• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka vôbec :slight_smile: vyčítala som to na nejakej tortárskej stránke, vyskúšala a odvtedy používam alkohol vôbec necítiť
a ružičky a drobné veci dávam nad paru ako v báječných tortách
21. jún 2012 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ,chcem sa vas opytat,ako docielite,ze vam korpus(piskota) po upeceni nesplasne? co robim zle? v rure krasne vysoky a akonahle ho vyberiem tak po ochladnuti hned klesne.nemate nejaku fintu nato?dakujem krasne
21. jún 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa nedavas vela prasku do peciva?
21. jún 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím mohla bych se někoho zeptat? Budu dělAt kamarádce berušku moc se ji líbila tady od někoho z vás s copánkama a já nevím jak ny ně. prosím o radu. děkuji moc
21. jún 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mizulienka pravdu povediac neviem kolko presne ma ist prasku do peciva:(
21. jún 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci super - ak budú deti súhlasiť - tak bude - má to myšlienku a vtip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina to je tortička @mariann2 asi pretláčala hmotu cez cesnakový lis a hned zaplietala - ale teraz v takých horúčavách sa ti bude pravdepodobne lepiť :unamused: :unamused:
21. jún 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ten česnekový lis mě napadl ale z toho to nemám nikdy takhle dlouhý aby to šlo i zaplétat. No uvidím a kdyžtak bude bez copánků :sweat_smile:
21. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas děkuji.
21. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ano mám chladničku na torty ale musím si kúpiť väčšiu :sweat_smile:
@aduskatt
@ajka82 no ja mám po zemi hračky, otrusinky, kúsky SFV polepené po zemi a kadečo iné :sweat_smile: nestíham upratovať, respektíve sa mi moc nechce, keďže viem, že zachvílku to bude to isté, kým nespracem všetky dokončené torty....
21. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evvina lienku som robila ja, piekla som korpusy v miskách v najvačšej a najmenšej, tykydlá sú guličky na drotikoch, nožičky šúlky hmoty s topánočkami a vlasy cez cesnakový lis, dám si doň kúsok hmoty, zatlačím, potom opatrne otvorím, vložím ďalší kúsok hmoty a zatlačím... a tak pokračujem až kým nemám potrebnú dĺžku :slight_smile:
21. jún 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa presne to sa mi stavala keď som dávala vela prášku do pečiva....napríklad ten lidlacky má viac gramov ako dr. oetker, skús si to pozrieť :wink:
21. jún 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Jeeeej, to ma velmi tesi, ze sa ti recept na korpus paci :wink: :dizzy_face: a ohladne mnozstva, ten recept bol na formu 26- 28 cm , takze ak si davala dvojitu davku je samozrejme, ze potrebuje trosku viac casu v rure. Tak drzim palce nech sa aj dnes vydari...... :wink: :slight_smile:
21. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 hm no len ja zijem vo Fr a nemam moznost kupovat SK vyrobky tak neviem. na jednu piskotu ty davas kolko PDP?
21. jún 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa takto, napríklad ten dr.oetker je 12gramov a vystačí mi na korpus zo 6 vajec....pozri kolko je gramový ten tvoj prášok do pečiva, lebo napríklad v Rakúsku je dr. oetker 16gramový čiže o 4 viac a z lidla má prášok do pečiva tuším až cez 20gramov....
21. jún 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 super vediet , tu asi robim chybu aj ja ...co sa ja tu vsetko nauciiiim :grinning: :grinning: :grinning: dikes :slight_smile:
A este sa mi stava , ze mavam cesto take tuhe , ako beton :grinning: :grinning: :grinning: proste nie nadychane , tiez urcite nieco patlam ....
21. jún 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no teraz som pozerala ten moj ma 11g
21. jún 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa tak to by malo byť ok....neviem potom....
@mima1311 ja napríklad nemôžem používať už cukor práškový korunní ani múku z tesca, mne to nerobí dobre na cesto, potom ho mám také hutné ako chleba :sweat_smile: takže používam buď lidlacku múku alebo babičkinu a cukor používam len z lidla
21. jún 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 moc moc děkuji, zkusím to a uvidím. Výsledek pak nafotím a ukážu vám ho. Já tedy nemám misky tak to budu seřezávat z kulatého korpusu tak uvidím. Mám jen skleněné mísy a nevím jestli by my vydrželi v torubě.
21. jún 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem pekne za rady.
21. jún 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci takže jim to do té kavárny budeš dávat jakoby načerno? co když jim tam přijde nějaká kontrola? ně že bych tě chtěla odrazovat, přijde mi to super nápad, ale abys s tím pak neměla nějaké problémy, lidi jsou dneska závistiví
21. jún 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
konecne mam dnes volno v praci ale doma ako vzdy nie, kedze peciem torticky,.Dnes som vyskusala konecne pribinackovu plnku a gastavovu plnku a su uuuuplne mnaaaaam :dizzy_face: dakujem za receptiky.
Dnes peciem torty na svadbu mojej sestrerke, len somz toho mimo, kedze svadba je v sobotu, ale oni si pre torty pridu dnes bo zajtra rano inu uz na miesto kde bude svadba a to je 260km, yak som moooc zvedava ako torticky pridu na miesto :frowning2: dufam, ze sa budu zmestiti do prenostnej chladnicky, su take len 18cm , su to vlsatne darceky pre sesterku.
21. jún 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evvina síce pečiem málo, ale mne tie tenké "vlásky" s lisom na cesnak vôbec nejdú robiť. Skúsila som ich robiť strojčekom na rezance a s ním to išlo perfektne, aj dĺžka sa dá prispôsobiť.
21. jún 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulqa nie je začo :slight_smile:
21. jún 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@molka díky za radu ale strojek nemám, takbudu zkoušez ten lis. Já přemejšlela jak budu dělat stříkačkou proužky a pak to dávat dohromady ale ten lis je lepší
21. jún 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ano snazim sa do poslednej chvile aby boli v ladnicke jedine ak nieco dorabam na poslednu chvilu tak je vonku
21. jún 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak du dočítat, než mi vytvrdnou písmenka a zaschnou perličky
21. jún 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ja viem, ze som sa uz raz pytala, ale blbost je vecna a ja som si zabudla napisa- mohli by ste mi prosim este raz a posledny raz napisat, ako na tu burizonovu hmotu??? :confused: vyzera to tak, ze ju budem potrebovat a kedze sa mame stahovat, boh vie, kedy budem zasa internetovaaaaaa... :confounded:
21. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este idem s prosikom na ten rafaelo krem... som si vsimla, ze ste pisali nieco o salcu, ale ked kukam, tak vidim vsade len slahacka+biela coko+kokos... :fearful:
21. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejaka inspiracia pre dievca12r?nechali to na mna ....a myslite ze sa hodi pre 9r chlapca zvieratka na torte len tak akoze farma?on miluje zvieratka
21. jún 2012 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok