• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 a ako sa ti robil ten vrch na capici...davala si oplatky? a cim si ich lepila?
20. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa no to stoji za vyskusanie DAKUJEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som to robila tak, že som si upiekla ten spodok korpus v hrnčeku, taký nenaplnený o priemere cca 9 cm som ho potiahla a ten vrch som spojila dve oblátky, normálne maslom, najprv som potiahla jednu stranu a potom tú druhú a orezala :wink:
20. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já jsem do toho Smartflexu tehdy nedala nic, nelepil se mi vůbec, ale bylo to v zimě, tak možná i tím. :wink:
20. jún 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 aha takze si to neobalaovala, ako keby si potahovala tortu...ale iba ako keby si dala vrchnu a spodnu cast.
20. jún 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka presne tak :wink:
20. jún 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka inak niekto tu pisal ze na vrch ciapky pouzil kupelnu oplatku. zda sa mi to trosku pevnejsie a menej pracne nez plnit tortove :wink:
20. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to si piekla v klasickom hrnceku na kavu? :confused: :grinning: a dala si ho na plech s vodou alebo len tak do rury?
20. jún 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq nie nie :grinning: :grinning: v takom malom plecháči s uškom jedným, voľakedy to všetky staré mamy mali :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 obyč hustá pudingová kaše, máslo, cukr moučka
20. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq na tom nie je nič pracné to len zlepíš a hotovka :slight_smile: minúta roboty, ale tak dá sa ušetriť aj tá minúta, že áno :grinning: :slight_smile:
20. jún 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak naplněno a fakt jsem spokojená, zejtra večer potáhnu a nevím, jestli i ozdobim
20. jún 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ještě prosím ze zkušeností, budou jako spodní lem praktičtější stříbrné perličky lepené po jedné, nebo perličky robené formičkou a barvené na stříbrno
20. jún 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ja by som to urobila formičkou a nafarbila :wink:
20. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 taky jsem to brala jako lepší variantu, děkuju
20. jún 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ja som sa tesila, ze budem robit bratovi promocnu a on rozmysla, ze na promocie nepojde, lebo bude 3ti den nastupeny v robote :confounded: ...no som zvedava ako sa rozhodne... lebo tieto vase vytvory su krasne :dizzy_face:
20. jún 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g tak nakoniec som sa rozhodla pre takuto kombinaciu.neviem, ci to dobre vidno na foto, ale na kraji toho diplomu je zlta perlet.
20. jún 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
divne to foti.ta kniha je takej Milkovej fialovej farby.......
20. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt je to trošku vidieť :wink: a dobre vidím, to si vyrezávala? lebo je to pekné :slight_smile:
20. jún 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dobre vidis, vyrezavane:slight_smile: a potom pracne malovane a capicA este prestriekana metalickym ciernym sprayom
20. jún 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 co ti poviem - nas zakaznik nas pan :unamused: mne sa hlavne nepacia tie masle, tie urcite zamenim za nieco mensie...toto je moja prva svadobna ak neratam 3D postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a strasne som chcela robit nieco ako ombre cake, ale tak mozno nabuduce
20. jún 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky neudrela vám do očí nejaká uletená torta pre deviatakov - končia ZŠ ....?????? :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jún 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas vsetky len neuletene:frowning2:((ale ked mi nejaka udrie do nosa, hodim sem
20. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ak budeš robiť z toho pomarančového, kakao do do neho geniálne, ale tak geniálne ako keď si kúpiš čokoládu s pomarančom, mňam.
20. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas si dala tazku ulohu veru.pozeram a pozeram a vsetko take klasiky nachadzam, nic, co by ma hned oslovilo a nadchlo.idem hladat dalej
20. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pomooooooc kočky. Prišlo aj na mňa, krsňa chce tortu s My little pony. Už ste to niektorá robili, len neviem ktorá. Hoďte mi sem nejakú foto vašej torty a popr. postup na koňa. Mňa šlahne, ešte toto mi chýbalo :angry:
20. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a keby si urobila žraloka a dala mu do papule triednu knihu?
20. jún 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 krásna sa ti podarila
20. jún 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt juuuj no paráda ! Veľmi veľmi pekne to vyzerá ! No už sa teším na hotovú tortičku :wink:

Babule prosím vás, rada by som si kúpila nejaký perleťový sprej (na kvietky, prípadne na celú tortu...), ale vôbec sa v tom nevyznám, ktorý je dobrý a pekne chytá.. Nemáte nejaký overený prosím?
20. jún 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok