• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 ďakujem :wink:
15. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha, našla som ešte toto http://www.formicky.sk/formicky/eshop/1-1-Silikonove-formicky/0/5/520-Silikonova-formicka-Fleur-de-Lis-set, ale na jednu tortu sa mi to neoplatí kupovať a ktovie či to ešte potom niekedy použijem :frowning2:
15. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já dělám pořád jen a jen postavičky.. tak už mi to je rychleji.. asi to fakt začnu i fotit, abych vám občas pomohla.
15. jún 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h to ja mám takú náladu, cítim sa v strese, lebo mám toho na mňa dosť, tak som ešte nemala, toľko tortičiek :grinning: :grinning: :grinning: tak sa sama stresujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv to by bolo fajn:slight_smile:)) ja by som veeeelmi podakovala:slight_smile:
15. jún 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ako vyrezávaš ten tvar na tvár? to čo sa tvaruje ten nos?
15. jún 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
udělám normálně černou kuličku (hlava) pak vykrojím srdíčko a to přilepím na kuličku..a pak na ní vlastně dám jakoby takový váleček, kde vytvaruju pusinku a to přilepím.. špatně se mi to popisuje :slight_smile: snad je to srozumitelný.
16. jún 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no, zaciatok opisu dobryyyy:slight_smile:
16. jún 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 pocuj a ved to nieje tazky vzor, si mozes vyrobit stencil sablonu aj doma alebo razitko ako Danka na kabelku co vyrezavala s mos gumy
16. jún 2012 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja si chcem vyrobit zajtra sablonu.rozmyslam, ci mi bude postacovat na to aj klasicky vykres.ale asi ano, ze?
16. jún 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 jj to je presne ta formicka co som niekde uz videla. ale ta cena ozaj brutalna. ono ked to chcu po obvode tak to by bolo lepsie ten stencils lebo formcky byvaju take hlbsie
16. jún 2012 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tu mam a ta je dost velka a ozaj dooost hlboka. dostali sme za modelovanie v Tn od kamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2012 o 01:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt podla mna vykres nie ked chces robit s cera hmotou ved ta je mastna a papier ti navlhne a natiahne mastnotu. a uz to neumyjes ked vzor opakujes :wink: . Treba nejaku tenku foliu asi
16. jún 2012 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska.zuzanka a to je kedy ja uplne zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ja by som urobila asi srdiecko to je take univerzalne
16. jún 2012 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak , tak s obycajnym papierom to asi nepojde

Baby ja mam zaas taky strach :angry: :angry: :angry: robila som ten kvetinac, ale jasne ze slahackovy :frowning2: :frowning2: a uz to je na nom aj vidiet , porazi ma ak to pod potahom pustí :confused:
16. jún 2012 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, pridávam svoje nočné výtvory a idem pracovať, dnes mám toho veľáááááá, musím si riadne švihnúť :sweat_smile:. všetkým Vám želám krásny, slnečný a pokojný deň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jáj a skúšala som prvýkrát lístky na drôtikoch :grinning: :grinning: :grinning:, veď už by som sa to mala konečne naučiť, aby som nemusela listy len maľovať :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dm1 ahoj, teraz v nedeľu :slight_smile: vždy tretiu júnovú nedeľu sa slávi deň otcov a teda uvidím, čo vyrobím, bude pre dvoch tatov, nášho a aj krstného otca Emčinho, ktorý je zároveň novopečený tato :grinning:
16. jún 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som šla včera spať o 2,00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o šiestej budíček :sweat_smile:

... ale našťastie sa MIckey podaril ... konečne som prišla na to, ako ho urobiť :grinning:
16. jún 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
posledné a konečná ide sa grilovaaaaaaaaaaaaaať žienky krásny víken želám opálte sa :slight_smile:)
16. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lamps neskutočné kvety nádhera :slight_smile:
16. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 bola som len do druheeeeeej :slight_smile:
16. jún 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak toto je úplne super, to by som využila aj v budúcnosti, len problémom je, že to máte iba u vás, tu na Slovensku som to na nete nenašla :frowning2:
16. jún 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím a kam napíchat výztuže u patrového čtverce - jeden doprostřed a do rohů? u obou?
16. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tie tvoje torty, uuuplne úžasné
16. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nieco nadherne :astonished: , ty mas vsetky torticky take krasne ,, jednoduche,, myslim tym ze nepreplacane :wink: , doslova ze svieze a ciste ...kvietky su neskutocne , ani zive su take pekne neni ...Kraaasa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 andelica , buduci vikend idem do ciech , mohla by si si to poslat tam , ja bych ti to doviezla a poslala od nas :wink: ak by si to nuuutne potrebovala .
16. jún 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps boze to su nadherne torticky aj ja cem take robiiiiiiiiiiiiiiiiiit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta s tym oranzovym kvetom :dizzy_face: :dizzy_face: ja by som si ju tak strasne dala s nejakou pomarancovou plnkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda neznam taku ale hned ked som ju videla, ze pomaranceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jsem tydýt, už jsem to našla
16. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok