• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@dadka212 krásna :sweat_smile:
17. jún 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krasne, prosim ta, ty modelujes z PDT,alebo na postavicky mas inu hmotu... a este tu tvaricku Rapunzel.. to si modelovala rucne,ci mas formicku?
17. jún 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 zlato,ty si robila lienku so žltými vrkočmi?prosím ešte raz foto aj aká je velká asi priemer aj výška,aby som ten pomer-hlava a telo-vystihla , vdaka
17. jún 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina taky peču na víkend k 80 ale je to v rodině, ale taky to nechaj na mě, takže dělám dva čtverce 25x25 a na to nakoso 15x15 na velký do rohů červené růže a malému do špičky 3 růže, nápis vše nejlepší, do opačné špičky malého čtverce 80, kraje vykleštičkovat a dolů jako lemy stříbrné perličky, ještě možná nějak dozdobím, uvidím až to bude jakž takž před očima
17. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina já zase řešim, jestli u toho dortu ten nápis udělat čenerj, červenej nebo stříbrnej a nevim zatim
17. jún 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná aj keď robená v nedeľu, ale bavila ma :slight_smile: aj keď teda tú zelenú som chcela žiarivejšiu, no nepodarilo sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
moja dnesna pre manzela do prace, kedze mal narodeninky, tak nech si kolegovia pochutia.
17. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Baby, na vas sa ja nechytam, ale ked som tu tot ziadala o radu s potahovymi hmotami, tak pridavam aj vysledok:
17. jún 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mamina1978 @aduskatt já jsem si také říkala, že se k tomu asi žádné ovoce nehodí a taky mě napadl ananas, ale nakonec jsem dala jahody a chuťově mi to sedí (zkoušela jsem si vedle ochutnat vše spolu). No ale holky teď jsem zvědavá, zda z dortu nakonec něco bude. Dělám kabelku, dělala jsem podle fotopostupu z kulaté formy....no a manžel si šel pro něco do lednice a ptal se mě co to bude, jestli to má tak vypadat....já si říkám, zase prudí, no ale jdu se podívat ....a místo dortu jedna velká hromada.... :frowning2: nevím, zda je to tím teplem....dělala jsem zatím všechny dorty větší a v poho držely, ale měla jsem to blbec vystužit brčky. Jako dělat to znovu nechci, tak jsem to nahrnula na hromadu zpátky, v lednici z toho uplácala znovu ten tvar a držela jsem to a manžel tam dal ty brčka. No tak jsem zvědavá, zda to ztuhne a něco z toho bude..... :confounded:
17. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ku kokosu ide ananas, banan:slight_smile:) ale tie jahody mizu byt tiez fajn
17. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle a jaká bude barva dortu? Když budou červené růže a stříbrné perličky, tak bych se asi držela pro nápis jedné z této barev, ale na druhou stranu černá jde vžd ke všemu. Jako u nápisu dobrý, ale já se ptala manžela, jaká barva se podle něj hodí pro pani k 80. a on mi na to řekl, že černá....no to mi teda pomohl. Já jsem to zatím úplně ještě asi nevymyslela, ale protože nemám žádný námět na to, co má ráda, tak udělám asi kulatou krabici s mašlí a do ní nějaké kytky a teď mě napadlo, že by možná nebyl od věci klobouk.....jako taková připomínka jejího mládí. Tenkrát se klobuky určitě nosily, ale zase aby to nebyla moc velká nostalgie.....
17. jún 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina neviem preco, ale mne by sa pre taku 80rocnu pani hodila celkom taka do fialkova:slight_smile:
17. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina dort bílej, tak uvidim, moc černý tam právě dávat nechci, tak buď čevený, nebo namíchám červenou se stříbrnou, ještě uvidim
17. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vedeli by ste mi kočky moje poradiť ? na utorok mám tortu k promociám, nechali to na mňa, teda len tam má byť tá čiapka, či čo to je a že má byť taká dievčenská...... aspoň farbu mi poraďte a aké kvety :confused: :confused: :confused: kukala som aj na nete no nič mi nepadlo do oka :sweat_smile:
17. jún 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mě by se líbila krémová barva dortu, na to modrá čapka a modrá zavřená malá knížka a na tu bych napsala: hra je u konce a k tomu rudé růže.....
17. jún 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt mě se taky nejvíc zamlouvá fialová, ale já jsem poslední dobou zaujatá, protože se mi prostě líbí taková světle fialová...i ta kabelka, jestli teda bude, bude fialová :dizzy_face: Tak si říkám, že bych mohla udělat bílou krabici, s hnědými pruhy a hnědým víkem a třeba žlutými růžemi a žlutou mašlí.... co myslíš, šlo by to?
17. jún 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina urcite ano:slight_smile: ale by som dala taku ziarivu zltu:slight_smile:
17. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina hm čiapka bude čierna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja rozmýšľam na kombináciu fialovej a krémovej :sunglasses: len neviem, či tortu fialovú a kvety krémové, či naopak alebo ak poradíte niekto niečo iné budem vďačnáááááááááá :wink:
17. jún 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 som chcela napísať aj ďakujem za tip :slight_smile:
17. jún 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Lusilka robila krásne....
17. jún 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@dadka212 ten pergamen musi asi najskor dobre uschnut, kym pojde na tortu, ze?
17. jún 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no já mám přesně v hlavě, jaké barvy /odstíny/ bych vybrala, ale né vždy to co si usmyslím pak docílím na dortu.....
@eliska22 no vidíš, já nějak měla zafixováno, že je modrá, ale to je fuk. Ta barevná kombinace co píšeš je pěkná. A jak už jsem psala, já jsem zatížená na fialovou, takže já bych brala fialové víc, takže bych udělala dort fialový a květy krémové :grinning:
17. jún 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata idem odtialto objednavat http://cukrarske-pomucky.cz/novinky/ ak nahodou niektora chcete dajte vediet objednam a rozposlem vam
17. jún 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. jún 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tie sú ozaj krásne, ale zabudla som podotknúť že guľatá malá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tieto sú fakt krásne :slight_smile:
17. jún 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ak by som mohla poprosit, maju tam ciernu potahovku, 1kg, by som si prosila jedno balenie:slight_smile:
17. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ďakujem pokukám :wink: ja som kukala na google len torty k promociam vidíš po česky ma to nenapadlo zadať :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul pozeram, ze to maju tusim dost lacnejsie ako tu
17. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jej moc ďakujem, akurát tento týždeň sa tam chystáme, tak dúfam, že zoženiem, úplne som sa do tej stonožky zaľúbila, už špekulujem komu by som ju spravila :slight_smile: a ide to ľahko vybrať z foriem? Bojím sa aby sa mi nepripiekli tam :slight_smile:
17. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok