Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
20. jún 2012

@vlada111 čo sa bojíš, ty urobíš takého ponyho, že môj sa bude môcť skryť 😀 , máš krásnu prácu http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=34552... a fotopostup je na tom-e

mariann2
20. jún 2012
monikad1
20. jún 2012

@eliska22 tá je nádhernáááá 🙂

aduskatt
20. jún 2012

@wera.g ja mam ten, co maju v eshope pecenieskamkou....ta je fajn, akurat ju aktualne maju vypredanu.ale pozri sa, ci nemaju taku istu v inom shope

wera.g
20. jún 2012

@mariann2 jej ďakujem moc, presne nad týmto som uvažovala 🙂

peroli
20. jún 2012
aduskatt
20. jún 2012

@peroli ta druha zvrchu je uplne uzasna🙂

wera.g
20. jún 2012

@aduskatt ďakujem, presne nad ním som uvažovala 🙂 idem teda mrk, a ak nie, počkám si, zatiaľ ho ešte nepotrebujem, až niekedy v júli mi ho bude treba...

aduskatt
20. jún 2012

@wera.g ja som nanho cakala tusim mesiac, tak som potom rovno dva objednala🙂

mrka2
20. jún 2012

@maca77 no si predstav, dnes som sa dostala do SNV na skok a bola som v tom Spisane a teda ziadne srdiecka nemali. ale zato som kupila kliestiky 3 ks za nejake 2 ecka a este kostice, bo uz mam niektore dolamane... Ale potom som sla do hobby kreativ a tam srdiecka maliiiiii 😀 😀 😀 sice nie take s piestikom,ale klasicke malinke ako na linecke,ale super! za necele 2 ecka 🙂

janula.h
20. jún 2012

@peroli vitaaaaaaaaaj 🙂

macicka84
20. jún 2012

@lokalistin Aha super, my tam kde je Rosenheim, tak kousek od nej 😉

peroli
20. jún 2012

@janula.h děkujuuuuu... návrat marnotratné dcery.. 😀 😀 😀 už jsem pár dnů doma zpátky ale nějak nebyl čas.. ☹ asi mi i hodně krásných dortíků uteklo.. 😢 ale těch stránek i jen na projití fotek je asi milion a to nedám.. 😅 ☹ 😀

janula.h
20. jún 2012

@peroli neva si tu v skratke sme zdravé niektoré tehu niektoré pred pôrodom ale všetkým je sakra teploooooooo pri peciach 😝

reruna
20. jún 2012

tak holky, jsem ráda, že nemusím nic péct, máme v bytě 32C, ale rekord to není, předloni tu bylo 36C

vecernicci
20. jún 2012

@mishulle omlouvám se, že píšu až teď, korpus dělám z krupice nebo krystalu, modeluju jako o duši, mám dělat 6 chipmunků 😝 logo pošty a znak barcelony, pata a mata 😉 tenhle víkend mám různorodý, jo a samozřejmě dělám zase psa, tentokrát jezevčíka 😀

maca77
20. jún 2012

@mrka2 tak super si pochodila... musím ísť aj ja kuknúť do kreativu... ten obchodík má kámoška susedka a už som tam veru dávno nebola 😅

dadka212
20. jún 2012

@vecernicci aj ja robím jazvečíka 😀 ale len ako figúrku na tortu, našťastie...

vecernicci
20. jún 2012

já jsem jednou udělala 3D zvíře a už se to se mnou veze 😀 😀 😀

jinak holky, byla jsem v tý kavárně a na rovinu jsem jim řekla, že dorty dělám jako koníček a že na to nemám papír a paní byla moooooc příjemná a říkala, že akorát začínají a že všude ve výrobnách musí vzít víc dortů, že po dvou jim to nenechají a že by byla moc ráda, kdyby jsme se domluvily, že bych jim dodávala dva drotíky v pondělí a dva ve středu každý týden, plus by na mě dávala kontakt maminám, co u nich budou pořádat oslavy dětských narozenin, takže bych měla zakázky jisté i v týdnu, asi do toho půůůůůůůjdu 😵 😵 😵 😉

@anibas a co udělat jako člověče nezlob se s figurkama a nápisem "dohráli jsme"

mrka2
20. jún 2012

@maca77 veru.. treba utuzovat susedske vztahy 😀 🙂

lucka_o
20. jún 2012

@dm1
@anibas
@vlada111
@pristela
baby mate skusenosti, prosim poradte, pouzivam K2 a tazko sa s nou uz teraz robi, trhha sa a zle sa potahuje, na svadobnu ju ani neskusim dat, to by bol horor ☹ co mi poradite ? co mam pouzit na svadobnu? aku hmotu? aby to aj dobre chutilo....ale nechcem marshmalow, to urcite nie, Dakujem!!!!!

mariann2
20. jún 2012

kočky, neviem kde som podela rozum, keď som zobrala tortu v tvare čísla 5, nemáte nejaký fotopostup, alebo neviete mi poradiť ako na to, nechcem mať veľa korpusového odpadu 😒

wera.g
20. jún 2012

@aduskatt a ako dlho cca ti vydrží jeden? teda... na koľko tortičiek? 😉

vlada111
20. jún 2012

@mariann2 ale čo, tvoja torta je krásna, ja sa tak bojím tých potvor. Možno urobím len jedného, aj to neviem, či nebude ležať 😀

vlada111
20. jún 2012

@peroli ďakujem moc, musím niečo z toho poskladať a vložiť do toho svoj rukopis 😉

vlada111
20. jún 2012

@mizulienka Luci super, ten prvý sedí, to mi bodne ked budem v koncoch so stojacím 😀

vlada111
20. jún 2012

@lucka_o u mňa víťazí Smartflex Velvet, robila som s ňou tiež svadobnú 😉

anibas
20. jún 2012

@lucka_o ak chceš istotu na svadobnú - investuj do Velvetu, ani PDT špeciálka nie je ideálna

aduskatt
20. jún 2012

@wera.g vydrzal mi na celu poschodovu 30x30 a 22x22, na 24 okruhlu a este zopar ozdob