovat uz buduci tyzden, ked to chcem na jul..obe mysi a Pluta..........:slight_smile:ja predpokladam, ze jednu budem robit minimalne dve hodky
15. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok