• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vierkasteffi voda, biely alkohol, jedle lepidlo, piping gel:slight_smile:)) mas na vyber
18. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zani2877 - mala to kamoska, prave dnes sme sa o tom bavili..a že je pevnejsia ako PDT a neorosi sa ...
18. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som prvykrat lepila maslom no nedrzalo to :grinning:
18. jún 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas tak hladala som jeden letak medzi novinami, a nasla som tam ten karton z valceka :slight_smile: ITEM NO: 1203394
18. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 baby mne sa prave so smartflexom vobec dobre nepotahovalo tam som zase ja nadavala jak slak :grinning:. ja nedam pri bielej farbe dopustit na MMF ked chcem sytu uz je to horsie. len keby to niekto za mna zarobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jejdaaaa to fakt je pdt špeciál taká nanič? aaaa, pomoc, ja som pár dní dozadu objednala celý kýbel (5kg) kurnik kurnik porazí ma :frowning2:(( idem im rýchlo napísať, či sa nedá za smartflex vymeniť, keďže ešte nepísali, že by to poslali :confused:
18. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g - ale mne sa s nou robi celkom fajn..teda farbi mi MM :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja mám špeciálku a je dobrá teda smartflex som ešte nemala ale so špeckou som spokojná :wink: drží tvar nerosí sa
18. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g mne sa dobre potahuje s MMF aj smartflexom..PDT je tvrda po potiahnuti a teraz pri modelovani sa viac nasieram ako modelujem:slight_smile:).......
@dm1 ked zozenies zarabaca MMF, posli ho cestou aj ku mne:slight_smile:
18. jún 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja si mmf neviem zarobiť :sweat_smile: vždy sa mi pokašlalo tolko kg čo skončilo v koši ani nepočítam...a ten bordel...na smartflex nedám dopustiť :grinning: to je fajn ako sme si kažá našla svoju top poťahovku :grinning:
18. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt no ale to preto mas tvrdu PDT lebo to mas specialku. inak je normalne makka. zo specialky len modelujem
18. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby v lidly maju to mascarpone v akcii aj na slovensku dnes som kupovala po 1,19
18. jún 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jasne, len mne radili, ze na leto je fajnovucka:slight_smile:) ale na torte sa mi veru jej tvrdost nepaci.ved nevadi, vyskusala som a ostavam verna Sflexu a MMF popripade:slight_smile:
18. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 jeeej no tak akého máš šikulku manžela :slight_smile: ja som môjho naučila najdôležitejšie - vypočuť si, keď nadávam, ale nezavadzať :grinning: farbí sa horšie než K2? Ja som totiž robila doteraz tých zopár mojich výtvorov z K2, no chcela som niečo s čím sa mi lepšie budú aj kvietky a postavičky robiť..
@janula.h jeeej no to si ma veľmi potešila, už som sa zľakla, že tých 5kg skončí v koši :sweat_smile:
@aduskatt uuups a to som ju chcela hlavne na to, že či sa z nej nebude lepšie modelovať než z K2, tá sa mi strašne rýchlo topila a pomaly schla... A smartflex ktorý? Lebo ja keď som pozerala, tak som videla asi 100 druhov a som to radšej už potom nepozerala :grinning:
18. jún 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g - neviem porovnat, lebo som s K2 este nerobila...
vies co, on je rad, že nemusi uspavat syna..tak mu dam hmotu, farbu, sparadlo, sedi v obyvacke, pozera futbal a miesi, miesi, mniesi :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@wera.g ja pouzivam smartflex flower.mala som ceresnvy a vanilkovy.ten vanilkovy sa mi zda lepsi......
babyy, zasa som urobila blbost, som si nevsimla a v eshope som si objednala miesto 1 kg PDT specky rovno dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi treba, ked som slepa:frowning2:
18. jún 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ty aj potahujes flowerom?
18. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g K2 je maksia ako PDT ale zase z klasickej PDTop len drobne kvety a postavicky vymodelujes skor zo specialky sa da modelovat je tuhsia
18. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 :grinning: :grinning: :grinning: nooo to musím teda aj ja zaškoliť môjho, to máš super vymyslené :grinning:
@aduskatt ja som raz jedla citrónový a nechutil dobre, tak sa bojím aby tak nechutili aj ostatné :-/ noooo pekne, tak budeš mať do zásoby :slight_smile: ja som akurát písala za tú moju objednávku, či sa to dá ešte zmeniť, že by som rada inú poťahovku :grinning: tak uvidíme :grinning:
18. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g citronovy je najhorsi. aspon mne brutalne vadi ta aroma podla mna je strasne silna
18. jún 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem moc :wink: hm, tak to aby som mala aspoň 2 hmoty doma.. resp možno by mi aj vyhovovala K2 na poťah + PDT špeciál na ostatné :slight_smile: a som si aj 1kg na skúšku WI objednala, som čítala, že tá je úplne naj.. S ňou nemáš náhodou skúsenosti? :wink:
18. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hej hej, my sme dostali ku krstinám, tortička fakt krásna ale ten poťah, no des, fakt mi nechutil.. a preto sa týchto ochutených bojím, aby nechutili tiež tak zle :sweat_smile:
18. jún 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 flowerom, alebo MMF....chcem skusit este velvet na potiahnutie.........
18. jún 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g vanilkovy je krasne vonavy a chutny:slight_smile:
18. jún 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ak ti nechutil citronovy skús vanilkový ten je taký jemný...aj keď ja nejem žiadnu poťahovku :sweat_smile: white icing no ak porovnám so smartflexom tak sa mi s ním robilo horšie....
18. jún 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g WI je ok aj na potah aj na modelovanie. ale to mas aj smartflex velvet aj ten je pre oboje a je tusim lacnejsi. ja PDT pouzivam lebo je cenovo vyhodnejsia a da sa mi s nou v pohode robit.
18. jún 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt juuj to je strasna skoda minat flower na potah. aj cenovo veru
18. jún 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g - ja som z WI robila ten kosik..to je jedina potahovka, ktora mi chuti a robi sa s nou fajn, ale ja som SF este neskusala
18. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 teraz som skusala pdt specku a nepaci sa mi vobec......velvet mam v plane skusit a uvidime
18. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aka farba sa vam najlepsie hodi do kombinacie k svetlo fialovej pre chlapa?
18. jún 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok